Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS DRKW Barnetta Masa

Metal ayaklı ahşap baskılı modern tasarım çekmeceli masa

PRS DRKW Barnetta Masa

Satış Fiyatı 0,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Eskitme Ahşap Baskılı Masa

 

Kare baskılı masa

Yukarıdaki ''Ürün seçenekleri'' modülünden 70x70 cm veya 70x110 cm ölçülerinden birini tercihte bulunabilirsiniz. (Geçerli fiyat etiketi: 70x70 cm içindir.)

Akbrella indirim

Masif ahşap görüntüsü baskılı ahşap cafe masası

70x70 cm ve 70x110 cm gibi iki farklı ürün seçeneği ile kullanıcılarına sunulan logo eskitme baskılı Barnetta ahşap masa modeli ahşap ağırlıklı tasarım konseptine sahip mekanlarınızda son derece güzel nitelikleri ile hizmetinize hazır olarak sizleri bekleyecek.

Müşterilerinizi son derece rahat ettirebilecek kapasitede olacak olan ahşap masa modelinin çekmece bölümleri ile de kullanılabilirliği yüksek bir ürün olduğunun altını çizelim. Çekmece bölümlerine yerleştirilebilecek eşya ve unsurlarla müşterilerin talep edebileceği peçete, şeker tarzı ürünlere de yer verildiğini söylemek mümkün. Mekanlarınızda müşterilerinizin sürekli olarak talep ettiği ürünleri çekmecelere yerleştirmeniz personellerinizin gereksiz yere yorulmasının da önüne geçecektir. Masif foto transfer baskılı ahşap masa modelinin kare ya da dikdörtgen olanını sipariş verebilirsiniz. Kullanım yapacağınız alanların genişliği ve çapına bağlı olarak kare ya da dikdörtgen olarak temin edeceğiniz ürünün her anlamda dikkat çekici bir ürün olduğunu göreceksiniz. Oturduğunuz yerden siparişini vereceğiniz masa-sandalye ürünleri ile mekanlarınızda ihtiyaç duyacağınız her türden ürünü belirteceğiniz adreslere sıfır emekle getirtmeniz mümkün.

Alışverişleriniz neticesinde üst düzey kalitelere sahip ürünler elde edecek olmanız alışveriş noktasında atacağınız adımların ne denli önemli olduğunu da gösteriyor.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Baskılı Cafe Masaları .70x70 cm | 70x110 cm

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boy 77 cm - 77 cm

 

Masa derinlik 70 cm - 70 cm

 

Masa eni 70 cm - 110 cm
Bilgi

Özellikler
MateryalBilgi %100 AhşapBilgi
Boya ve cilaBilgi Ahşap boyası ve cila | Transfer baskıBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 iş gününde üretilip teslimat yapılırBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
Ücretsiz kurulum hizmetiBilgi YokBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER