Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Rattan salıncak

Kategoriler Plastik mobilyalar Rattan salıncak kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

RATTAN SALINCAK MODELLERİ

Rattan salıncak Rattan enjeksiyon baskı tekniği ve orijinal rattan ipi kullanılarak üretilen ithal rattan salıncak modellerimizin tamamı elle dokunmuş, birinci sınıf el işçiliğinin ürünü, piyasada rattan malzemeli en kaliteli balon rattan salıncak modellerindendir. Rattan salıncak kataloğumuzdaki; üçlü, çiftli, tekli armut salıncak modelleri arasından dilediğiniz seçebilir ve kredi kartına 4 ay taksit imkânıyla dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. 
Mikro polyesterden imal edilen kumaşıyla zorlu hava koşullarından bile etkilenmeyen rattan salıncaklar temizlik ve taşıma konusunda büyük kolaylıklar sunar. pamuklu kumaşların aksine hemen leke tutmadığı gibi açık alanda kullanılan benzer sınıftaki mobilyalar gibi kapsamlı temizlik işlemlerine gerek olmadan, hortumla su tutularak dahi temizlenebilir. Güneş ışığına doğrudan maruz kalmasına karşın renklerinin canlılığını muhafaza eden, hemen solmayan rattan salıncak çeşitleri mikro polyester kumaşı sayesinde kışın zorlu hava koşullarından da etkilenmez. 
Oldukça hafif olduğu için çok kolay taşınmasına rağmen son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan rattan salıncaklar basit kurulum talimatlarını takip ederek birkaç dakikada ve herkes tarafından kolaylıkla kurulabilir. Stoklarımızdaki ürünlerin siparişinde kendi özel kolisinde olan bu rattan salıncak modellerini aynı gün kargoya veriyor ve bu sayede siparişinizin asgari sürede teslim edilmesini sağlıyoruz. Kampanyalı dönemde İstanbul içi alım yapan müşterilerimize yerinde kurulum ve nakliyat gibi konularda da hizmetlerimiz mevcuttur. 

RATTAN SALINCAK

 Sadece bir dakikalığına gözlerinizi kapatın ve hayal edin… Eğlence ve konfor bir arada, evet yanlış duymadınız. Akbrella ayrıcalığı ile konfor eğlence ile birlikte siz müşterilerimize sunuluyor. Kurumumuz, müşterilerimizin sahip olduğu konforlu ve rahat dakikaların daha eğlenceli ve hoş vakitleri dönüşmesi için ürünlerine bir yenisini daha eklemekten büyük gurur duyuyor. İşte karşınızda kalite ve konforun eğlence ile bütünleşmesi: Rattan Salıncak…
  Orijinal rattan ip kullanılarak %100 el işçiliğiyle üretilmiş ve rattan enjeksiyon baskı tekniği ile üretilmiş ithal modelimiz, birinci sınıf üretimin bir ürünü olarak kalitenin yansıması haline gelmiştir. Orijinal rattan ipinin yanı sıra mikro polyesterden imal edilen kumaşıyla da kullanışlı bir ürün olma özelliğini muhafaza eden modelimiz, kumaşı sayesinde olumsuz ve zorlu hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra bakımı ve temizliğiyle de müşterilerimize zorluk çıkarmayacak, yıpranmalara karşı dik duruşunun yanında kolay temizlenebilir yapısıyla oldukça avantajlı bir model haline gelecektir. Güneş ışınları ve soğuk havalardan etkilenmeyen tüm bu olumsuz koşullara karşı dayanıklı olan ürünümüz, sadece hortum yardımıyla kolayca temizlenebilmektedir.  
 Oldukça hafif yapısı ve kolay kurulumuyla bahçenizden terasınıza havuz ve deniz kenarlarınızdan işletmelerinize kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, tekli, ikili ve üçlü seçenekleri ile sz müşterilerimize sunulmaktadır. Her açıdan ihtiyacınıza karşılık verecek bu kaliteli, kullanışlı, konforlu ve tüm bu özelliklerinin yanında eğlenceli ürünümüz, siparişinizden kısa bir süre sonra ulaşabileceğiniz, özelliklerinin yanında fiyatıyla da oldukça avantajlı olan bir fırsattır. 

■ İthal rattan ürünlerimiz orijinal rattan ipi ile elde örülmüş tekli, ikili, üçlü rattan salıncak modellerini bu alanda indirimli fiyatlarını 4 ay vade avantajından yararlanabilirsiniz.
■ Rattan salıncaklarda kullanılan mikro polyester kumaş kolay yıkanabilir pamuklu kumaş gibi lekelenmesi kolay değildir, aynı zamanda rattan salıncaklarda su ile yıkanabilir özelliktedir.
■ Kampanyalı dönemlerde bu alandaki ürüne has İstanbul içi ücretsiz nakliye ve kurulum hizmeti vermekteyiz.
Rattan salıncak modellerinin kurulumu oldukça kolay kurulum kitapçığı ile zorlanmadan kurabileceğiniz bir üründür.
■ Bu alandaki ürünlerimiz stoklarımızda hazır koliler içerisinde bulunur, sipariş durumunda aynı gün kargo şirketine veya ambar şirketine teslim edilir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58