Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yandan gövdeli şemsiye

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Yandan gövdeli şemsiye kategorilerinde 15 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe şemsiyesi tasarla

 

Yandan gövdeli şemsiye

YANDAN GÖVDELİ BAHÇE ŞEMSİYESİ

Müşterilerinin rahatlığını karşılarken, mekânlarının modern ve hoş görünmesini isteyen işletme sahiplerinin, Akbrella olarak bu isteklerine kulak veriyoruz ve sitemizin bu bölümününde sorularınıza cevap bulabileceğinizi düşünüyoruz. Müşterilerinizi yağışlı havalardan ve bunaltıcı güneş ışınlarının ısısından koruyacak olan yandan gövdeli şemsiye modellerimiz, etki ettiği koruma alanı ve kendine özel hoş dekoru ile işletmelerinizin vazgeçilmezi olacak. Koruma ve dekorunun yanı sıra ahşap malzemesiyle de oldukça kaliteli olan ürünümüz, gün içinde değişen güneş açısına uyum sağlaması için 360 derece dönme yeteneğine sahip olacak şekilde üretilmiştir. Zeminiyse toplamda 240 kg ağırlığa sahip mermer ile sabitlenmektedir. Böylelikle yandan gövdeli bahçe şemsiyelerimiz, yoğun rüzgârda bile savrulmaz, günün her saati değişen güneş pozisyonuna göre kolayca ayarlanarak gün boyu gölgelik sunarken; dayanıklı yapısıyla da siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermiş olacaktır. Kare,dikdörtgen ve yuvarlak geometrik şekillerde üretilen bu bahçe şemsiye modelimiz,stoklarımızda hazır olan bordo, krem ve yeşil renk seçeneklerinin yanı sıra dekorunuza uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri ile birlikte de tasarlanabilir. Tüm bu özelliklerinin yanında, iklim şartlarından özellikle de rüzgârdan etkilenmeyen yapısıyla yandan gövdeli şemsiye modellerimiz, siz müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla sitemizin bu bölümünde yer almaktadır. Yandan gövdeli lamba şemsiyesi olarak da bilinen bu şemsiye modelimizi, çeşitli işletmelerde, havuz kenarlarında, bahçede, terasta, cafelerde de kullanabilirsiniz. Bahçe, havuz ve deniz kenarlarında vakit geçrimeyi keyifli hale getiren, yandan direkli şemsiye olarak da adlandırılan bu modelimizin genel ve teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ahşap, alüminyum ve çelik malzemelerden tercih edebileceğiniz yandan gövdeli bahçe şemsiye modellerimizin kare ve dikdörtgen formatındaki ölçüleri 300x300cm - 350x350cm - 300x400cm şeklinde iken yuvarlak formatındaki ölçüleri 300, 350 ve 400 cm çapındadır. 
■ Yandan gövdeli şemsiyelerimizde kullandığımız kumaş 320 gr/m2 İspanya-dan ithal olup 10 yıl solmaya karşı üretici firma tarafından garanti edilmektedir.
■ Kendi etrafında 360 derece dönebilme kabiliyetine sahip bu şemsiyelerimiz güneşin hareketliliğine göre ayarlanabilir olup 240 kg mermer ağırlıklarla sabitlenmektedir.
■ Bu gruptaki yandan gövdeli ampul şemsiye modellerimiz stoklarımızda krem renkli, bordo renkli ve yeşil renklerinde genellikle hazırda bulunur, stokta bulunmayan ürünler yaklaşık 7 iş gününde üretilir.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58