ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

BAHÇE AYDINLATMA DİREKLERİ FİYATLARI İmalat

Alüminyum döküm ve çelik gövdeli modern, klasik ve nostaljik yol aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 184 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5
  Sayfa:2/5  Ürün Sayısı:184 
 
1 2 3 4 5
  Sayfa:2/5  Ürün Sayısı:184 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE AYDINLATMA DİREKLERİ

Evinizin ya da sitelerin bahçesini aydınlatmak için kullanacağınız bahçe aydınlatma direkleri tamamen kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. 

Ürünlerimizin ham maddesi alüminyum dökümdür. Ne yaz sıcağından ne de kış soğuğundan uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilir. Elektrofosfat üzeri elektrostatik toz boya kullanılarak renklendirilen ürünlerimizi, farklı renk seçeneğiyle satın almanız mümkün. Yine boyaları dökülmeden rahatlıkla kullanılabilir. 

Direklerimizde kullanılan camların özelliği polikarbondan imal edilmesidir. Yüzde 90 a kadar ışık geçirgenliğine sahip bu camlar, normal camlara göre yüzde 45 daha incedir. 

Eskitme döküm ürünlerimizle dış mekanlarınızda Osmanlı havasını yaşatmanıza da olanak sağlayacaktır. Yüzlerce çeşit farklı tasarıma sahip olan lambalarımız, hem mekanlarınızın aydınlatma ihtiyacını gidecereksiniz hem de muhteşem bir dış mekan dekorasyonu oluşturabileceksiniz. 

Lambalarımızı, evinizin bahçesinde düşünüyorsanız, Akbrella size her direk için takım oluşturacak ürünleri kombinledi. Aydınlatma direkleri kategorisinde gireceğiniz herhangi bir ürünün içinde, sayfanını aşağısında birlikte takım olacak ürünleri görme imkanına sahipsiniz. Tavsiyemiz, bu ürünleri de değerlendirerek tam bir tasarım sağlayabilirsiniz.