ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SİESTA MASA SANDALYE

Siesta markasına ait tüm rattan masa, sandalye, oturma gurupları, şezlong ve salıncakları bu alanda bulacaksınız

Kategoriler Rattan Mobilyalar SİESTA rattan mobilya kategorilerinde 105 adet kayıt bulundu.
1 2 3
  Sayfa:2/3  Ürün Sayısı:105 
 
1 2 3
  Sayfa:2/3  Ürün Sayısı:105 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

SİESTA MASA SANDALYE

Rattan daha çok Güney Doğu Asya bölgelerinde yetişen ve uzunluğu yüzlerce metreye çıkabilen bir ağacın saptlarından elde edilir. Doğal, rahat, şık ve esnek oluşu nedeniyle yüzyıllardır kullanılmaktadır. Yaz sıcağında tercih edebileceğiniz en ferah ürünlerdendir. 

Buna rağmen ürünler, dış hava koşullarına çok uygun olmadığından, yağmur ve rutubetten etkilenmesi nedeniyle dış mekanda rahatça kullanılamazlar. Hasır rattanların saydığımız olumsuz yönlerini ortadan kaldırmak amacıyla sanayiciler enjeksiyon rattan, siesta masa sandalye ürünlerini üretmişlerdir. 

Rattan ürünler, doğal rattan ürünlerin tasarımına benzer şekilde, örgü figürlü olarak üretilmektedir. Bu yüzden hasır rattanları aratmayacak kadar rahatlık sağlar. 

Rattanlar, zararsız maddelerden üretildiği için çevre dostu ve bakterilerden ayrışabilen özellikte ürünlerdir. Çabuk ve rahat temizlenmesi, kir tutmaması ürünün artı özelliklerindendir. Dış hava koşullarından etkilenmez. Yağmur ve güneş ürünün dış yapısına kesinlikle zarar veremez. Ürünlerimiz, iç içe geçen yapısıyla rahat istiflenebilir. Ayrıca hafif olması, ürünleri ahşap ve metalleri bir adım öne geçirmektedir.