ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

DIŞ MEKAN MOBİLYALAR

İç mekan ve iç mekanlar için rattan bahçe mobilyaları, plastik bahçe mobilyaları masa, sandalye, şezlong, sehpa ve tabure çeşitleri markalı ürünler 4 ay vade ile indirimli fiyatları Akbrella avantajı ile 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Rattan Mobilyalar kategorilerinde 279 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:3/7  Ürün Sayısı:279 
 
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:3/7  Ürün Sayısı:279 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

DIŞ MEKAN MOBİLYALAR

Bütün yılın yorgunluğunu atmak istiyorsunuz. Bunun için yaz başlar başlamaz kendinizi yazlığınıza atıyorsunuz. En büyük dostunuz olan dış mekan mobilyalarının ihtiyaçlarınıza ve zevkinize cevap vermesi çok önemli. 

İster plastik tercih edin, ister rattan isterseniz de ahşap tercih edin, mobilyaların dekorasyonunuzu tamamlaması kadar tam istediğiniz ürün olması gerekiyor. 

Plastik ürünler, pratik, ucuz ve kolay istiflenebilir olmaları nedeniyle en çok tercih edilen türdür. Dış hava koşullarından çabuk etkilenmez. Rattan veya metal kadar dayanıklı olmasa da fiyatına göre oldukça sağlamdır. 

Rattan ürünler ise, plastik gibi pratik ve kolay depolanabilir ürünlerdir. Kalite olarak onların biraz üstünde olan ürünler, yine plastiğe göre paha pahalıdır. Orijinal rattan tercih ederseniz dış hava koşullarından etkilenebilir. Bu nedenle bunlar çok fazla tercih edilmez. Enjeksiyon rattan diye tabir edilen ürünler ise, bu dezavantajları ortadan kaldırmak için piyasaya sürülmüştür ve bahçeler için en çok tercih edilen ürünlerdir. 

Metal mobilyalar, bahçelerde en az tercih edilen ürünlerdendir. Üzerindeki boya küf ve pas yapmayı önlese de, ister istemez dış hava koşullarından etkilenir. İstiflemesi ve taşıması da zordur. 

Ahşap mobilyalar, dış mekanda sadece meraklıları tarafından kullanılır. Metaller gibi yağmurdan ve sudan etkilenebilen ürün, istifleme konusunda da kullanıcılarına kolaylık sağlamaz.  

Bahçenizin yazlık ürünlerinden olan plastik ve rattan örgülü dış mekan mobilya modellerinden masa, sandalye, tabure, şezlong ve masa takımları online sitemizde 4 ay vadeli Bonus avantajı ile vade farkı olmadan satılmaktadır.

Yüksek stoklu olan plastik ve rattan dokulu mobilya modellerimiz kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo ve ücretsiz kurulum hizmetini İstanbul Avrupa yakasında yapmaktayız.