Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

58 Nova Masa Takımı

6 Koltuk Nova Rattan Masa Takımı 58

58 Nova Masa Takımı
.

2 Yıl Kullanım Garantisi
Satış Fiyatı 4.514,40 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 4.514,40 TL
KDV Dahil 4.514,40 TL
*
ÜRÜN TANIMI: 

■ Orijinal rattan ipi ile elde örülmüştür.
■ Dış mekanlarda kullanıma uygundur, ürün yıkanabilir özelliğindedir.
■ Fiyata KDV dahil edilmiştir.
■ Model parça sayısı (6 Ad. Koltuk ve Minderleri)  + ( 1 Ad. Masa ve Camı) şekildedir

Nova rattan masa takımı peşin ödemede indirimbonus cardİndirimli fiyatlar

Tel örgü rattan koltuk, Camlı masa takımı

Orijinal rattan ipliği ile örme yöntemiyle ortaya çıkarılmış olan yüksek rattan koltuk calmı masa takımı dış ortamlar için uygun düzeylerde üretilmiştir.

Dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünlerin gerek ayak bölümleri gerekse üst bölümleri kötü hava koşullarından etkilenmeyecek nitelikler taşımakta. Ürünün en önemli artısı istendiği zaman yıkanabilir özellikler taşımasıdır. Dış ortamlarda kullanılan her üründe olduğu gibi zamanla bu ürün üzerinde de toz parçacıkları birikecek ve zamanla kötü bir görüntü oluşturacaktır. Takımda bulunan tüm ürünlerin her tarafını güzelce yıkama fırsatına sahipsiniz. Yıkama esnasında kullanacağınız deterjandan hızlıca arındırabileceğiniz bir ürün olması külfetli işleri ortadan kaldırıyor. Normal su tutma yoluyla dahi yıkayabileceğiniz ürünün temizliğinin pratik olduğunu bilmelisiniz. Siparişi halinde 5 iş günü içerisinde üretimi yapılarak sipariş sahibinin kapısına kadar getirtilen ürün farklı bir tasarım çizgisinde ilerlemişe benziyor. Özellikle de sandalyelerin sele bölümünün yanı sıra sırt ve bacak bölümleri aralarında birbirlerine paralel olarak bağlanmış örme ipler hoş bir görünümü de ortaya çıkarmış.

Görsel açıdan farklılık peşinde koşan kullanıcıları her anlamda memnun bırakabilecek kapasitede bir ürün grubu olması bu anlamda tercih edilme yüzdesini arttıracağını tahmin ettiğimiz faktörlerden. 6 adet koltuk, 6 adet koltuk minderi ve 1 adet masa ve camına sahip olacağınız bir takım.

 

Bilgi

Stoklu ürünler 2 - 4 gün arasında sevkiyata hazır hale gelir. 

 

 
 
Bilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER