Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN SALINCAK MODELLERİ
Rattan Salıncak Orijinal rattan ipi kullanılarak üretilen ithal rattan salıncak modellerimizin tamamı elle dokunmuş, birinci sınıf el işçiliğinin ürünü, piyasada rattan malzemeli en kaliteli balon rattan salıncak modellerindendir. Rattan salıncak kataloğumuzdaki; üçlü, çiftli, tekli armut salıncak modelleri arasından dilediğiniz seçebilir ve kredi kartına 4 ay taksit imkânıyla dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. 
Mikro polyesterden imal edilen kumaşıyla zorlu hava koşullarından bile etkilenmeyen rattan salıncaklar temizlik ve taşıma konusunda büyük kolaylıklar sunar. pamuklu kumaşların aksine hemen leke tutmadığı gibi açık alanda kullanılan benzer sınıftaki mobilyalar gibi kapsamlı temizlik işlemlerine gerek olmadan, hortumla su tutularak dahi temizlenebilir. Güneş ışığına doğrudan maruz kalmasına karşın renklerinin canlılığını muhafaza eden, hemen solmayan rattan salıncak çeşitleri mikro polyester kumaşı sayesinde kışın zorlu hava koşullarından da etkilenmez. 
Oldukça hafif olduğu için çok kolay taşınmasına rağmen son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan rattan salıncaklar basit kurulum talimatlarını takip ederek birkaç dakikada ve herkes tarafından kolaylıkla kurulabilir. Stoklarımızdaki ürünlerin siparişinde kendi özel kolisinde olan bu rattan salıncak modellerini aynı gün kargoya veriyor ve bu sayede siparişinizin asgari sürede teslim edilmesini sağlıyoruz. Kampanyalı dönemde İstanbul içi alım yapan müşterilerimize yerinde kurulum ve nakliyat gibi konularda da hizmetlerimiz mevcuttur. 

RATTAN SALINCAK

■ İthal rattan ürünlerimiz orijinal rattan ipi ile elde örülmüş tekli, ikili, üçlü rattan salıncak modellerini bu alanda indirimli fiyatlarını 4 ay vade avantajından yararlanabilirsiniz.
■ Rattan salıncaklarda kullanılan mikro polyester kumaş kolay yıkanabilir pamuklu kumaş gibi lekelenmesi kolay değildir, aynı zamanda rattan salıncaklarda su ile yıkanabilir özelliktedir.
■ Kampanyalı dönemlerde bu alandaki ürüne has İstanbul içi ücretsiz nakliye ve kurulum hizmeti vermekteyiz.
Rattan salıncak modellerinin kurulumu oldukça kolay kurulum kitapçığı ile zorlanmadan kurabileceğiniz bir üründür.
■ Bu alandaki ürünlerimiz stoklarımızda hazır koliler içerisinde bulunur, sipariş durumunda aynı gün kargo şirketine veya ambar şirketine teslim edilir.

Akbrella Kampanya