Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS DNR-8-B Barnetta Masa

Metal ayaklı ahşap gövde üzeri desen baskılı dikdörtgen dekoratif çekmeceli masa

PRS DNR-8-B Barnetta Masa

Satış Fiyatı 0,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Joe's Baskılı Ahşap Masa

 

Gazino resimli masa

Yukarıdaki ''Ürün seçenekleri'' modülünden 70x70 cm veya 70x110 cm ölçülerinden birini tercihte bulunabilirsiniz. (Geçerli fiyat etiketi: 70x70 cm içindir.)

Akbrella indirim

Nostaljik renkli baskılı ahşap cafe msası

JOES COUNTRY transfer baskılı ahşap masa modelinin kenar bölümleri üzerinde yer alan çekmeceleri ile her anlamda dikkatleri üzerine çekmekle kalmayıp kullanılabilirliği yüksek bir ürün olduğunu da kanıtladığını söylemek mümkün.

Baskılı ahşap masa modelinin mekanlarınıza katacağı o özel havanın yanı sıra; çekmece bölümlerini de kullandırma imkanı tanıması her durumda üründen elde edilecek memnuniyet düzeyini arttırmış olacaktır. Isıl işlemli presler yardımıyla üzerine baskılanmış baskısı ve yazıları ile sıradan bir masa modelinden uzaklaştırılmıştır. Sıradan tekdüze bir masa modeli olmaması bu anlamda çok önemli etkileri de beraberinde getirmekte. %100 ahşaptan imal edilmiş olan masa modelinin bilinmeyen, zararlı bir maddeyi bünyesinde barındırmadığını ifade etmekte fayda görüyoruz. Boyut bakımından farklı ürün seçenekleri ile de karşı karşıya kalacağınızı da ifade etmekte fayda bulunuyor. Ahşap zemine uygulanmış sıra dışı baskısı ile her anlamda iddialı bir ürün olduğunu açık ve net bir biçimde göstermeyi başaran masa modelinin genel popülaritesi oldukça yüksek ve kullanılabilirliği de ciddi seviyelerde yer almakta. Günlük yaşamda mekanlarınıza takımlar halinde yerleştireceğiniz birden fazla masanın müşterilerinizin dikkatini üzerine çekme noktasında başarılı olacağından emin olabilirsiniz.

Mekanlarınıza özel olarak tasarlanmış olan ahşap masa modeli günden güne daha da yoğun bir kullanıcı kitlesine ulaşmaya devam ediyor.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Baskılı Cafe Masaları .70x70 cm | 70x110 cm

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boy 77 cm - 77 cm

 

Masa derinlik 70 cm - 70 cm

 

Masa eni 70 cm - 110 cm
Bilgi

Özellikler
MateryalBilgi %100 AhşapBilgi
Boya ve cilaBilgi Ahşap boyası ve cila | Transfer baskıBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 iş gününde üretilip teslimat yapılırBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
Ücretsiz kurulum hizmetiBilgi YokBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER