ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

YOL AYRIMI İŞARET DİREKLERİ İmalatı

Alüminyum döküm ve çelik gövdeli modern, klasik ve nostaljik yol aydınlatma direkleri

Kategoriler Metal Mobilyalar Aydınlatma direkleri kategorilerinde 184 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5
  Sayfa:5/5  Ürün Sayısı:184 
 
1 2 3 4 5
  Sayfa:5/5  Ürün Sayısı:184 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

YOL AYRIMI İŞARET DİREKLERİ

Yol ayrımı işaret direkleri, site içi yollarda, villa yollarında ve nostaljik bir esinti oluşturulmak istenen mahalle aralarında tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biridir. Tek yönlü veya çok yönlü olarak tercih edilebileceği gibi zincirli olarak da satın alabilirsiniz. 

Avrupa-nın tarihi sokaklarında çok sık tercih edilen, Osmanlı sokaklarında da görülen bu muhteşem tasarımlı ürünlerimizle hem dekoratif bir tasarım oluşturmak, hem de gerek yaya gerekse araçların istedikleri yeri bulmalarını kolaylaştırmak sizin elinizde. 

İşaret direklerimiz, CAST alüminyum döküm olarak imal edilmektedir. Oldukça sağlamdır ve darbelere dayanıklıdır. Elektrostatik toz boya ile boyanan ürün, uzun yıllar küf ve pas yapmadan kullanılabilir. 

Ürünlerimiz, uzman ekipler tarafından özenle tasarlanmaktadır. Direklerimizin yere monte edilen ayak kısmı oldukça geniş tutulmuştur. Böylece hem yere sabitlemek için kullanılacak olan vidalara alan ayrılmıştır, hem de zeminle buluşan alanı geniş tutularak daha sağlam bir montaj sağlanacaktır. 250 cm boya sahip ürünün ucunda ise uca doğru küçülen dört tane yuvarlak parça bulunur. 

Ürünlerimizin üretimi kadar, müşterimize ulaşması da önemlidir. Kargoladığımız ürünlerin sorunsuz ve hasarsız alıcılara ulaşması için gerekli bütün tedbirleri alıyoruz. Yol işaret direklerini jelatine sarıyoruz. Bu şekilde herhangi bir zarar almasının önüne geçiyoruz.