Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SİESTA mobilya

Kategoriler Rattan Mobilyalar SİESTA mobilya kategorilerinde 293 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:293 
 
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:293 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

SIESTA RATTAN MOBİLYALAR

Siesta rattan mobilya

■ Yuvarlak, kare, dikdörtgen masalar için orijinal rattan ipiyle elde örülmüş rattan masa ayakları modelleri cazip fiyatlar bu platformda.
■ Toptan masa ayağı ihtiyaçlarınızda müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz size özel indirimli fiyatlar oluşturalım.
■ Bu alandan yapılan masa ayakları alışverişlerde ürünler takriben 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim edilir.


SIESTA OTURMA GRUPLARI

Orijinal rattan iple örülmüş masa ve sandalyeler açık havada kullanılan oturma gruplarını tamamlayan sehpa ve masaların çok daha şık görünüme sahiptir. Tamamı rattan ipi ile dokunan ve orijinal rattan iplik kullanılarak üretilen Siesta rattan mobiya masalar dikdörtgen, kare, yuvarlak fark etmeden her tür ortama uygun modellere sahiptir.

Açık havada oldukça doğal ve dikkat çeken bir dekor… Kulağa hoş geliyor değil mi? Akbrella orijinal rattan iple örülmüş siesta rattan masa ve sandalyelerimizi işletmelerinize, bahçenize ve terasınıza getiriyor. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen geometrik seçeneklere sahip doğal rattan iple örülen ürünlerimiz, dayanıklılığının yanında bakım gerektirmeyen özelliğiyle de oldukça avantajlı olan bu ürün siz müşterilerimiz için hoş vakit geçireceğiniz bahçe ve teraslarınızın vazgeçilmezi, işletme sahiplerinin ise müşterilerinin konforunu sağlayacak gözdesi olacak.
 Sitemizin bu bölümünde tamamı orijinal rattan ip ile örülen modellerimizi inceleyebilir. Kollu ve kolsuz sandalye modellerimizden, tek ve ya çift kişilik koltuk modellerimize, farklı geometrik şekillere sahip masa seçeneklerimizden, minder koalisyonlu kalabalık ortamlara uygun koltuk modellerimize, yazın tadını çıkarmanız için daima yanınızda olacak şezlong modelimizden, rattan mobilya takımımıza kadar birçok ürünün inceleyebilir kendinize en uygun modele kolayca sahip olabilirsiniz.

 

 
Akbrella Kampanya