Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Plastik şezlong

Kategoriler Plastik mobilyalar Plastik şezlong kategorilerinde 39 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:39 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:39 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Plastik Şezlong Modelleri
Havuz ve plajlarda güvenle kullanabileceğiniz dönüşümlü 2. sınıf kırma plastik kullanılmayan polipropilen ham maddeden üretimi yapılan sırt kademeli ayarlı 1. sınıf plastikten polikarbon plastik şezlong ürünlerini toptan ve perakende satışını yapıyoruz.
Kollu plastik şezlong ve kollu plastik şezlong fiyatları sitemizde %30 a varan indirimli fiyatlara online satışını gerçekleştiriyoruz.
Daha çok Akdeniz ve Ege bölgesine yoğun satışını yaptığımız darbe almadığı taktirde kırılmayan plastik şezlong çeşitlerini Antalya, Bodrum, İzmir, Kuşadası, Marmaris, Fethiye gibi tatil beldelerine oldukça yüklü sayılarda sevkini gerçekleştiriyoruz.
Katlanır özellikli plastik şezlong modelleri, kademeli sırt ayarlı çeşitleri, tekerlekli ve tekerleksiz olan kendinden file kumaşlı şezlongların beyaz, sütlü kahverengi, yeşil ve ördek yeşili renklerinden stoklarımızda daimi yüklü miktarlarda bulunmaktadır.
Tuzlu deniz suyundan, kızgın güneş ışık ve ısısından etkilenmeyen darbelere karşı oldukça sağlam olan şezlong modellerimizi en uygun, en ucuz fiyatlara siz müşterilerimizin beğenine sunuyoruz.
4 ve 5 kademeli sırt ayarlı, Irak plastik, Kayalar plastik, Yücel plastik, Holiday plastik, Yerli plastik ve Siesta plastik şezlong modellerini bu sayfamızı yakından inceleyip indirimli fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
Havuzlarda kullanılmak ve satılmak üzere Bursa, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İstoç, Modoko, Masko gibi bölgelere plastik şezlong ürünlerimizden sevkiyatlar yapmaktayız. Plastik şezlong imalatçıları arasında üst kalite sayılır
Değişik markalı küçük boy, büyük boy, orta boy şezlonglar, katlanabilir sandalye tipi, gölgelikli şezlong modelleri için indirimli fiyat teklifi almak için 0212 545 4658 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
Bunun yanı sıra sitemizde temin edebileceğiniz şezlong sehpası, şezlong şemsiyesi, şezlong minderi, şezlong havlusu gibi ürünleri de sepetinize ekleyip online olarak satın alabilirsiniz.
Tel