Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Şeffaf şemsiye

İthal ekonomik katlanır ve baston tip şeffaf şemsiye modelleri

Kategoriler Yağmur şemsiyesi Şeffaf şemsiye kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
ŞEFFAF ŞEMSİYE
■ Bu alanda ekonomik cazip fiyatlara baskılı ve düz renkli baston tip bay, bayan ve çocuklar için şeffaf şemsiye zengin çeşitlerini inceleyebilir online satın alabilirsiniz.
■ Şeffaf şemsiye modellerimiz Uzak doğu ülkelerinde üretilmekte olup çok cazip fiyatlarda günü birlik kısa süreli kullanılmak üzere tasarlanıp üretilmiştir, dolaysıyla da kullanım garantisi yoktur.
■ Şeffaf şemsiyelide kullanılan kumaş çoğunluk %100 pvc özelliğinde olup, tam şeffaf veya renkli şeffaf olarak üretilmektedir.
■ Bazı Şeffaf şemsiyelerin üzerinde bulanan logo baskıların güneşten solmasına ve zaman içerisinde yıpranması garanti kapsamına alınmaz.
■ Bu bölümdeki tüm şeffaf şemsiye modellerinde KDV dahildir.

EKONOMİK ŞEFFAF ŞEMSİYE MODELLERİ
Güneş ışığını kesmeyen şeffaf şemsiye modelleri zaten havanın kapalı olduğu ve yağış sebebiyle gündüz saatlerinde dahi etrafın karanlık olduğu kış günlerinde ferah bir kullanım sunar. Havanın kapalı olmasından yeterince karanlık olan kış günlerinde bir de şemsiyenin ışığı keserek, daha da karanlık olmasına izin vermeyen bu şeffaf şemsiye modelleri son senelerin en popüler tercihlerindendir. 
Uzakdoğu’da üretilmesinden ötürü fiyatları çok uygun olan şeffaf şemsiyeler tasarımı yüzünden sıkça tercih edilmekte ve çoğu kadın için bir aksesuar olarak görülmekte. Minikler için üretilen çocuk şeffaf şemsiye modelleri de oldukça yoğun ilgi görürken son dönemde erkekler için de şeffaf tasarımların üretildiği görülüyor. Büyük bölümü PVC özellikli kumaştan üretilen şeffaf şemsiyeler renkli olabildiği gibi yarı saydamlık, tam şeffaflık gibi farklı özellikler de bulunmakta. 
Kısa süreli kullanım düşünülerek anlık ihtiyaçların karşılanması hedef alındığından, bu zaten çok uygun fiyatlarla satışa sunulan şeffaf şemsiye çeşitlerinde kullanım garantisi bulunmuyor. PVC yapılı şeffaf şemsiyeler ferah kullanım imkânı sunduğu için herkesin tercihidir ve yoğun yağışta dahi kullanıcının zorlanmadan önünü, çevresini görmesini sağlar. 

Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.