Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Mafsallı & Kasetli tente

Akrilik kumaşlı solmayan ve ısı geçirmeyen kasetli tente modelleri, mafsallı tente imalatçısı İstanbul

Kategoriler Pergola & Tente Mafsallı & Kasetli tente kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tente modelleri, stor ev perdeleri gibi çalışır ve sadece kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanılan alana farklı bir sıcaklık hissi verir. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunmak için mükemmel bir seçenek sunar ve kısmi gölge sağladığından, açık havada yemek yemek veya dinlenmek için rahat bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sayede, keyifli bir açık hava deneyimi yaşayabilirsiniz.
Yurt içi veya yurt dışında olmanız fark etmeksizin, mafsallı veya kasetli tente kullanmak istediğiniz alanın görselini ve boyutlarını bize iletmeniz yeterli olacaktır. Böylece, fiyat ve üretim konusunda size daha doğru bir teklif sunabiliriz. Ayrıca, tercih ettiğiniz tente modelini seçerken, çevrenizdeki örneklere bakarak işinize uygun bir tente modeli seçebilirsiniz.
Kasetli tente, bir kutu içinde bulunan akrilik kumaşın rulo halinde sarılı olduğu bir sistemdir. Tıpkı ofislerde kullanılan iple çekilerek açılıp kapanan stor perde mantığına benzer şekilde çalışır. Mafsallı perde ise, kumaşın altında bulunan dirsekli kolların bir alyan kol yardımıyla açılıp kapanan bir sistemdir. Bu şekilde, tente seçimi yaparken sunduğumuz seçenekler arasından, işinize en uygun modeli seçebilirsiniz.
Sipariş vermek veya fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, tente seçiminizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Unutmayın, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Tel