Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RAIN 60 Vera Ares Takım Bej

Vera Rattan Masa Ares Koltuk Takımı 60

RAIN 60 Vera Ares Takım Bej

Fiyat Sorunuz...
ÜRÜN BİLGİ FORMU
RAIN 60 Vera Ares Takım Bej
Vera Rattan Masa Ares Koltuk Takımı 60
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Vera Ares Takım Bej

 

■ Bu alanda bej rengi 6 adet Ares koltuk ve 1 Adet Vera masa takımlanmıştır bu modele ait 3 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Bej rattan takım

 

 

Vera 6 Kişilik rattan masa ve Ares koltuk takımı

6 adet Ares koltuk ve 1 adet Vera masa ile takımlanmış olan Veraz bej kırçıllı 6 kişilik rattan masa Ares koltuk takımı süt beyaz, gri kırçıl ve bej kırçıl gibi üç farklı renk seçeneği ile birlikte sunuluyor.

Kişisel zevkleriniz doğrultusunda dilediğiniz renkte sipariş edebileceğiniz takımın göze hitap eder tasarımı ile herkesi mutlu etmeyi başardığını ifade etmek mümkün. Yemeklerinizi tüketeceğiniz masalarınız artık eskimeye başladı ve bu konuda bir yenilik yapmak istiyorsanız; atacağınız somut adımların her bakımdan özel bir ürün karşılaştıracağından emin olabilirsiniz. Masanın bacak bölümlerine dikkat ettiğinizde birbirine bağlı bir tasarımın tercih edildiği dikkat çekmekte. Masa ayaklarında da metal detay kapatılmamış .Metal iskelet üzerine yapılmış özel işlemeleri ile gerçekten çok özel bir ürün haline getirilmiş olan takımın sandalyeleri de Rattan ipi ile örülmüş. 2 yıl kullanım garantisi verilen ürünün bahçelerinizde görsel etkileri muazzam olacaktır. Gerek evinizde yaşayan aile bireyleri gerekse misafirlerinizin iştahını kabartacak bir ürün olduğunun altını çizelim.

Evlerinizin bahçelerinde, teraslarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler olması doğrudan bu tarz ortamlara özel olarak üretilmesinden kaynaklanmakta.

Akbrella Kampanya
 

Bilgi

Stoklu ürünler 2 - 4 gün arasında sevkiyata hazır hale gelir. 

 

 

  

 
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER