Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS TEKSAS TABLA Masa

Beyaz ayaklı mavi tablalı ahşap masa restoran ve mutfak masası

PRS TEKSAS TABLA Masa
.

Satış Fiyatı 1.499,78 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.499,78 TL
KDV Dahil 1.499,78 TL
*

Baskılı Ahşap Masa

 

Lacivert texas masa Akbrella indirim

İsli sıvama boyalı lacivert eskitme ahşap cafe masası modelimiz;

Lacivert renginin fazla abartılmadan ölçülü düzeylerde değerlendirildiği bir ürün olarak karşımıza çıkan 4 kişilik lacivert eskitme masif boyalı masa ürünü transfer baskılı yapısıyla dikkat çekiyor.

Eskitme tahta görüntüsünün genel tema olarak tercih edildiği üründe son yılların modasına uyulmuş görünüyor. 80x120 cm ve 90x160 cm gibi iki farklı ürün seçeneğinin yer aldığı ahşap masa ürününün her türlü mekan için özel bir ürün olduğunu söylemek mümkün. Oturduğunuz yerden siparişini vererek kusursuz bir teslimatla teslim alacağınız masanın mekanlarınızda oluşturacağı görsel etki gerçekten görülmeye değer olacaktır. Beyaz iskelet yapının üzerine uygulanmış lacivert tabla tasarımı ile her açıdan dikkat çekici bir model ortaya çıkarılmış bulunuyor. 2 yıl kullanım garantisine sahip bir ürün olması da genel anlamda sağlam bir ürün olduğunu açık ve net bir şekilde gösteriyor. Günümüz şartlarına son derece yakışır nitelikleri ile her bakımdan dikkat çeken boyalı masa modelinin masif görüntüsü ile bambaşka seviyelere çekildiğini söylemek mümkün.

Görsel etkilerinin yanı sıra müşterilerinize rahatlığı ve kullanılabilirliği ile de çok özel olanaklar tanıyacak olan masa modelinin mekanlarınızın işlevselliğini de her anlamda arttırdığını fark edeceksiniz. Masa tasarımına yakın bir sandalye modelleri ile takımlayacağınız ürünlerin mekanlarınızda ahşabın o eşsiz uyumunu ortaya çıkardığını göreceksiniz.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: 
ÖlçülerBilgi
Bilgi
Özellikler
MeteryalBilgi AHŞAPBilgi
Boya ve cilaBilgi Su bazlı ahşap boyası ve cilaBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7  gün arasında adrese teslimBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER