Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi kategorilerinde 222 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:222 
 
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:222 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Gölgelik bahçe şemsiyesi fiyatları

Akbrella markasına ait şemsiyeler, şemsiye yedek parçası dahil olmak üzere 10 yıl boyunca bulundurma garantisiyle satılmaktadır. Hasarlı şemsiye parçaları ve tamir işlemleri için İstanbul şehir içi servisimizden yararlanabilirsiniz. Şemsiyenizin tamiri için ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. 50 mm ile 100mm arasında farklı kalınlıklarda ürettiğimiz şemsiye iskeletleri, bütçenize ve alanınızın rüzgar derecesine göre seçim yapmanızı sağlar. İstanbul içinde bazı ilçelerde, Esenyurt, Çekmeköy, Gebze, İstoç, Küçükçekmece, Ümraniye, Kadıköy gibi ilçelerin kafe önlerinde Akbrella markalı büyük boy bahçe güneşlik şemsiyelerimize sıklıkla rastlayabilirsiniz. Şemsiye imalatçıları arasında tercih edilen Akbrella markalı bahçe havuz şemsiyesi çeşitlerimiz, farklı açılır kapanır mekanizmalı, mermerli veya yere sabitlenebilen sabit ayaklı montaj seçenekleriyle sunulmaktadır. Nasıl yapılır diye sorularınız için saha ekibimizden bilgi alabilir veya servis hizmeti talep edebilirsiniz. Restoran sahiplerine tavsiye edeceğimiz en uygun fiyatlı kalite seviyesine göre sunum yapabileceğimiz teleskopik şemsiye kolu bulunan, evirilerek açılıp kapanan ekstra örtüsü bulunan restoran şemsiyelerimiz 85mm kalınlığında alüminyum ana gövdeye sahiptir. Türkiye-de şemsiye üreticileri kendi markalarına ait şemsiye tamiratı yapmaktadırlar. Başka markalara ait şemsiyelerin tamiratını maalesef yapamıyoruz. Masanızın üzerini gölgelendirebileceğiniz bahçe masa şemsiyesi modelleri, bahçe ısı şemsiyesi çeşitleri ve püsküllü bahçe şemsiye çardak tipi ürünlerimize Büyükçekmece mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Mega boy bahçe şemsiyesi kurulumu, bakımı ve temizliği hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İkinci el (2.el) bahçe şemsiye satışımız yoktur, ancak bazı dönemlerde %50 indirimli teşhir ürünlerimizin satışını yapmaktayız.

Akbrella şemsiye satan yerler şu anda merkezimizin dışında bulunmamaktadır. Başka bayilerimiz tarafından ürünlerimizin satışı yapılmamaktadır. Kiralık şemsiye (kiralık bahçe şemsiyesi) hizmeti veremiyoruz.


Güneş şemsiyesi kumaşları

Işıltısının yanı sıra tenimize etkileriyle de oldukça önemli olan güneş ışınlarının fazla temasından korunmamız için vazgeçilmezimizdir. Dondurma, güneş ve balkon şemsiyeleri, bu korumayı İspanyol akrilik kumaşlarıyla oldukça etkili bir şekilde gerçekleştirir. Bahçe şemsiyelerimiz, sahip oldukları 50upf ısı ve UV ışınlarını geçirmez özellikleriyle birlikte geniş koruma alanları ve modern görünümleriyle işletme sahiplerinin ve müstakil bahçe sahiplerinin gözdesi olacak şekilde tasarlanmıştır.


Büyük bahçe şemsiye ölçüleri

Koruma alanlarına göre ebatları değişen şemsiye modellerimiz, büyüklükleri nedeniyle rüzgarın etkisinden etkilenerek olumsuz durumlarla karşılaşmaktan kaçınmanızı sağlar. Kalın ana gövdesi ve dayanıklı kolları, parçalanmaya karşı dirençli ithal akrilik kumaşı ve yine rüzgarlarda devrilmeye karşı doğru ayak kullanımı, ağır mermer yapısı ile rüzgara karşı dayanıklı yapısını kanıtlayan şemsiyelerimiz oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Standart büyüklükteki şemsiye modellerimizin yanında mega boyutunda bahçe şemsiyeleri de bulunmaktadır. Mega boyutundaki kare şemsiyelerimiz 600x600 cm, yuvarlak formda olanlar ise 700 cm çapındadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bütçenize uygun fiyatlarıyla da uygun bir ürün olan büyük şemsiyelerimiz geniş koruma alanları ile sizleri bekliyor.


