Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik şezlong

Kategoriler Rattan mobilyalar Plastik şezlong kategorilerinde 12 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

Plastik şezlong fiyatları

■ Kollu ve kolsuz 2 model olarak bulunan plastik şezlong modellerimiz 1.sınıf poli-propilen plastikten üretilmektedir, esnek kolay kırılmaz ve kurumaz özelliklidir.
■ Arka kısmında bulunan yaslama trampı 4 kademe olup arka ayaklarında da 2 minik tekerlek bulunmaktadır, bu sayede yer değiştirilmesi oldukça kolaydır.
■ Plastik şezlong modellerimizde beyaz renk olarak genellikle stoklarımızda oldukça yüksek miktarlarda hazırda bulunur, aynı gün sevkiyatı yapılabilecek durumdadır.
■ 5.000 TL ve üzerinde plastik şezlong alışverişi yapan müşterilerimizin kampanya döneminde ürünler İstanbul içi kapı teslimi nakliye bedeli alınmaksızın adrese ulaştırılır (Kurulum ve taşıma yapılmaz)
■ Bu alandaki şezlong fiyatlarına şezlong minderi dahil değildir.


PLASTİK ŞEZLONG
Havuz ve deniz kenarlarının vazgeçilmezlerinden olan plastik şezlong ihtiyaçlarınız için sizlere, hem makul fiyatlı hem de üretim kalitesiyle farkını kullanımla birlikte ortaya koyan ürünlerin yer aldığı bir katalog sunuyoruz. Beyaz renkli plastik şezlong modelleri arasından yapacağınız seçimlerin stoklarımız dâhilinde olması durumunda aynı gün kargoya verilen şezlongları kısa sürede teslim alabilirsiniz. Üstelik 4 bin lira ve üzeri değerdeki siparişlerinizde kapıya teslim yapıyoruz. Böylece ekstra nakliyat ücreti ödemenize de gerek kalmıyor. 
Kollu ve kolsuz olmak üzere iki temel model seçeneğinin bulunduğu plastik şezlong kataloğumuzda Poli-propilen plastik malzemeli yani 1. Sınıf plastikten imal edilmiştir. Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için plastik şezlong modelleri havuz suyundan etkilenmez, deniz suyundaki tuz ve rüzgârın taşıdığı kum taneleriyle çizilmez. Yüksek dayanıma sahip olan plastik şezlong çeşitlerimiz kolay kırılmaz ve leke tutmaz yapıdadır. 
Arka bölümde yer alan yaslanma trampı sayesinde kolay bir şekilde ayarlanabilen plastik şezlonglar 4 kademeli yaslanma imkânı sunar şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca arka iki ayağında 2 küçük tekerlek olan bu şezlong modelleri pratik bir şekilde taşınabilir. Küçük tekerlekleriyle yer değişimi yapmak kolaylaşırken 4 kademeli yaslanma trampı kullanım konforunu maksimum seviyeye çıkartır. Kataloğumuzda görüntülediğiniz şezlong fiyatlarına ürünlere ait minderler dâhil değildir.