Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN KÖŞE GRUBU

Rattan köşe takımı Bahçe ve teraslardaki mobilya ihtiyaçlarını zevkli takımlarla karşılamak isteyenlerin seçimi olan rattan köşe takımları, kataloğumuz dâhilindeki onlarca model seçeneğiyle beğeninize sunuluyor. Açık havada kullanıma dayanıklı olan rattan mobilyalar doğa manzaralarının huzurunu bozmayan tasarımlara sahiptir ve sunduğu rahatlıkla da yüksek konfor beklentilerini dahi karşılar. Bu sebepten ötürü yaşam alanları kadar müşterilerinin rahatına önem veren ticari işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Rattan bahçe mobilyaları kataloğumuzda hem ithal hem de yerli üretim olan pek çok farklı model ve renk seçeneğinde köşe takımı bulabilirsiniz. 
Tamamen el işçiliğinin ürünü olan ürünlerimizin hepsinde orijinal rattan iplik kullanılmaktadır. Rattan köşe takımı modellerimiz temizlik konusunda büyük kolay sunan, rahatça yıkanabilen ve leke tutmayan ürünlerdir. Bu özellikleriyle her tür dış mekânda kullanıma uygun olan rattan mobilyalar; hobi bahçesi, havuz kenarı, teras, plaj, balkon, ormanlık arazi gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çevresel iklim şartlarından etkilenmeyen ve sağlamlığından ödün vermeyen mobilyalarımızın renkleri güneş ışığına doğrudan maruz kalsa dahi solmaz. 
Konforuna önem verenlerin seçimi olan rattan köşe takımı modellerimiz kafe, restoran gibi işletmelerin dekorasyonuna şık bir dokunuş katacaktır. Avantajlı fiyatlarımızın yanı sıra rattan köşe takımları kataloğumuzda yer alan ürünlerde ödeme konusunda da kolaylık sağlıyor, kredi kartına 9 ay taksitle ödeme ya da tek çekimde indirim imkânı sunuyoruz. 

RATTAN KÖŞE TAKIMI

■ Bahçe, balkon ve terasınızda zevkli, keyifli, zengin ortam yaratmanın en güzel mobilyaları rattan köşe takımlarını bu sayfamızda bulacaksınız.
■ İthal ve yerli rattan takımları Dünyaca ünlü kalitede kendini kanıtlamış yabancı ve yerli markaların ürünleri kampanyalı indirimli fiyatları yakından inceleyiniz.
■ Bu alandaki rattan köşe takımları orijinal rattan ipi ile ede örülür, el işçilikli rattan grupları dış mekanlarda kullanılabilir kolayca yıkanabilir özelliğindedir.
■ Bu alanda bulunan ürünleri 9 ay taksitle kredi kartınızla satın alabilir ya da tek çekim fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.
■ Bu alandaki ürünlerin çoğu stokumuzda koliler içerisine sevke hazır durumda bulunur 2 saat içersinde kargoya teslim edilir.

Akbrella Kampanya