ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

SİESTA RATTAN OTURMA TAKIMLARI Fiyatları

Siesta markasına ait tüm rattan masa, sandalye, oturma gurupları, şezlong ve salıncakları bu alanda bulacaksınız

Kategoriler Rattan Mobilyalar SİESTA rattan mobilya kategorilerinde 105 adet kayıt bulundu.
1 2 3
  Sayfa:3/3  Ürün Sayısı:105 
 
1 2 3
  Sayfa:3/3  Ürün Sayısı:105 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

SİESTA RATTAN OTURMA TAKIMLARI

Yaz aylarında en çok vaktimizi bahçe ve teraslarımızda geçirmekteyiz. Bu yüzden buralardaki rahat ortam, en az salonlarımızdaki kadar olmalıdır. 

Bunun bilincinde olan üreticiler, dış hava koşullarına dayanıklı bahçe mobilyalarını artık salon mobilyası kadar rahat üretmektedirler. Siesta rattan oturma takımları bu amaçla üretilmiş ürünlerdir. 

Rahat, doğal ve ferah olan ancak ıslaklık ve güneşten etkilenen hasır rattan mobilyaların yerine, en az onlar kadar rahat olan fakat dış hava koşullarından etkilenmeyen enjeksiyon rattan ürünlerimiz en çok satan mobilyalarımızdandır. 

Tekli, ikil, üçlü koltuklardan oluşan oturma takımlarımızın yanında, dilerseniz köşe takımlarını da bahçeleriniz için tercih edebilirsiniz. Rattanın rahatlığı yetmediyse ürünlerimizi minderli olarak da satın alma imkanına sahipsiniz. 

Oturma takımlarımızla birlikte düşünebileceğniz masalarımız, mekanınızda dekoratif olarak muhteşem bir kombinasyon oluşturmanızı sağlayacak. Bunlar arasından da camlı ya da camız ürün opsiyonlarımız vardır. 

Sehpalarımız da, oturma gruplarımızın olmazsa olmazı ürünlerdendir. Hemen her boyut sehpalarımız, sandalye ve koltuklarımızla birlikte kullanıldığında farklı bir dekorasyona imza atatabilrsiniz. 

Rattan oturma gruplarını, evinizin bahçesinde, geniş teraslarınızda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz cafe ve restoranlarınızın dış mekan oturma alanlarında tercih edebilirsiniz. En uygun ürünleri siz değerli müşterileriyle buluşturan Akbrella, rattan mobilyalar konusunda da en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla, taksit ve indirim avantajlarıyla sunuyor.