Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe sandalyesi

Kategoriler Bahçe mobilyası Ahşap bahçe sandalyesi kategorilerinde 21 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Ahşap bahçe sandalyesi

 

    Doğallıktan bir dakika dahi uzaklaşamayanlar… Bu ürün tam size göre... Fırınlanmış ahşaptan üretilen ahşap bahçe sandalyesi, balkon, bahçe, teras gibi mekânlarınıza, bunun yanında otantik bir görünüm oluşturmak istediğiniz işletmelerinize misafir olmak istiyor. Bu zarif ve hoş görünümünün yanı sıra adeta doğallığın yansıması olan modelimiz, hammaddesinin getirdiği dayanıklılık ile de kalitesini gözler önüne seriyor. 
    Sitemizin bu bölümünde, doğayı bulunduğunuz her mekânda hissetmeniz ve yansıtmanız adına siz müşterilerimize sunduğumuz, sabit ayaklı ve katlanılabilir, minderli ve mindersiz ürünlerimizi, dilerseniz hasır seçeneği ile birlikte, kollu ve kolsuz seçebileceğiniz ahşap sandalyelerimizi inceleyebilir, ahşap görünümünün yanı sıra  10 ve üzeri siparişlerinizde çeşitli renk seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Toplu alımlarda sahip olacağınız özel fırsatlar ve indirimler ile oldukça cazip fiyatlara sahip olabileceğiniz ahşap bahçe sandalyesi ürünlerimiz, tüm avantajları ve uygun fiyatları ile siz müşterilerimizi bekliyor.

   Ev ortamında ve cafe, restoran, yeme içme ticari mekanların bahçe, balkon ve terasında dış ortamda kullanabileceğiniz, fırınlanmış ahşaptan üretilen sabit ayaklı ve katlanır özellikli ahşap bahçe sandalyesi çeşitli modelleri, sitemizin bu sayfasında beğeninize sunulmuştur. Katlanabilir ahşap bahçe sandalyemizi havuz kenarlarınızda kullanabilir, karavanınıza rahatlıkla yerleştirip dilediğiniz kamp alanında kullanıp, tatilinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. 

    Dış mekan bahçe sandalyesi modellerinin bir kısmı, stoklarımızda hazırda sevke hazır durumda bulunur, stokta bulunmayan ürünlerimiz ise 3 hafta gibi bir sürede imalatı yapılarak depomuza ulaşır ve sevkiyatı gerçekleşir.
     Bu bölümde bulunan katlanabilir ahşap sandalye, kollu ahşap sandalye, kolsuz ahşap sandalye modellerimizi hasırlı, minderli seçenekleri ile birlikte toplu yüksek miktarlarda sipariş etmeniz durumunda özel indirimlerimizden ve fiyatlarımızdan yararlanacaksınız, 500 TL ve üzeri online satın alama işlemini yapmanız durumda Bonus kartınıza 4 ay vade farksız taksit seçeneği sunulmaktadır.
    Modern çizgideki dış mekân sandalye modellerimizden, sipariş edipte kullanırken oluşacak arızaları tamir etme imkanına sahibiz, tamir edilmesini islediğiniz ürünleri tarafımıza teslim etmeniz gerekmektedir.
    Özel renkte dış mekan sandalye sipariş etmek istediğiniz durumda minimum 10 adet sipariş ederek arzunuza, projenize uygun renkte ürünleri boyayabiliriz. Çok değerli siparişleriniz için müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.