Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe Şemsiyesi

Teleskopik ve Manuel sistem güneş şemsiyesi modelleri

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi kategorilerinde 92 adet kayıt bulundu.
1 2 3 >>
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:92 
 
1 2 3 >>
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:92 
Bahçe şemsiyesi
BAHÇE ŞEMSİYESİ

■ Kare ve yuvarlak formlarda ürettiğimiz güneş şemsiyesi modellerimizin ipli sistem ekonomik modelleri ve uzun ömürlü dişli sistem, kelepçeli sistemleri mevcuttur.
■ Bahçe şemsiyelerinde kullandığımız kumaşlarda 2 kalite mevcuttur, A) 170 gr/m2 polyester kumaş B) 320 gr/m2 İspanyol ithal akrilik kumaş
■ Akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özelliğinde olup üretici firma tarafından 10 yıl solmaya karşı garanti edilmektedir, polyester kumaşlar ise bu özelliğe sahip değildir.
■ Bahçe şemsiyelerinde kullandığımız taşıyıcı kaideler; A) Mermerli tekerlekli çerçeve ayak B) Sabit betona vidalanan sabitleyici çelik ayak C) Bidon taşıyıcı şeklindedir.
■ Bahçe şemsiyeleri modellerimizin bir çoğu teleskopik sistem olup havalandırma baca sistemine sahiptir, bir çok model güneş şemsiyesi modelleri stokumuzda hazır bulunur.


AKBRELLA GÜNEŞ ŞEMSİYELERİ

Dış mekânda keyifle, sıcakları ve güneş ışınları dert etmeden vakit geçirmeyi sağlayan bahçe şemsiyesi modellerimiz birinci sınıf üretim kalitesiyle uzun süreli kullanım esas alınarak üretilmiştir. Kataloğumuzdaki güneş şemsiyeleri birinci kalite ithal kumaş, sağlam ayaklıklar ve yüksek mukavemetli iskelet sistemlerine sahiptir. Restoran, bar ve cafe şemsiyesi ürünlerimizde açma kapama mekanizmalarının tasarımında pratik kullanım esas alınmış, mekanizma sistemleri tek kişinin birkaç saniyede şemsiyeyi tamamen açıp kapabileceği şekilde yapılmıştır.

Beton zemine vidalama suretiyle konumlandırılan sabit ayaklı güneş şemsiyesi modellerimizin yanı sıra güneş şemsiyeleri kataloğumuzda mermer ağırlıklı, bidon taşıyıcılı ve tekerlekli tasarıma sahip haraketli ayaklık sistemlerine sahip ürünler de mevcuttur. 170 gr/m2 polyester kumaş seçeneğinin yanı sıra birinci sınıf 320 gr/m2 İspanyol ithal akrilik kumaşlı güneş şemsiyelerimiz de bulunduğundan, kalite konusundaki en yüksek beklentileri dahi karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahibiz. Dişli ve kelepçeli sisteme sahip bahçe şemsiyesi modellerinin tamamı uzun ömürlü, kullanım süresi boyunca dayanıklılığından ve görselliğinden hiçbir şey kaybetmeyen birinci sınıf ürünlerdir.

Akrilik kumaş kullanılan cafe şemsiyeleri ısı ve yağmur geçirmez özelliğiyle yazın en sıcak günlerinde dahi müşterilerin güneş ışınlarından korunmasını ve serinlemesini, yağmurlu havalardaysa yağıştan etkilenmemesini sağlar. Bu İspanya’dan ithal, özel kumaşın ayrıca su itici özelliği de bulunmakta, şemsiyenin üzerinde su kalmamasını sağladığı için yağmur suyu birikmesi gibi bir problem de oluşmamaktadır.

Büyük kısmı teleskopik açılıp kapanma sistemine ve havalandırma bacalı tasarıma sahip olan güneş şemsiyelerimiz, stoklarımızda bulunan ürünlerden sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilir.