ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

BAHÇE OTURMA GRUPLARI

İç mekan ve iç mekanlar için rattan bahçe mobilyaları, plastik bahçe mobilyaları masa, sandalye, şezlong, sehpa ve tabure çeşitleri markalı ürünler 4 ay vade ile indirimli fiyatları Akbrella avantajı ile 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Rattan Mobilyalar kategorilerinde 279 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:5/7  Ürün Sayısı:279 
 
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:5/7  Ürün Sayısı:279 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE OTURMA GRUPLARI

Evinizin bahçesinde salon rahatlığı yaşatacak rattan ve bambu bahçe oturma grupları Akbrella internet sitesinde. 

Rattan hasır ürünler, doğal malzeme ve üretimi itibariyle yaz sıcağına karşı en ferah ve kullanışlı ürünlerdir. Ana vatanı uzak doğunun sıcak ortamından geldiği için sıcağa karşı en çok tercih edilen ürünlerdendir. Sağlam ve gergin örülen rattan sandalyenin veya koltuğun rahatlığını size diğer hiçbir ürün veremez. Küçük işletmelerden büyük fabrikalara kadar birçok üretim alanı vardır. Bunlar olumlu tarafları, ancak yağmurdan çabuk etkilenmesi, temizliğinin zor olması ve fiyatının yüksek olması, alım potansiyelini düşürmektedir. 

Enjeksiyon rattan ürünler, hasır ürünlerin olumsuz yönlerini ortadan kaldırmak için kullanılan ürünlerdir. Açık bırakılamayan rattan örgü ürünlerin tasarımını plastik malzeme ile oluşturarak yapılan enjeksiyon rattan mobilyalar, yağmur veya güneşten en az etkilenen ürünlerdir. 

Bambu ürünler ise rattan örgünün benzeridir. Aslında bir ot çeşidi olan bambunun büyüyüp ağaç olmasıyla elde edilir. Dünyada 1 milyar insanın bambu evlerde yaşadığı düşünülürse, ürünün inşaat malzemesi olarak sağlamlığını tartışmaya gerek bile yok. 

İster rattan hasır ürünler, ister enjeksiyon, isterseniz de bambu ürünlerden oluşan oturma grupları, farklı renk ve desen seçenekleriyle Akbrella-dan satın alınabilir. Dilerseniz nakit, toplu alım veya taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.