Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS RSCTW-B Barnetta Masa

Metal ayaklı ahşap gövde üzeri eskitme ağaç desen baskılı dikdörtgen ahşap dekoratif masa

PRS RSCTW-B Barnetta Masa

Satış Fiyatı 0,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Transfer Baskılı Ahşap Masa

 

Var masaları

Yukarıdaki ''Ürün seçenekleri'' modülünden 70x70 cm veya 70x110 cm ölçülerinden birini tercihte bulunabilirsiniz. (Geçerli fiyat etiketi: 70x70 cm içindir.)

Akbrella indirim

Mistik görününlü ahşap deseni baskılı cafe bar masası

Tomurcuklu tahta görüntüsünün foto transfer baskısı yöntemiyle ahşap zemine uygulandığı ürünlerden olan Rustik baskılı ahşap desenli pres logo uygulamalı masa her türlü ortama adapte olabilme özelliği ile dikkat çekiyor.

Çok eski dönemlerden bu yana masa-sandalye gibi ürünlerin ahşaptan elde edildiği ve zamanla format değiştirerek dökümünde işin içine girdiği dikkat çekiyor. Eski dönemlerden kalma ahşap görüntüsüyle insanlara bambaşka deneyimler yaşatan masanın gerçekten dikkat çekici seviyelerde olduğu dönemlerden geçiyoruz. Yaşadığımız şu dönemlerde bu tarz ürünlere olan ilgi gerçekten ultra düzeylere ulaşmayı başarmıştır. Mekanlarınıza yerleştirdiğiniz ilk andan itibaren tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak masa modelini uygun bir sandalye modeli ile de kombinlemeniz, takımlamanız gerekecek. İyi bir kombinasyon oluşturmanız halinde de harika görüntüler sizleri bekliyor olacaktır.

Çekmece bölümleri sayesinde kullanılabilirliği en üst seviyelere çıkarılmış olan masa modelinin sıradan bir masada bulunmayan çekmece bölümü sayesinde de ayrıca memnun etmeyi başardığını ilave edelim. Müşterilerinizin yoğun olarak talep ettiği küçük unsurları yerleştireceğiniz çekmecelerin sizlere de kolaylıklar sağlayacağını unutmamanız gerekiyor. Personellerinizin çok daha az emekle daha çok iş yapmasını sağlayacak çekmecelerin sizlere sağlayacağı faydaları gördüğünüzde eminiz ki şaşıracaksınız.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Baskılı Cafe Masaları .70x70 cm | 70x110 cm

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boy 77 cm - 77 cm

 

Masa derinlik 70 cm - 70 cm

 

Masa eni 70 cm - 110 cm
Bilgi

Özellikler
MateryalBilgi %100 AhşapBilgi
Boya ve cilaBilgi Ahşap boyası ve cila | Transfer baskıBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 iş gününde üretilip teslimat yapılırBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
Ücretsiz kurulum hizmetiBilgi YokBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER