Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS DNR-8-K Barnetta Masa

Metal ayaklı ahşap gövde üzeri joe desen baskılı kare ahşap küçük dekoratif masa

PRS DNR-8-K Barnetta Masa
.

Satış Fiyatı 1.347,56 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.347,56 TL
KDV Dahil 1.347,56 TL
*

JOE Baskılı Ahşap Masa

 

Bar masası

Yukarıdaki ''Ürün seçenekleri'' modülünden 70x70 cm veya 70x110 cm ölçülerinden birini tercihte bulunabilirsiniz. (Geçerli fiyat etiketi: 70x70 cm içindir.)

Akbrella indirim

Eski gazino görseli baskılı ahşap cafe masası

Masa ürünlerinin günlük yaşamda ne denli büyük bir önem taşıdığı ve her ortam için gerekli olduğu bilinen bir gerçek. Özellikle de kafe, kafeterya ve bar gibi ortamlar için son derece gerekli olan masa modellerinin sıradan tasarımlardan sıyrılarak bu mekanlara özel olanları üretilmekte.

Eski gazino baskılı ahşap masa modeli her türlü ticari mekanda kullanılabilecek nitelikler taşımakta. Ev ortamları için üretimi yapılan masa modellerinin yanı sıra; ticari kurumlar için üretimi yapılan bu tarz masa modellerine varıncaya kadar geniş seçeneklerin bulunduğu bir dönemden geçmekteyiz. 70x70 cm ve 70x110 cm gibi iki farklı ürün seçeneği olarak satışa sunulmuş olan ahşap masa modelinin baskılı alanları transfer tekniği ile ısıl işlemli presler kullanılarak oluşturulmuştur. Isıl işlemli presler yardımıyla üzerindeki farklı tarzdaki baskısı ortaya çıkarılmış olan masa modelinin genel anlamda mekanlarınıza katacağı o özel etkileri her durumda hissedeceksiniz. Sizin beklentilerinize yanıt verebilmesinin yanı sıra; müşterilerinizin memnuniyetini de her durumda karşılayacak olan masa modelinin mekanınızda müşteri bağımlılığını arttıracağından emin olabilirsiniz.

Müşteri bağımlılığını arttırdığınız mekanlarınızda çok daha fazla kazanç elde edecek ve her durumda memnun kalacaksınız. Görsel doyuruculuğunun yanı sıra; sağlamlığı ile de tüm dikkatleri üzerine çeken masa modelinin mekanlarınızın konseptini farklı noktalara taşıyacağından emin olabilirsiniz.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Baskılı Cafe Masaları .70x70 cm | 70x110 cm

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boy 77 cm - 77 cm

 

Masa derinlik 70 cm - 70 cm

 

Masa eni 70 cm - 110 cm
Bilgi

Özellikler
MateryalBilgi %100 AhşapBilgi
Boya ve cilaBilgi Ahşap boyası ve cila | Transfer baskıBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 iş gününde üretilip teslimat yapılırBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
Ücretsiz kurulum hizmetiBilgi YokBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER