Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çardak & Kamelya

Ahşap hazır çardak ve kamelyalar, ahşap barbekü odaları

Kategoriler Şehir mobilyaları Çardak & Kamelya kategorilerinde 4 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

ÇARDAK & KAMELYA
Böyle güzel… Böyle hoş havalar…
Tadı en güzel nasıl çıkar? Tabi dostlarımız, ailemiz ve arkadaşlarımızla…
Akbrella olarak, bu güzel havaların tadına kalabalık ortamlarda en hoş şekilde varmanız adına, çardak ve kamelya modellerini siz müşterilerimize sunuyoruz.
Yaz kış kullanabileceğiniz hem açık hem kapalı modellerle, sitemizin bu kısmında sınıflandırılan çardak ve kamelyalarımız, kullanılan malzeme olarak 1. Sınıf köknar kavis malzeme üzerine 1.sınıf ithal Sibirya çam keresteden kesitli geçmeli lambiri döşenmiş şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.
Uzun yıllar güneş ve yağmur gibi dış etkenlerden, dayanıklı ve kalitesi yardımıyla korunarak kullanabileceğiniz çardak ve kamelya modellerimiz, stoklarımızda de-monte olarak hazır halde bulunur ve sipariş üzerine siz müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılır.
Ulaşım sonrasında, minimum iki kişi ve beraberinde sahip olacağınız kitapçığı sayesinde, birkaç İngiliz anahtar ve L anahtarla kolayca kurulumunuzu gerçekleştirerek, bahçe ve teraslarınıza farklı bir hava katmak adına ilk adımı atacağınız bu ürün, en uygun ve cazip fiyatlarla siz müşterilerimizi bekliyor.
Siz de kalabalık ortamların tadını çardak ve kamelya modellerimiz sayesinde en güzel şekilde çıkarın…
Tel