Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Promosyon şemsiye

Ahşap baston tip ve katlanır promosyon şemsiye modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Promosyon şemsiye kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
PROMOSYON ŞEMSİYE
■ Daha çok ahşap baston tip tercih edilen promosyon şemsiyelerin kanatları üzerine logo baskı uygulamaları yapılabilmektedir.
■ Daha ekonomik promosyon şemsiye çözümü olarak tercih edilen katlanır mini promosyon şemsiyelerin üzerine logo baskı uygulamasını maalesef yapamıyoruz.
■ Farklı renk ve farklı modellerdeki promosyon şemsiyeleri genellikle stokumuzda yüksek adetlerde mevcutta bulunur, siparişte aynı gün sevkiyatı yapılır.
■ Son günlerde şemsiyeli sokak diye tabir edilen sokak süslemelerinde kullanılan ahşap baston tip şemsiyeler rengareng çarşıları süslediğini görüyoruz.
■ Baston tip promosyon şemsiyelerimizin kol ve gövdesinin tamamı gerçek ahşap olup kumaşları polyester kumaşlıdır, bu ürünlerimiz otomatik açılıp kapanaır.

PROMOSYON YAĞMUR ŞEMSİYESİ
Genellikle baston tip tasarlanan promosyon şemsiyeler markaların tanıtım kampanyaları için sıkça kullanılır. Markanın reklamının, bizzat kullanıcılar tarafından yapılmasını sağlayan bu promosyon şemsiye tasarımları aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttıracak şık bir hediye anlamına gelir. Firmanın hediye ettiği promosyon şemsiyeleri dayanıklı ve kullanışlı ise insanlar uzun süre boyunca bu ürünleri kullanacak, dolayısıyla markanın reklamını da uzun zaman boyunca yapmaya devam edecek demektir. 
Promosyon ürünleri armağan edildiği için üretim kalitesi önemsiz gibi görünmesine rağmen aslında müşteri memnuniyetini arttırmak adına kaliteye daha da fazla dikkat etmek gerekir. İlk kullanımda hasar gören ve kullanılamaz hale gelen bir promosyon şemsiyesi, üzerinde logosunu taşıdığı firmaya ait düşüncelerin de olumsuz şekillenmesine yol açacaktır. Ekonomik promosyon şemsiyesi modelleri arayışında olunsa dahi üretim kalitesinin belli standartları karşıladığından emin olunması gerekir. 
Şemsiye kanatları üzerine istenen baskının yapılması mümkün olduğundan promosyon şemsiyesi siparişlerinde istenen her türlü logonun uygulanması ve yazının yazılması mümkündür. Katlanır mini promosyon şemsiyelerde baskı logo uygulanmıyor olsa da, farklı boyut ve tasarımdaki modellerde istenen baskı uygulamaları çok uygun fiyatlarla yapılabilir. Bu promosyon şemsiyeleri ayrıca son dönemde sokak süslemesi olarak, yağmur ve güneş kesen bir branda işlevi üstelenir hale de geldi. 
 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.