Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe sandalyesi

Kategoriler Ahşap bahçe mobilya Ahşap bahçe sandalyesi kategorilerinde 21 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Ahşap bahçe sandalyesi

 Doğallıktan bir dakika dahi uzaklaşamayanlar… Bu ürün tam size göre, fırınlanmış ahşaptan üretilen ahşap bahçe sandalyesi, balkon, bahçe, teras gibi mekânlarınıza bunun yanında otantik bir görünüm oluşturmak istediğiniz işletmelerinize misafir olmak istiyor. Bu zarif ve hoş görünümünün yanı sıra adeta doğallığın yansıması olan modelimiz hammaddesinin getirdiği dayanıklılık ile de kalitesini gözler önüne seriyor. 
 Sitemizin bu bölümünde tabiatı bulunduğunuz her mekânda hissetmeniz ve yansıtmanız adına siz müşterilerimize sunduğumuz, sabit ayaklı ve katlanılabilir, minderli ve mindersiz ürünlerimizi inceleyebilir, ahşap görünümünün yanı sıra minderli modellerimizde çeşitli renk seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Toplu alımlarda sahip olacağınız özel fırsatlar ve indirimler ile oldukça cazip fiyatlara sahip olabileceğiniz ahşap bahçe sandalyesi ürünlerimiz tüm avantajları ve uygun fiyatları ile siz müşterilerimizi bekliyor.

Ev ortamında ve cafe, restoran yeme içme ticari mekanların bahçe, balkon ve terasında dış ortamda kullanabileceğiniz fırınlanmış ahşaptan üretilen sabit ayaklı ve katlanır özellikli ahşap bahçe sandalyesi onlarca model sitemizin bu sayfasında beğeninize sunulmuştur.
Avrupa ülkelerinde fason olarak ürettiğimiz dış mekan bahçe sandalyesi modellerinin bir kısmı stoklarımızda hazırda sevke hazır durumda bulunur, stokta bulunmayan ürünlerimiz ise 3 hafta gibi bir sürede depomuza ulaşır ve sevkiyatı gerçekleşir.
Bu bölümdeki ahşap sandalye modellerimizi toplu yüksek miktarlarda sipariş etmeniz durumunda özel indirimlerimizden yararlanacaksınız, 500 TL ve üzeri online satın alama işlemini yapmanız durumda Bonus kartınıza 4 ay vade farksız taksit seçeneği sunulur.
Modern çizgideki dış alan sandalye modellerimizden sipariş edipte kullanırken oluşacak arızaları tamir etme imkanına sahibiz, tamir edilmesini islediğiniz ürünleri tarafımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Özel renkte dış mekan sandalye sipariş etmek istediğiniz durumda minimum 20 adet sipariş ederek arzunuza, projenize uygun renkte ürünleri boyayabiliriz.

Akbrella Kampanya