ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ENDİREKT LED AYDINLATMA DİREKLERİ

Alüminyum döküm ve çelik gövdeli modern, klasik ve nostaljik yol aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 184 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5
  Sayfa:4/5  Ürün Sayısı:184 
 
1 2 3 4 5
  Sayfa:4/5  Ürün Sayısı:184 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

ENDİREKT LED AYDINLATMA DİREKLERİ

Son yıllarda sokak ve bahçelerde en çok tercih edilen ürünlerden biri de endirekt led aydınlatma direkleridir. Bunların klasik lambalardan en büyük özelliği, direklerin içine yerleştirene ampullerden çıkan ışınların, yüksekte bulunan yansıtma levhalarına çarptırılması ve buradan yansıyan ışığın belirli bir alanı aydınlatmasıdır. 

Normal aydınlama ürünlerimiz, direğin etrafının tamamanı aydınlatır. Ancak endirekt ürünler, sadece levhanın yönlendirildiği tarafı ışıklandırır. Yani bölgesel bir aydınlatma sağlar. Ampulden gelen ışınlar sadece kısıtlı bir alana iletildiği için, ilgili alanın çok fazla aydınlatılması mümkün olur. Ayrıca levhanın ışığı çoğaltma gibi bir özelliği de vardır. Bu da olduğundan daha fazla bir ışıklandırma anlamına gelir. 

Led aydınlatma direklerimizin gövdeleri, eskitme ürünlerimizle aynı maddeden, yani CAST alüminyumdan üretilmektedir. Fırınlanarak uygulanan toz boya yani elektrostatik boya ile renklendirilen ürünlerimizin farklı renk seçeneklerinden birini tercih etme imkanına sahipsiniz. Bu bakımdan eskitme ürünler ile endirekt ürünler arasında kalite farkı bulunmamaktadır. Ürünlerimizin tamamı dış hava koşullarından etkilenmez. Halihazırda dış mekan ürünü olduğundan güneş ışığından ve yağmurdan etkelenmeyen lambalarımızı gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.