ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

PLASTİK MOBİLYALAR

İç mekan ve iç mekanlar için rattan bahçe mobilyaları, plastik bahçe mobilyaları masa, sandalye, şezlong, sehpa ve tabure çeşitleri markalı ürünler 4 ay vade ile indirimli fiyatları Akbrella avantajı ile 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Rattan Mobilyalar kategorilerinde 279 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:2/7  Ürün Sayısı:279 
 
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:2/7  Ürün Sayısı:279 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

PLASTİK MOBİLYALAR

Plastik masa, sandalye ve taburelerin, ekonomi, taşıma, istifleme, kolay temin edilebilme, sağlam oluşu gibi birçok avantajlı yönleri vardır. Bu nedenledir ki, plastik ürünler evlerimizin ve bahçelerimizin vazgeçilmez mobilyalarındandır. 

Ekonomik oluşu: Plastik ürünler, metal, döküm, ahşap hatta rattan ürünlere göre daha kolay üretildiğinden ucuzdur. Tercih sebebi olmasının en büyük nedeni de budur. 

Taşıma: Plastik ürünler, diğerlerine ürünlere göre daha hafiftir. Rahat taşınabilir olduğundan ev, ve bahçelerimizde çok fazla tercih edilirler.

İstifleme: Plastik ürünler, en rahat istiflenebilir ürünler olması nedeniyle de büyük kolaylık sağlar. İç içe geçebilen yapıya sahip ürünler, kullanılmadığı zamanlarda rahatça bir köşeye taşınabilir ve bu şekilde istiflenebilirler. 

Kolay temin edilebilme: Çok fazla tercih edilen ürün olduğundan plastik ürünlerin üretimi de son yıllarda kolaylaştı. Bu da ürünün daha kolay temin edilmesini sağladı. En rahat bulunabilen ürünlerden olan plastik ürünleri, her köşe başında bulmak mümkün. 

Sağlam oluşu: Plastik ürünler, artan teknolojiyle daha da sağlam hale geldi. Onlarca kiloyu taşıyabilecek kadar dayanıklı olan plastik ürünler artık rattan veya metal mobilyaları aratmıyor. 

Balkon ve bahçenizde kullanabileceğiniz ekonomik fiyatlara masa, plastik sandalye takımları, tabure ve şezlong modellerimiz Bonus karta 4 ay vadeli vade farkı almaksızın online satış sitemizde satıştadır.

Dış mekanlarda bakım gerektirmeyen ürünlerden olan plastik mobilya çeşitlerimiz 1.sınıf pli-propilen plastikten üretilmekte olup muhafazası oldukça da kolay uygun fiyatlı mobilyalardır.