Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Tente sistemleri

Kategoriler Tente Çadır Branda Tente sistemleri kategorilerinde 8 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

TENTE SİSTEMLERİ

 

Binanızın hem estetik görünüme kazandıran hem de, yağmur ve güneşten koruyan tente sistemlerimiz ithal ısı, yağmur suyu, uv ışını geçirmez özellikli ithal akrilik kumaştan üretilmekte olup 40 farklı renk seçeneğiyle beğeninize sunuyoruz.
Elle açılıp kapanan ve motorlu uzaktan kumanda yardımıyla açılıp kapanabilen tente sistemlerimiz dört mevsim hava koşullarına uygun biçimde mimari teknik ile üretilmektedir.
Balkonlarınızda, pencere üstlerine, kapı üzerlerine, çatı ve otopark alanlarınızda kullanabileceğiniz motorlu ve manüel tente sistemlerimiz siparişiniz itibarı ile 7-10 iş günü kadar kısa bir sürede üretilip ürün kurulum anlaşmalıysanız yerinize montesi gerçekleştirilir.
2 yıl kullanım garantili tente sistemlerimizde kullandığımız Docril marka akrilik kumaşlar üretici firma tarafından solmaya, küflenmeye ve çürümeye karşı 10 sene garanti edilmektedir.
Süreklilikle çalıştığımız müşterilerimize 3D çizim programları yardımıyla alan ölçünüz ışığında arzu ettiğiniz tente modelinin 3D çizimi yapılarak görsel beğeninize sunuyor ürünün üretim sonrası görümünü beğeninize sunuyoruz.
Şehir dışı ve yurt dışı müşterilerimize de hizmet vermekteyiz, alan ölçünüzü hatasız bizlere bildirmeniz durumunda ürün monte olgusunu, açıp kapama durumu ve hava şartları gibi olgular ön görülerek tente sistemi ürünlerini üretiyor kargo taşıyıcı firmalar ile sizlere ulaştırıyoruz.