Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe sandalyesi

Kategoriler Bahçe Mobilyaları Ahşap bahçe sandalyesi kategorilerinde 19 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap bahçe sandalyesi


Ev ortamında ve cafe, restoran yeme içme ticari mekanların bahçe, balkon ve terasında dış ortamda kullanabileceğiniz fırınlanmış ahşaptan üretilen sabit ayaklı ve katlanır özellikli ahşap bahçe sandalyesi onlarca model sitemizin bu sayfasında beğeninize sunulmuştur.
Avrupa ülkelerinde fason olarak ürettiğimiz dış mekan bahçe sandalyesi modellerinin bir kısmı stoklarımızda hazırda sevke hazır durumda bulunur, stokta bulunmayan ürünlerimiz ise 3 hafta gibi bir sürede depomuza ulaşır ve sevkiyatı gerçekleşir.
Bu bölümdeki ahşap sandalye modellerimizi toplu yüksek miktarlarda sipariş etmeniz durumunda özel indirimlerimizden yararlanacaksınız, 500 TL ve üzeri online satın alama işlemini yapmanız durumda Bonus kartınıza 4 ay vade farksız taksit seçeneği sunulur.
Modern çizgideki dış alan sandalye modellerimizden sipariş edipte kullanırken oluşacak arızaları tamir etme imkanına sahibiz, tamir edilmesini islediğiniz ürünleri tarafımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
Özel renkte dış mekan sandalye sipariş etmek istediğiniz durumda minimum 20 adet sipariş ederek arzunuza, projenize uygun renkte ürünleri boyayabiliriz.

Akbrella Kampanya