ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe Şemsiyesi

Teleskopik ve manüel sistem gölgelik mega boy büyük güneş ve bahçe şemsiyesi, çadır tente modelleri indirimli fiyatlar cazip ödeme seçenekleri 4 ay vade avantajı 2 yıl kullanım garantisi Akbrella gölgelendirme ürünleri imalatı

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi kategorilerinde 78 adet kayıt bulundu.
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:78 
 
1 2
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:78 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe şemsiyesi
BAHÇE ŞEMSİYESİ

■ Kare ve yuvarlak formlarda ürettiğimiz güneş şemsiyesi modellerimizin ipli sistem ekonomik modelleri ve uzun ömürlü dişli sistem, kelepçeli sistemleri mevcuttur.
■ Gölgelik mega büyük bahçe şemsiyelerinde kullandığımız kumaşlarda 2 kalite mevcuttur, A) 170 gr/m2 polyester kumaş B) 320 gr/m2 İspanyol ithal akrilik kumaş
■ Akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özelliğinde olup üretici firma tarafından 10 yıl solmaya karşı garanti edilmektedir, polyester kumaşlar ise bu özelliğe sahip değildir.
■ Dış mekan bahçe şemsiyelerinde kullandığımız taşıyıcı kaideler; A) Mermerli tekerlekli çerçeve ayak B) Sabit betona vidalanan sabitleyici çelik ayak C) Bidon taşıyıcı şeklindedir.
■ Büyük bahçe şemsiyeleri modellerimizin bir çoğu teleskopik sistem olup havalandırma baca sistemine sahiptir, bir çok model güneş şemsiyesi modelleri stokumuzda hazır bulunur.


GÜNEŞ ŞEMSİYESİ

Dış mekanda keyifle, sıcakları ve güneş ışınları dert etmeden vakit geçirmeyi sağlayan bahçe şemsiyesi çadır tente modellerimiz birinci sınıf üretim kalitesiyle uzun süreli kullanım esas alınarak üretilmiştir. Kataloğumuzda ki güneş şemsiyeleri birinci kalite ithal kumaş, sağlam ayaklıklar ve yüksek mukavemetli iskelet sistemlerine sahiptir. Restoran, bar ve cafe şemsiyesi ürünlerimizde açma kapama mekanizmalarının tasarımında pratik kullanım esas alınmış, mekanizma sistemleri tek kişinin birkaç saniyede şemsiyeyi tamamen açıp kapabileceği şekilde yapılmıştır.

Mega büyük şemsiyelerimizi beton zemine vidalama suretiyle konumlandırılan sabit ayaklı güneş şemsiyesi modellerimizin yanı sıra güneş şemsiyeleri kataloğumuzda mermer ağırlıklı, bidon taşıyıcılı ve tekerlekli tasarıma sahip hakaretli ayaklık sistemlerine sahip ürünler de mevcuttur. strong>Mega şemsiye 170 gr/m2 polyester kumaş seçeneğinin yanı sıra birinci sınıf 320 gr/m2 İspanyol ithal akrilik kumaşlı güneş şemsiye modellerimiz de bulunduğundan, kalite konusundaki en yüksek beklentileri dahi karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahibiz. Dişli ve kelepçeli sisteme sahip bahçe şemsiyesi modellerinin tamamı uzun ömürlü, kullanım süresi boyunca dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmeyen birinci sınıf ürünlerdir.

Rüzgara dayanıklı akrilik kumaş kullanılan cafe şemsiyeleri ısı ve yağmur geçirmez özelliğiyle yazın en sıcak günlerinde dahi müşterilerin güneş ışınlarından korunmasını ve serinlemesini, yağmurlu havalar daysa yağıştan etkilenmemesini sağlar. Bu İspanya-dan ithal, özel kumaşın ayrıca su itici özelliği de bulunmakta, şemsiyenin üzerinde su kalmamasını sağladığı için yağmur suyu birikmesi gibi bir problem de oluşmamaktadır.

Büyük kısmı teleskopik açılıp kapanma sistemine ve havalandırma bacalı tasarıma sahip olan güneş şemsiye modellerimiz, stoklarımızda bulunan ürünlerden sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilir.