ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

BAHÇE TAKIMI MODELLERİ

İç mekan ve iç mekanlar için rattan bahçe mobilyaları, plastik bahçe mobilyaları masa, sandalye, şezlong, sehpa ve tabure çeşitleri markalı ürünler 4 ay vade ile indirimli fiyatları Akbrella avantajı ile 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Rattan Mobilyalar kategorilerinde 279 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:4/7  Ürün Sayısı:279 
 
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:4/7  Ürün Sayısı:279 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE TAKIMI MODELLERİ

Bahçenizin veya terasınızın diledeğiniz bir köşesini estetik bir şekilde dekore etmek, hem de kendinize dinlenecek bir alan oluşturmak Akbrella bahçe takımı modelleri ile artık çok kolay. Yüzlerce dış mekan mobilya ürünlerimiz için internet sitemizi ziyaret edebilirisiniz. 

Havuzun kenarına mı düşünüyorsunuz? Sudan etkilenmeyen bir ürün olması lazım. Bunun için metal ve ahşap bahçe takımı modelleri yerine plastik veya rattan ürünler tercih edebilirsiniz. 

Bahçenizin bir köşesine?.. Eğer çim yüzeyde kullanmak istiyorsanız yine plastik veya rattan ürünleri terih etmenizi öneririz. Zira çimin rutubetli yapısı, ahşap veya metal ürünlerinize zarar verebilir. Düşündüğünüz zemin beton ya da taş ise, ister ahşap veya metal, isterseniz de plastik veya rattan ürünler tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin çoğu güneşten de etkilenmeyen türden olsa da daha uzun ömürlü olması için ürünlerinizi ışık veya ısı geçirmez bir şemsiye ile kullanmanız sizin için doğru tercih olacaktır. 

Teras?.. Teraslar da evin ayrılmaz bir parçasıdır. Yaz aylarınınızın çoğunu burada geçirirsiniz. Bu nedenle içeride dikkat ettiğiniz dekorasyona burada da önem vermelisiniz. Mekanınızın büyüklüğüne göre ürün seçimi yapmanız, size düşecek yaşam alanını çok fazla etkileyecektir. 

İstediğiniz renkte, boyutta veya özellikle ürün için Akbrella internet sitemiz size en doğru ve akılcı çözümler sunacaktır. Nakit veya toplu alımlarda ekstra indirimlerden faydalanabileceğiniz gibi, kredi kartına taksit avantajından yararlanabilirsiniz.