ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RATTAN OTURMA SETİ

İç mekan ve iç mekanlar için rattan bahçe mobilyaları, plastik bahçe mobilyaları masa, sandalye, şezlong, sehpa ve tabure çeşitleri markalı ürünler 4 ay vade ile indirimli fiyatları Akbrella avantajı ile 2 yıl kullanım garantilidir.

Kategoriler Rattan Mobilyalar kategorilerinde 279 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:6/7  Ürün Sayısı:279 
 
1 2 3 4 5 6 7
  Sayfa:6/7  Ürün Sayısı:279 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN OTURMA SETİ

Rattan oturma setleri, enjeksiyon ve rattan örgü olarak iki kategoride satılmaktadır. Yağmurdan çabuk etkilenen orijinal rattan örgü mobilyalar, bu nedenle daha çok kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Ürün, en sağlıklı ve en rahat oturma seti olarak bilinir. Rattanın olumsuz yönlerini ortadan kaldırmak adına sanayicilerin bulduğu enjeksiyon rattan ürünler ise dış mekanda en çok tercih edilen ürünlerdendir. 

Rattan ürünler, hafifliğiyle taşıması, iç içe geçebilmesiyle istiflemesi ve yapısıyla da temizlemesi en kolay ürünlerdendir. Bu nedenle bahçe mobilyaları kategorisinin bir numaralı ürünleridir. Alüminyum gövde üzerine rattan örgü ile üretilen ürünü, havuz kenarlarında  ya da kumsallarda da kullanabilmeniz, size artı katacaktır. Üstelik ürünü siyah, beyaz, kahverengi gibi değişik renk seçeneklerinde de sipariş verebilirsiniz. Ürünleri mindersiz tercih edebileceğiniz gibi, daha rahat olması için minderli de satın alabilirsiniz. 

Tekli, ikili, üçlü koltuklar, çeşitli boydaki masalar ve sehpalarla birlikte tam bir set oluşturabileceğiniz rattan ürünler, size bahçelerinizde salon rahatlığı yaşatacak.