Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

* PRS RUSTİK DRW Masa

Beyaz ayaklı ahşap ağaç eskitme baskılı yemek mutfak ve cafe masaları

* PRS RUSTİK DRW Masa
.

Satış Fiyatı 1.109,20 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri için tıklayınız..
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 1.109,20 TL
KDV Dahil 1.109,20 TL
*

Rustik masa

 

Çizgili masa Akbrella indirim

Boyalı ahşap tahta görseli baskılı ahşap yemek masası

Eskimiş renkli tahta görüntüsüne ev sahipliği yapan ahşap baskılı rustik masa modeli özel görüntüsüyle mekanlarınızı süsleyecek. Kafe, kafeterya gibi mekanların iç ve dış alanlarını bambaşka niteliklere kavuşturacak olan masa modelinin alışılmışın dışında bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün.

İnsanların bu tarz ürünlere eski dönemlere nazaran çok daha fazla önem vermeye başladıkları son yıllarda üreticilerin bu yoğunluktaki ürünleri tasarlayıp kullanıma sundukları dikkat çekiyor. Yalnızca tabla üzerinde değil masanın bacak ve ayak bölümlerinde de tercih edilmiş olan eskimiş görünümün eski dönemlerden bu yana kullanılıyormuş hissiyatı uyandırdığını ifade etmek mümkün. Bu tarz ürünlerin kendisine has bir kullanıcı kitlesi mevcut ve her durumda bu kitleyi memnun etmeye devam ediyor. Mekanlarınıza yerleştirdiğiniz ilk anlardan itibaren farkı hissedeceğiniz masa modelinin gerçekten muazzam bir tasarım uyumunu da beraberinde getirdiğini göreceksiniz. Ürünün özel görüntüsünü mekanlarınıza mal etmek ve müşterilerinize bu ürünlerle nasıl bir mekan olduğunuzu göstermek için tam sırası!

Yeni alışveriş yapma arefesinde bu tarz eskitme ürünlerle mekanlarınızın nostaljik, asil bir o kadar modern görüntüsünü müşterilerinize rahatça aktarma şansı bulacaksınız. Ürünün üretimi esnasında kullanılan ahşap, boya ve cila gibi her türlü malzemenin en kaliteli olanları tercih edildiğinden doğal olarak ortaya çıkan üründe kaliteli olmuştur.

Akbrella Kampanya
Model Tanımı: 

 

 

 

 

Teknik ÖlçülerBilgi

Masa Boyu 77 cm

 

En masa 110 cm

 

Derin masa 70 cm

 

Ağırlık kg

Bilgi
Özellikler
MeteryalBilgi Fırınlanmış ahşap üzeri foto dijital baskı yapılmıştır

Bilgi

Boya ve cilaBilgi Su bazlı ahşap boyası ve cilaBilgi
Paketleme şekliBilgi 1 Adet streç paketteBilgi
Takribi teslimat süresiBilgi 7 -9  gün arasında adrese teslim edilirBilgi
GarantiBilgi 2 yıl
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER