ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RATTAN ENJEKSİYON BAR MASA SANDALYE TAKIMI

İthal Rattan masa, sehpa sandalye ve yemek masası bahçe takımları indirimli fiyatlar taksitle.

Kategoriler Rattan Mobilyalar Rattan masa takımı kategorilerinde 66 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:66 
 
1 2
  Sayfa:2/2  Ürün Sayısı:66 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN ENJEKSİYON BAR MASA SANDALYE

Doğal hasır rattan ürünler, dünya üzerinde en çok tercih edilen inşaat malzemelerindendir. Yani milyonlarca insan hasır rattan evlerde oturmakta. Özellikle yaz aylarında serinletici bir etki yapması, rahatlığı ve ferahlığı sayesinde çok fazla tercih edilen ürünlerin olumsuz yönleri de vardır. 

Hasır mobilyalar, aşırı sıcak ve soğuktan etkilenmese de yağmur ve sudan etkilenme potansiyeline sahiptir. Temizlenmeleri de oldukça zor olan ürünlerin bu nedenle kullanımı oldukça zordur. Hasır rattanların negatif taraflarını ortadan kaldırıp ancak rattan rahatlığını yaşamak ve yaşatmak isteyen üreticiler enjeksiyon rattan ürünleri piyasaya sürmüşlerdir. 

Enjeksiyon rattan ürünler, rattan bitkisinin örgü motifiyle tasarlanmış olup oldukça yüksek bir rahatlık sağlar. Üretiminde kullanılan kopolimer ve cam elyaf karışımı, ürünün dış hava koşullarından etkilenmesini önleyerek uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. 

Hep dış mekandan bahsettik ancak enjeksiyon ürünlerimiz iç dekorasyon ürünü olarak da çok fazla tercih edilmektedi. Cafe ve restoran gibi ticari mekanlarınız için satın alabileceğiniz ürünlerimizi barlarınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Rattan enjeksiyon bar masa sandalye ürünlerimiz, ahşap ürünlerin sağlık ve rahatlığını, metal ürünlerin sağlamlığını vadediyor.