Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap şemsiye

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Ahşap şemsiye kategorilerinde 11 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AHŞAP ŞEMSİYE
Ahşap şemsiye

■ Ahşap şemsiye modellerimiz %100 kayın ağacından üretilmektedir.
■ Havuz için genellikle tercih edilen 250 Çap ve 300 cm çapındaki ahşap şemsiyeler genellikle stokumuzda hazır bulunur.
■ Ahşap gövdeli şemsiyelerimizde kullandığımız kumaşlar İspanya-dan DOCRIL marka olup üretici firma tarafından 10 yıl solmazlık ve çürümezlik garanti edilmektedir.
■ Akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özelikte Anti UV 50upf özelliğinide taşır.AHŞAP BAHÇE ŞEMSİYESİ

Kayın ağacından imal ettiğimiz ahşap şemsiye modellerimiz uzun süreli kullanım düşünülerek, birinci sınıf malzemeden ve titiz bir işçilikle üretilmiştir. Genellikle havuz ve deniz kenarlarında kullanılmak üzere tercih edilen ahşap şemsiye modelleri müstakil evlerden otellere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıdadır.

Stoklarımızda genellikle hazır bulduğu için siparişle aynı günde kargoya verebildiğimiz ahşap şemsiye çeşitleri her ihtiyaca uygun, birçok farklı renk ve ebat seçeneğine sahiptir. Havuz kenarlarında kullanılmak üzere genel olarak 250 ve 300 cm çaplı modeller tercih edilirken 400x400 kare ahşap şemsiyeler de özellikle ticari işletmelerden ilgi görmekte. Ahşap havuz şemsiyesi modellerimizde İspanya’dan ithal Docril akrilik kumaş kullanıyoruz.

Ahşap şemsiye modellerimizde kullandığımız İspanyol kumaşlar güneş ışığından etkilenmemekte, renklerinin solmayacağına dair üretici firmanın 10 yıl garantisi bulunmaktadır. Yağmur suyunu geçirmediği gibi birinci sınıf akrilik kumaş sayesinde ısı da geçirmeyen havuz şemsiyeleri, gölgelik alanlarda serin ve ferah bir kullanım sağlar. Kolay açılıp kapanan, açılıp kapanırken şemsiye altında oturan insanları rahatsız etmeyen ve herkesin saniyeler içinde açıp kapatabileceği kadar basit bir düzene sahip olan ahşap şemsiyelerimiz şiddetli rüzgara, güneş ışınlarına ve yağmura karşı dayanıklıdır.

Akbrella Kampanya