Teleskopik sistemli şemsiye avantajı

Teleskopik sistemde açılıp kapanan şemsiyelerin en büyük avantajı, altında bulunan masa, sandalye ve mobilyanın sağa sola çekilmesine gerek kalmadan şemsiyenin açılıp kapanabilmesidir. Büyük boydaki teleskopik şemsiye modellerinde gövdedeki bir kol yardımıyla kapandığında, şemsiyenin üst kısmından ana gövde içerisine girip çıkan 2. bir kısım bulunur, teleskopik ismini bundan alır. Teleskopik özelliğindeki şemsiye açıldığında boyu yukarı doğru kısalmakta, kapandığında ise şemsiye boyu uzamaktadır. Böylece etraftaki mobilyalara dokunmadan şemsiyenin açılıp kapanma işlemi gerçekleştirilebilir. Cafe için en çok tercih edilen modellerimiz arasında 4x4 şemsiye, 4x5 şemsiye, 5x5 şemsiye ve 6x6 şemsiye modelleri bulunmaktadır. Çelik gövdeli şemsiye yerine, dekoratif görünümleri ve hafif olmaları nedeniyle kurulup taşınması daha fonksiyonel olan kalın alüminyum gövdeli şemsiye tercih edilebilir.


Şemsiye modelleri ve çalışma prensipleri

1- Teleskopik sistemde açılıp kapanan şemsiyelerde, şemsiye açılmaya başlandığında şemsiyenin üst kısmında bulunan 2. bir boru profil, şemsiyenin geniş ana gövdesindeki profillin içerisine girerek boyu kısalır. Aynı zamanda şemsiyenin kumaş bölümü açılarak uygun kullanılabilir boyuta iner.

2- Manüel sitem bahçe şemsiyesi modellerimizde, kumaş ve kollarına bağlı bir mekanizma sayesinde, kordon ip veya bir kol yardımı ile şemsiyenin açılıp kapanması sağlanır. Şemsiyenin boyu kapalı veya açık aynı kalır.

3- Yandan gövdeli şemsiyelerimizde, şemsiye tentesi, şemsiyenin yan tarafta bulunan eğik bir ahşap direğe asılı olan bir halat ve kol mekanizması yardımıyla toplanıp gerilmek suretiyle açılır.

4- Şemsiyelerde havalandırma baca sistemi bulunması önemlidir. Bacalı sistemlerde ısınan hava bacadan tahliye olurken serin bir hava sirkülasyonu oluşur.


Hava sirkülasyonlu bahçe şemsiyeleri

Kullanım alanına göre çeşitli ölçülerde ürettiğimiz yağmur ve güneşten korunmak amaçlı kullanılan ortadan veya yandan gövdeli güneş şemsiye modellerimiz, en çok tercih edilen teleskopik sistemli, havalandırma baca tertibatlı, hava sirkülasyonu yapabilen, rüzgara dayanıklı modellerimizdir.


Rüzgara dayanıklı teras şemsiyeleri

Çeşitleri arasında 2x2, 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 kare ölçüleri en çok tercih edilen modellerimizdir. Bahçe şemsiyelerimizi aydınlatma üniteleri eklenebilen elektrikli ekstra fonksiyonlu mega dev şemsiyeler, klasik kollu çevirme mekanizmalı veya otomatik uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen motorlu üretimi yapılmaktadır. Cafe ve restoranınıza uygun modellerini İstanbul Esenyurt merkez ofis mağazamızda yakından inceleyebilir fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kare ve yuvarlak sekizden formda ürettiğimiz gölgelik teras şemsiye, çeşitleri ekonomik en ucuz olabilecek fiyatlara brandası polyester kumaşlı veya ithal ısı geçirmez, yağmur suyu geçirmez özelliklere sahip akrilik kumaş tercihinde bulunarak inceleyebilirsiniz. Algida, Pepsi, Coca-cola gibi firmalara yaptığımız 200 cm plaj tipi, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Denizli, Gaziantep, İzmir, Sakarya, Kuşadası ve Samsun illerimiz satışını yaptığımız 2 metre havuz şemsiye modellerini, arzu edeceğiniz logo ve sloganınızı taşıyan serigrafi tekniği kullanarak hediyelik promosyon şemsiye olarak üretimini yapıyoruz.

Tel