Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Döküm koltuk Bank
Eviniz bahçesi, teras, balkon veya salon kısmında keyifle kullanabileceğiniz alüminyum cast döküm tekniğiyle ürettiğimiz ferforje tarzı gül motifli, yaprak desenli yakından bakıp inceleyebileceğiniz birbirinden güzel bank tipi koltuklarımız var bu sitemizde.
Evinizin oldukça değerli parçalarından biri olabilecek desenli döküm sırtlı bak modellerimizin özel dikim minderlerinden ekstra sipariş edebilir, ürün detayında bulunan renk butonundan onlarca renk arasındaki bir rengi beğenip siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yıllar boyu keyifle kullanabileceğiniz alüminyum döküm ürünlerimiz döküm sonrası kumlama işlemine tutulup elektrostatik toz boyama işlemi ve fırınlanma fiksaj işlemi kumlama sonrası yapılıp boya ömrü 5 yıl kullanıma kadar uzatılmaktadır.
2 yıl kullanım garantisi olan alüminyum döküm koltuk bankları yağmurda ve kışta dış ortamda güvenle bırakabilir üründe herhangi bir çatlama ve boya kalkması gibi sorunlar yaşanmaz.
Çok aşırı sıcak havalarda güneş altında bırakılmasını tavsiye etmiyoruz güneşin UV ışını ürün rengine göre belli biz zamandan sonra boyada solmaya neden olabilir.
Tel