Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Çift açılır ayaklı tente

Kategoriler Pergola & Tente Çift açılır ayaklı tente kategorilerinde 16 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AYAKLI TENTE
Şemsiyenin koruma alanıyla yetinmeyenlerden misiniz? Kalabalık ortamlara, kim bilir belki de oldukça müşterisi olan bir işletmeye sahipsiniz. Farkındayız, içerisinde bulunduğunuz tüm bu durumlar sizde, oldukça nitelikli, etki alanı geniş ve dayanıklı bir ürün ihtiyacı yaratıyor. Akbrella olarak sitemizin bu bölümünde bu ihtiyaçlarınızı mutlulukla çözüm yaratıyoruz. Karşınızda: Ayaklı Tente…
Çelik profil ayakları ve birinci sınıf İspanyol akrilik kumaşıyla oldukça dayanıklı olan ayaklı tente modelimiz, su ve ısı geçirmez özelliğiyle bulunduğu her ortamda siz müşterilerimizi yağmur ve güneş gibi etkenlerden koruyacak, akrilik kumaşı sayesinde sağanak yağmurda dahi konforlu ve korunaklı bir ortama sahip olmanızı sağlayacaktır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra taşıma konusunda da size oldukça kolaylık sağlayacak olan ayaklı tente ürünümüz, çelik profil ayak kısımlarının altındaki 4’er adet fren sistemli tekerleğiyle tek kişi tarafında kolayca taşınılabilmektedir. Dilediğiniz zaman kolaylıklı yerini değiştirebileceğiniz bu ürün, solmaya karşı oldukça dayanıklı kumaşı, çift açılır sistemi, 4’er tekerleğe sahip ayaklı yapısıyla ihtiyaçlarınızın tümüne aynı anda cevap verecek hem kalabalık ortamlarınızın, hem de işletmelerinizin vazgeçilmezi olacak.

Özellikleri bakımından oldukça avantajlı, fiyat bakımından ise oldukça cazip olan bu ürüne zevkinize bırakılan farklı ölçü ve çeşitli renk seçimlerinden sonra kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ayaklı tente modelimize bir göz atmak ve hemen bir tane sipariş vermek. Kalabalık ortamlar artık gözünüzü hiç korkutmayacak, ayaklı tente her daim yanınızda…

■ Bu alandan ayaklı tente sayfamıza giriş yaptığınızda çeşitli ölçülerdeki tente fiyatlarını bulabilesiniz, sağ tarafta ise kumaş rengini seçebilir ve ürünü satın alıp sipariş edebilirsiniz.
■ Buradaki tente ölçülerinde hazır olarak ürün stoklarımız bulunmaz siparişiniz esnasında ürün üretim planına alınır 6-9 gün arasında üretilip sipariş sahibine teslimatı yapılır.
■ Kullandığımız kumaş Docril marka İspanya-dan ithal olup üretici firma tarafında 10 yıl solmazlık garantisi verilmektedir, üründe su iticilik ve su geçirmezlik özelliği vardır.
■ Ayaklı çift açılır tente sistemlerimizin taşıyıcı ayakları çelik profil olup ayakların altında 4 er adet fren sitemli tekerlekler mevcuttur, ürünün yerini tek kişi kolaylıkla değiştirebilir.
■ Farklı istekleriniz için bizleri 0 212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

ÇİFT AÇILIR TENTE
Çelik profil ayaklar ve birinci sınıf İspanyol akrilik kumaş sayesinde seneler boyunca sorunsuz kullanım vaat eden çift açılır ayaklı tente modelleri, su ve ısı geçirmez özelliğe sahiptir. İspanya’dan ithal ettiğimiz ve sadece firmamızın satışa sunduğu ürünler arasında değil, tüm sektördeki ürünlerin en kalitelerinden olan akrilik kumaşla hazırlanan ayaklı tenteler su itici özelliğiyle yağıştan etkilenmez, altında oturan insanların sağanak yağmurda bile ıslanmamasını sağlar.
İspanyol kumaş üreticisi firmanın 10 yıl garanti verdiği özel kumaşı güneş ışınlarından etkilenmez, aylar boyunca doğrudan yaz mevsiminin yoğun güneş ışığı altında kalsa dahi canlı renklerini kaybetmez. Docril marka bu İspanyol kumaşlar sayesinde onlarca yıl kullanım imkânı sunan ayaklı tenteler taşıyıcı ayakların çelik profilden imal edilmesi sayesinde sert rüzgârlara dayanabilir. Ayakların altındaki dört adet fren sistemiyse güvenli kullanım sağlar ve istendiğinde tek kişinin tüm tenteyi sabitleyebilmesine veya tentenin yerini değiştirmesine izin verir.
Yeri tek kişi tarafından bile kolayca değiştirilebilecek kadar pratik kullanım sağlayan ayaklı tente modellerimiz dayanıklılığıyla seneler boyunca sorunsuz kullanım vaat ediyor. Kumaşının güneşten solmayacağına dair üretici markadan 10 yıl garanti alması zaten satışa sunduğumuz tente modellerinin ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Kataloğumuzdaki ürünlerin haricinde promosyon ürün yaptırmak ve kendi tasarımlarınız için özel sipariş vermek için telefon açmanız yeterli.

 
Tel