Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi kategorilerinde 199 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:199 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:199 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe şemsiyesi Akbrella Kampanya

Bahçe şemsiyesi modelleri

Güneşin yaşam çevremizi ısıtan güzelliğiyle buluştuğumuz, kulağımıza değinen kuşların cıvıltıları, tenimize işleyen huzur verici aydınlığıyla mevsimsel gelişini iple çektiğimiz bu yaz… Bu güzel mevsimde huzurumuza huzur katmak ve sağlığımıza dikkat etmek için güneşten en korunaklı yol olan bahçe şemsiyeleri hem işletme sahipleri hem de müstakil bahçeli ev sahibi müşterilerimiz için kurtarıcı olmayı bekliyor. Teleskopik sisteme sahip olan bahçe şemsiyeleri açılıp kapanan mekanizmasıyla açılmaya başlandığında şemsiyenin üst bölümünde bulunan 2. bir boru profil şemsiyenin geniş ana gövdesindeki profilin içerisine girerek boyu kısalır aynı zamanda şemsiyenin kumaş bölümü açılarak uygun kullanılır boyuta iner.
Manüel sitemli bahçe şemsiyeleri kumaş ve kollarına bağlı bir mekanizma sayesinde, kordon ip veya bir kol yardımı ile açılıp kapanır. Bu sistemle şemsiyenin boyu açık ve kapalıyken aynı kalır.
Ayrıca yandan gövdeli olan gölgelik şemsiyeler şemsiyenin yan tarafta bulunan eğik bir ahşap direğe asılı olan şemsiye tentesi gergili bir halat kol mekanizma yardımı ile toplanıp gerilmek suretiyle şemsiyenin açılması sağlanır.
 Havalandırma görevi gören ve havanın bacadan tahliyesini sağlayan havalandırma baca sistemi de bahçe şemsiyelerinin vazgeçilmez bir özelliğidir. Tüm bu avantajlı ve kullanım kolaylığı sağlayan mekanizması ile sağlığınızı düşünen modellere sahip bahçe şemsiyelerimiz sizlere sadece bir tuş kadar uzaklıkta.

 

Güneş şemsiyesi kumaşları

 Işıltısının yanı sıra tenimize etkileriyle de oldukça önemli olan güneş ışınlarının fazla temasından korunmamız için vazgeçilmezimizdir dondurma güneş ve balkon şemsiyeleri. Kumaşı ile bu korumayı oldukça etkili bir biçimde gerçekleştiren bahçe şemsiyesi ürünlerimiz sahip oldukları İspanyol akrilik kumaşları ile 50upf ısı ve UV ışınlarını geçirmez özeliktedir. Tüm bu koruyucu özelliklerinin yanı sıra kapsadıkları geniş alan ve modern görünümleri ile de işletme sahiplerinin ve müstakil bahçe sahiplerinin gözdesi olacak güneş şemsiyeleri daima en yakınınızda yer alacak ve siz yazın tadını çıkarırken güvenle sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacak.

 

Büyük şemsiye ölçüleri

 Koruma alanları doğrultusunda ebatları da genişleyen şemsiye modellerimiz büyüklükleri nedeniyle rüzgârın etkilenerek olumsuz durumlarla karşı kaşıya kalmaktan mekanizmaları sayesinde soyutlanmaktadır. Kalın ana gövdesi ve dayanıklı kolları, parçalanmaya karşı dirençli ithal akrilik kumaşı ve yine rüzgârlarda devrilmeye karşı doru ayak kullanımı, ağır mermer yapısı ile rüzgâra karşı dayanıklı yapısını kanıtlayan şemsiyelerimiz oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Standart büyüklükteki şemsiye modellerimizin yanında mega boyutunda bahçe şemsiyeleri de bulunmaktadır Mega boyutundaki şemsiyelerimizin kare olanı 600x600 cm, yuvarlak formda olanı ise 700 cm çapındadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bütçenize uygun fiyatlarıyla da uygun bir ürün olan büyük şemsiyelerimiz geniş koruma alanları ile sizleri bekliyor.

 

Teleskopik Sistem avantajı

Teleskopik sistemde açılıp kapanan şemsiyenin en büyük yararı altında bulunan masa, sandalye ve mobilyanın sağa sola çekilmesine gerek kalmadan şemsiyenin açılıp kapanabilmesi özelliğidir.
Büyük boydaki teleskopik şemsiye modellerinde gövdedeki bir kol yardımıyla kapandığında, şemsiyenin üst kısmından ana gövde içerisine girip çıkan 2. bir kısmıdır teleskopik ismini bundan almaktadır.
Teleskopik özelliğindeki şemsiye açıldığında boyu yukarı doru kısalır, kapandığında da şemsiye boyu uzar bu sayede etraftaki mobilyaya dokunmadan şemsiyenin açılıp kapanma işlemi gerçekleşir.
Cafe için en çok tercih edilen modeller 4x4 şemsiye, 4x5 şemsiye, 5x5 şemsiye ve 6x6 şemsiye modelleridir, çelik gövdeli şemsiye yerine kalın alüminyum gövdeli şemsiye tercihi dekoratif görüntü ve hafif olması nedeniyle kurulup taşınması çok daha fonksiyoneldir.  

 

Şemsiye modelleri ve çalışma prensipleri

1- Teleskopik sisteminde açılıp kapanan şemsiyelerde şemsiye açılmaya başlandığında şemsiyenin üst bölümünde bulunan 2. bir boru profil şemsiyenin geniş ana gövdesindeki profilin içerisine girerek boyu kısalır aynı zamanda şemsiyenin kumaş bölümü açılarak uygun kullanılır boyuta iner.
2- Manüel sitem bahçe şemsiyesi modellerimizin kumaş ve kollarına bağlı bir mekanizma sayesinde, kordon ip veya bir kol yardımı ile şemsiyenin açılıp kapanması sağlanır. Şemsiyenin boyu kapalı veya açık aynı kalır.
3- Yandan gövdeli şemsiyeler şemsiyenin yan tarafta bulunan eğik bir ahşap direğe asılı olan şemsiye tentesi gergili bir halat kol mekanizma yardımı ile toplanıp gerilmek suretiyle şemsiyenin açılması sağlanır.
4- Şemsiyelerde havalandırma baca sistemi bulunması önemlidir, bacalı sistemlerde ısınan hava bacadan tahliye olurken serin bir hava sirkülasyonu oluşur.