ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

AYDINLATMA DİREKLERİ ÜRETİMİ İSTANBUL AKBRELLA

Alüminyum döküm ve çelik gövdeli modern, klasik ve nostaljik yol aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 184 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5
  Sayfa:3/5  Ürün Sayısı:184 
 
1 2 3 4 5
  Sayfa:3/5  Ürün Sayısı:184 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AYDINLATMA DİREKLERİ ÜRETİMİ

Akbrella, yılların verdiği deneyim ile dinamizmini birleştirerek size en kaliteli ürünleri en makul fiyata ulaştırmayı hedeflemektedir. Dökün ürünlerde uzman firmamız, aydınlatma direkleri üretimi konusunda da faydalı olmayı amaç edinmektedir. 

Sokak ve bahçelerinizi bambaşka bir havaya büründürecek aydınlatma direklerimizin yüzlerce farklı tasarımını internet sitemizden temin edebilirsiniz. Şapkalı, İngiliz tarzı, pencereli, köpük tasarımlı, meşale figürlü, yuvarlak, karpuz, meridyen, ferforce ve bunlar gibi birçok değişik lamba çeşidini bulabilirsiniz. 

Işıklandıracağınız alanın yoğunluğuna göre, tekli, ikili, üçlü ve dörtlü lambalı modellerimizden birini seçme şansına da sahipsiniz. Klasik E27 ampul kullanabileceğiniz ürünlerde, tasarruf ampulüyle ekonomi de yapabilirsiniz. 

Lambalarımızın gövdeleri, yüzde 100 cast alüminyum dökümdür. Elektrostatik toz boya kullanılır. Yani tabancalarla ürüne tatbik edilen boya, fırınlanarak ürüne yapışması sağlanır. Bu bakımdan uzun yıllar dökülme yapmaz, ürünün paslanmasını da minimuma indirir. 

Cam yüzeyler ise plikarbon maddeden üretilmiştir. Normal cama göre daha fazla aydınlatma alanına imkan sağlayan bu camlar, daha da dayanıklı olma özelliğini barındırır.