Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Rattan köşe takımı

Kategoriler Plastik mobilyalar Rattan köşe takımı kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN KÖŞE GRUBU

Rattan köşe takımı Bahçe ve teraslardaki mobilya ihtiyaçlarını zevkli takımlarla karşılamak isteyenlerin seçimi olan rattan köşe takımları, kataloğumuz dâhilindeki onlarca model seçeneğiyle beğeninize sunuluyor. Açık havada kullanıma dayanıklı olan rattan mobilyalar doğa manzaralarının huzurunu bozmayan tasarımlara sahiptir ve sunduğu rahatlıkla da yüksek konfor beklentilerini dahi karşılar. Bu sebepten ötürü yaşam alanları kadar müşterilerinin rahatına önem veren ticari işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Rattan bahçe mobilyaları kataloğumuzda hem ithal hem de yerli üretim olan pek çok farklı model ve renk seçeneğinde köşe takımı bulabilirsiniz. 
Tamamen el işçiliğinin ürünü olan ürünlerimizin hepsinde orijinal rattan iplik kullanılmaktadır. Rattan köşe takımı modellerimiz temizlik konusunda büyük kolay sunan, rahatça yıkanabilen ve leke tutmayan ürünlerdir. Bu özellikleriyle her tür dış mekânda kullanıma uygun olan rattan mobilyalar; hobi bahçesi, havuz kenarı, teras, plaj, balkon, ormanlık arazi gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çevresel iklim şartlarından etkilenmeyen ve sağlamlığından ödün vermeyen mobilyalarımızın renkleri güneş ışığına doğrudan maruz kalsa dahi solmaz. 
Konforuna önem verenlerin seçimi olan rattan köşe takımı modellerimiz kafe, restoran gibi işletmelerin dekorasyonuna şık bir dokunuş katacaktır. Avantajlı fiyatlarımızın yanı sıra rattan köşe takımları kataloğumuzda yer alan ürünlerde ödeme konusunda da kolaylık sağlıyor, kredi kartına 9 ay taksitle ödeme ya da tek çekimde indirim imkânı sunuyoruz. 

RATTAN KÖŞE TAKIMI

 Kendinize ait, oldukça kullanışlı ve hoş görünümlü bir köşe… Ve Akbrella güvencesiyle o köşeye yakışır bir rattan köşe takımı… Tüm bunlar artık sözde kalmayacak, katalogumuzda bulunan onlarca modelle rattan köşe takımı siz müşterilerimizin kapısına geliyor. Tamamen el işçiliği ve orijinal rattan iple üretilen bu takım, balkonlarınıza, teraslarınıza, bahçelerinize, havuz ve kenarlarınıza ve sayamayacağımız daha birçok mekâna dikkat çeken bir görünüm ve modern bir hava kazandıracak, çevresel iklim şartlarından, güneş ışınlarından ve bu gibi birçok etkenden etkilenmeyecek.
 Tüm bu özelliklerinin yanı sıra rahatına düşkün olanlar için de oldukça kullanışlı ve konforlu olan bu köşe takımı, bir dinlenme alanının tüm özelliklerini üstleniyor ve sizi huzurlu dakikalara davet ediyor. Avantajlı ve ekonomik fiyatları ile kolayca sahip olabileceğiniz takımımızı sitemin bu bölümünde inceleyebilir, seçtiğiniz ürüne en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Evinizin her alanı bu takıma sahip olmak için can atacak, huzurlu ve konforlu dakikalar artık size sadece bir adım uzaklıkta…
■ Bahçe, balkon ve terasınızda zevkli, keyifli, zengin ortam yaratmanın en güzel mobilyaları rattan köşe takımlarını bu sayfamızda bulacaksınız.
■ İthal ve yerli rattan takımları Dünyaca ünlü kalitede kendini kanıtlamış yabancı ve yerli markaların ürünleri kampanyalı indirimli fiyatları yakından inceleyiniz.
■ Bu alandaki rattan köşe takımları orijinal rattan ipi ile ede örülür, el işçilikli rattan grupları dış mekanlarda kullanılabilir kolayca yıkanabilir özelliğindedir.
■ Bu alanda bulunan ürünleri 9 ay taksitle kredi kartınızla satın alabilir ya da tek çekim fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.
■ Bu alandaki ürünlerin çoğu stokumuzda koliler içerisine sevke hazır durumda bulunur 2 saat içersinde kargoya teslim edilir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58