Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe şemsiyesi

Ahşap bahçe şemsiye modelleri

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AHŞAP BAHÇE ŞEMSİYESİ
Doğallığın tadına bulunduğumuz her alanda varmak isteriz. Öyle değil mi? Üstelik bu doğallığın yanına kalite ve dayanıklılık da eklenince isteklerimizin tamamı bir anda gerçekleşmiş olur. Bu isteklerinizin farkında olan Akbrella, sitesinin bu bölümünü siz müşterileri için ayırdı. Hayat ağacı olarak bilinen ve kalitesini anlamıyla da kanıtlamış olan kayın ağacı, Akbrella ile işletmelerinize, teraslarınıza ve havuz kenarlarınıza misafir olmak istiyor. İşte tam anlamıyla doğallığın ve kalitenin birleşimi…
%100 kayın ağacından üretilen ahşap bahçe şemsiyesi modellerimiz kalitesinin yanı sıra hoş dekoruyla da oldukça dikkat çeken bir üründür. Solmaz yapısı ve aşınmaya karşı dayanıklı duruşuyla gözdeniz olacak bu model farklı renk ve ebat seçenekleriyle de her ihtiyaca cevap verecek. Yapısında kullandığımız kayın ağacının yanı sıra İspanyol kumaşıyla da kalitesini kanıtlayan ahşap şemsiye modelimiz, güneş ışığına, çürümeye ve solmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Yaz yağmurları sırasında içinizi rahat ettirecek yağmuru geçirmeyen bu kumaş, bu özelliğinin yanında ısıyı da geçirmeyerek gölgelik alanlarda ferah ve rahat bir ortam yaratır. Ayrıca kolay açılıp kapanan, açılıp kapanırken şemsiye altında oturan misafirlerinizi, müşterilerinizi ve de sizi rahatsız etmeyen ve herkesin saniyeler içinde, kolaylıkla açıp kapatabileceği kadar basit bir sisteme sahip olan ahşap şemsiye modellerimiz şiddetli rüzgâra, güneş ışınlarına ve yağmura karşı da oldukça dayanıklıdır. Siz de kalitenin yanında doğallığı, hoş bir dekorun yanında dayanıklılığı, kısacası hayatı arayanlardansanız hayat ağacından ürettiğimiz ahşap şemsiye modelimiz en uygun fiyatlarımızla dileklerinize cevap vermeyi bekliyor. Genellikle havuz ve deniz kenarlarında kullanılmak üzere tercih edilen ahşap şemsiye modelleri müstakil evlerden otellere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıdadır, Uygun bütçeler için polyester kumaşlı ahşap şemsiye fiyatları oldukça ekonomik olmaktadır.

■ Ahşap şemsiye modellerimiz %100 kayın ağacından üretilmektedir.
■ Havuz için genellikle tercih edilen 250 Çap ve 300 cm çapındaki ahşap şemsiyeler genellikle stokumuzda hazır bulunur.
■ Ahşap gövdeli şemsiye modellerinde kullandığımız kumaşlar İspanya-dan DOCRIL marka olup üretici firma tarafından 10 yıl solmazlık ve çürümezlik garanti edilmektedir.
■ Akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özelikte Anti UV 50upf özelliğini de taşır.

Tel