Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap şemsiye

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Ahşap şemsiye kategorilerinde 10 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

AHŞAP ŞEMSİYE

Ahşap şemsiye

Doğallığın tadına bulunduğumuz her alanda varmak isteriz. Öyle değil mi? Üstelik bu doğallığın yanına kalite ve dayanıklılık da eklenince isteklerimizin tamamı bir anda gerçekleşmiş olur. Bu isteklerinizin farkında olan Akbrella, sitesinin bu bölümünü siz müşterileri için ayırdı. Hayat ağacı olarak bilinen ve kalitesini anlamıyla da kanıtlamış olan kayın ağacı, Akbrella ile işletmelerinize, teraslarınıza ve havuz kenarlarınıza misafir olmak istiyor. İşte tam anlamıyla doğallığın ve kalitenin birleşimi…
 %100 kayın ağacından üretilen ahşap şemsiye modellerimiz kalitesinin yanı sıra hoş dekoruyla da oldukça dikkat çeken bir üründür. Solmaz yapısı ve aşınmaya karşı dayanıklı duruşuyla gözdeniz olacak bu model farklı renk ve ebat seçenekleriyle de her ihtiyaca cevap verecek. Yapısında kullandığımız kayın ağacının yanı sıra İspanyol kumaşıyla da kalitesini kanıtlayan ahşap şemsiye modelimiz, güneş ışığına, çürümeye ve solmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Yaz yağmurları sırasında içinizi rahat ettirecek yağmuru geçirmeyen bu kumaş, bu özelliğinin yanında ısıyı da geçirmeyerek gölgelik alanlarda ferah ve rahat bir ortam yaratır. Ayrıca kolay açılıp kapanan, açılıp kapanırken şemsiye altında oturan misafirlerinizi, müşterilerinizi ve de sizi rahatsız etmeyen ve herkesin saniyeler içinde, kolaylıkla açıp kapatabileceği kadar basit bir sisteme sahip olan ahşap şemsiye modellerimiz şiddetli rüzgâra, güneş ışınlarına ve yağmura karşı da oldukça dayanıklıdır. Siz de kalitenin yanında doğallığı, hoş bir dekorun yanında dayanıklılığı, kısacası hayatı arayanlardansanız hayat ağacından ürettiğimiz ahşap şemsiye modelimiz en uygun fiyatlarımızla dileklerinize cevap vermeyi bekliyor.

■ Ahşap şemsiye modellerimiz %100 kayın ağacından üretilmektedir.
■ Havuz için genellikle tercih edilen 250 Çap ve 300 cm çapındaki ahşap şemsiyeler genellikle stokumuzda hazır bulunur.
■ Ahşap gövdeli şemsiyelerimizde kullandığımız kumaşlar İspanya-dan DOCRIL marka olup üretici firma tarafından 10 yıl solmazlık ve çürümezlik garanti edilmektedir.
■ Akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özelikte Anti UV 50upf özelliğinide taşır.AHŞAP BAHÇE ŞEMSİYESİ

Kayın ağacından imal ettiğimiz ahşap şemsiye modellerimiz uzun süreli kullanım düşünülerek, birinci sınıf malzemeden ve titiz bir işçilikle üretilmiştir. Genellikle havuz ve deniz kenarlarında kullanılmak üzere tercih edilen ahşap şemsiye modelleri müstakil evlerden otellere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıdadır.

Stoklarımızda genellikle hazır bulduğu için siparişle aynı günde kargoya verebildiğimiz ahşap şemsiye çeşitleri her ihtiyaca uygun, birçok farklı renk ve ebat seçeneğine sahiptir. Havuz kenarlarında kullanılmak üzere genel olarak 250 ve 300 cm çaplı modeller tercih edilirken 400x400 kare ahşap şemsiyeler de özellikle ticari işletmelerden ilgi görmekte. Ahşap havuz şemsiyesi modellerimizde İspanya’dan ithal Docril akrilik kumaş kullanıyoruz.

Ahşap şemsiye modellerimizde kullandığımız İspanyol kumaşlar güneş ışığından etkilenmemekte, renklerinin solmayacağına dair üretici firmanın 10 yıl garantisi bulunmaktadır. Yağmur suyunu geçirmediği gibi birinci sınıf akrilik kumaş sayesinde ısı da geçirmeyen havuz şemsiyeleri, gölgelik alanlarda serin ve ferah bir kullanım sağlar. Kolay açılıp kapanan, açılıp kapanırken şemsiye altında oturan insanları rahatsız etmeyen ve herkesin saniyeler içinde açıp kapatabileceği kadar basit bir düzene sahip olan ahşap şemsiyelerimiz şiddetli rüzgara, güneş ışınlarına ve yağmura karşı dayanıklıdır.

Akbrella Kampanya