Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ayaklı tente

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Ayaklı tente kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AYAKLI TENTE
Ayaklı tente

■ Bu alandan ayaklı tente sayfamıza giriş yaptığınızda çeşitli ölçülerdeki tente fiyatlarını bulabilesiniz, sağ tarafta ise kumaş rengini seçebilir ve ürünü satın alıp sipariş edebilirsiniz.
■ Buradaki tente ölçülerinde hazır olarak ürün stoklarımız bulunmaz siparişiniz esnasında ürün üretim planına alınır 6-9 gün arasında üretilip sipariş sahibine teslimatı yapılır.
■ Kullandığımız kumaş Docril marka İspanya-dan ithal olup üretici firma tarafında 10 yıl solmazlık garantisi verilmektedir, üründe su iticilik ve su geçirmezlik özelliği vardır.
■ Ayaklı çift açılır tente sistemlerimizin taşıyıcı ayakları çelik profil olup ayakların altında 4 er adet fren sitemli tekerlekler mevcuttur, ürünün yerini tek kişi kolaylıkla değiştirebilir.
■ Farklı istekleriniz için bizleri 0 212 546 46 58 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.


ÇİFT AÇILIR TENTE

Çelik profil ayaklar ve birinci sınıf İspanyol akrilik kumaş sayesinde seneler boyunca sorunsuz kullanım vaat eden çift açılır ayaklı tente modelleri, su ve ısı geçirmez özelliğe sahiptir. İspanya’dan ithal ettiğimiz ve sadece firmamızın satışa sunduğu ürünler arasında değil, tüm sektördeki ürünlerin en kalitelerinden olan akrilik kumaşla hazırlanan ayaklı tenteler su itici özelliğiyle yağıştan etkilenmez, altında oturan insanların sağanak yağmurda bile ıslanmamasını sağlar.

İspanyol kumaş üreticisi firmanın 10 yıl garanti verdiği özel kumaşı güneş ışınlarından etkilenmez, aylar boyunca doğrudan yaz mevsiminin yoğun güneş ışığı altında kalsa dahi canlı renklerini kaybetmez. Docril marka bu İspanyol kumaşlar sayesinde onlarca yıl kullanım imkânı sunan ayaklı tenteler taşıyıcı ayakların çelik profilden imal edilmesi sayesinde sert rüzgârlara dayanabilir. Ayakların altındaki dört adet fren sistemiyse güvenli kullanım sağlar ve istendiğinde tek kişinin tüm tenteyi sabitleyebilmesine veya tentenin yerini değiştirmesine izin verir.

Yeri tek kişi tarafından bile kolayca değiştirilebilecek kadar pratik kullanım sağlayan ayaklı tente modellerimiz dayanıklılığıyla seneler boyunca sorunsuz kullanım vaat ediyor. Kumaşının güneşten solmayacağına dair üretici markadan 10 yıl garanti alması zaten satışa sunduğumuz tente modellerinin ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Kataloğumuzdaki ürünlerin haricinde promosyon ürün yaptırmak ve kendi tasarımlarınız için özel sipariş vermek için telefon açmanız yeterli.


Akbrella Kampanya