Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PRS SCTW-K Bristol Masa

Krem renkli gövde üzeri ceviz ağacı desenli baskılı dikdörtgen ahşap yemek restoran masası

PRS SCTW-K Bristol Masa

Satış Fiyatı 0,00 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Ahşap Foto Baskılı Masa

Masif mini masa

Yukarıdaki ''Ürün seçenekleri'' modülünden 70x70 cm veya 70x110 cm ölçülerinden birini tercihte bulunabilirsiniz. (Geçerli fiyat etiketi: 70x70 cm içindir.)

Akbrella indirim

Masif ahşap görseli baskılı krem ahşap cafe masası

2 yıl kullanım garantisinin sunulduğu Bristol tabla ahşap masa modeli krem iskelet üzerine uygulanmış masif transfer baskı ile dikkat çekiyor. Görsel etkilerinin yanı sıra kullanılabilirliği ile de adından sıkça bahsettiren ürün modelinin genel anlamda dikkat çekmesi yerleştirildiği alanlarda göze hitap etmesinden kaynaklanmakta.

70x70 cm ve 70x110 cm gibi iki farklı seçenekte temin edebileceğiniz masa modelinin %100 ahşaptan oluştuğunu söylemek mümkün. Tamamen ahşaptan elde edilmiş olması ve sağlığa zararlı kimyasalları bünyesinde barındırmaması kullanıcılarının dikkatini çekmesine ve uzun süreli kullanımlarına konu olmakta. Oturduğunuz yerden oluşturacağınız siparişin bu anlamda son derece güzel etkileri ile birlikte geleceğini bilmelisiniz. Bahçeleriniz, teraslarınız, balkonlarınız ya da kafe gibi mekanlarınız için daha uygun bir ürün bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Günümüz insanının büyük bir kısmı ürün tercihlerinde açık renklerin hakim olduğu ürünleri tercih ediyor.

Tercihlerinde de dikkat çekici, cafcaflı renklerden daha ziyade açık ve iç açıcı renkleri tercih etmeye başlaması insanların biraz olsun huzur istediğini gösteriyor. Gerek kullanılabilirlik gerekse görsellik bakımından her türlü ihtiyacınızı karşılayacak olan masa modeli genel anlamda ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. 7 iş günü içerisinde sizler için özel olarak üretilip teslimatı yapılacak ürünler arasında yer alıyor.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: Baskılı Cafe Masaları .70x70 cm | 70x110 cm

 

 

 

Teknik ölçülerBilgi

Masa boy 77 cm - 77 cm

 

Masa derinlik 70 cm - 70 cm

 

Masa eni 70 cm - 110 cm
Bilgi

Özellikler
MateryalBilgi %100 AhşapBilgi
Boya ve cilaBilgi Ahşap boyası ve cila | Transfer baskıBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 iş gününde üretilip teslimat yapılırBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
Ücretsiz kurulum hizmetiBilgi YokBilgi
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER