Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yandan gövdeli şemsiye

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Yandan gövdeli şemsiye kategorilerinde 43 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:43 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:43 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyesi
Akbrella olarak, müşterilerinin rahatlığını karşılayan ve mekanlarının modern ve hoş görünmesini isteyen işletme sahiplerinin isteklerine kulak veriyoruz. Bu bölümümüzde, sorularınızın yanıtlarını bulabileceğinizi düşünüyoruz. Müşterilerinizi yağışlı havalardan ve bunaltıcı güneş ışınlarının ısısından koruyacak olan yandan gövdeli bahçe şemsiye modellerimiz, etki ettiği koruma alanı ve kendine özel hoş dekoru ile işletmelerinizin vazgeçilmezi olacak.
Koruma ve dekorun yanı sıra ahşap malzemesiyle de oldukça kaliteli olan ürünümüz, gün içinde değişen güneş açısına uyum sağlaması için 360 derece dönme yeteneğine sahip olacak şekilde üretilmiştir. Zemini ise toplamda 240 kg ağırlığa sahip mermer ile sabitlenmektedir. Böylece yandan gövdeli bahçe şemsiyelerimiz, yoğun rüzgarlarda bile savrulmaz, günün her saati değişen güneş pozisyonuna göre kolayca ayarlanarak gün boyu gölgelik sunarken; dayanıklı yapısıyla da siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermiş olacaktır.
Kare, dikdörtgen ve yuvarlak geometrik şekillerde üretilen bu bahçe şemsiye modelimiz, stoklarımızda hazır olan bordo, krem ve yeşil renk seçeneklerinin yanı sıra dekorunuza uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri ile birlikte de tasarlanabilir. Tüm bu özelliklerinin yanında, iklim şartlarından özellikle de rüzgardan etkilenmeyen yapısıyla yandan gövdeli şemsiye modellerimiz, siz müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır.
Yandan gövdeli lamba şemsiye olarak da bilinen bu şemsiye modelimizi, çeşitli işletmelerde, havuz kenarlarında, bahçede, terasta ve kafelerde de kullanabilirsiniz. Bahçe, havuz ve deniz kenarlarında vakit geçirmeyi keyifli hale getiren, yandan direkli şemsiye olarak da adlandırılan bu modelimizin genel ve teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

- Ahşap, alüminyum ve çelik malzemelerden tercih edebileceğiniz yandan gövdeli şemsiye modellerimizin kare ve dikdörtgen formatındaki ölçüleri 300x300cm - 350x350cm - 300x400cm şeklinde iken yuvarlak formatındaki ölçüleri 300, 350 ve 400 cm çapındadır.
- Yandan gövdeli şemsiyelerimizde kullandığımız kumaş 320 gr/m2 İspanya-dan ithal edilmekte olup, 10 yıl solmaya karşı üretici firma tarafından garanti edilmektedir.
- Kendi etrafında 360 derece dönebilme kabiliyetine sahip bu şemsiyelerimiz, güneşin hareketliliğine göre ayarlanabilir olup 240 kg mermer ağırlıklarla sabitlenmektedir.
- Bu gruptaki yandan gövdeli ampul şemsiye modellerimiz stoklarımızda krem, bordo ve yeşil renklerinde genellikle hazırda bulunur, stokta bulunmayan ürünler yaklaşık 7 iş gününde üretilir.

Tel