Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Yandan gövdeli şemsiye

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Yandan gövdeli şemsiye kategorilerinde 9 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

YANDAN GÖVDELİ ŞEMSİYE
■ Şık ortamlar için bahçede en verimli kullanabileceğiniz ahşap yandan gövdeli şemsiye modelleri kare ve dikdörtgen şekillerinde 300x300cm - 350x350cm - 300x400cm ölçülerindedir.
■ Yandan gövdeli şemsiyelerimizde kullandığımız kumaş 320 gr/m2 İspanya-dan ithal olup 10 yıl solmaya karşı üretici firma tarafından garanti edilmektedir.
■ Kendi etrafında 360 derece dönebilme kabiliyetine sahip bu şemsiyelerimiz güneşin hareketliliğine göre ayarlanabilir olup 240 kğ mermer ağırlıklarla sabitlenmektedir.
■ Bu gruptaki yandan gövdeli şemsiye modellerimiz stoklarımızda krem renkli, bordo renkli ve yeşil renklerinde genellikle hazırda bulunur, stokta bulunmayan ürünler yaklaşık 7 iş gününde üretilir.
■ Bu alandan alışveriş yapan müşterilerimize kampanya dönemlerinde kurulum ve ulaştırma bedeli almıyoruz. 0212 546 4658

YANDAN DİREKLİ ŞEMSİYELER
Bahçe, havuz ve deniz kenarlarında zaman geçirmeyi keyifli bir aktiviteye dönüştüren yandan gövdeli şemsiye modellerimiz güneşin ve yağmurun keyfinizi kaçırmasına izin vermez. Ahşap yandan gövdeli cafe şemsiyeleri 300x300, 350x350 ve 300x400 boyutlarındadır. Geometrik şekli kare ve dikdörtgen olan bu cafe şemsiye modelleri birinci sınıf ürünler olup, seneler boyunca dış ortamda iklim şartlarından etkilenmeden kullanım imkânı sunar.
İspanya’dan ithal, 10 yıl solmaya karşı üretici firmanın garantisi altında olan birinci sınıf kumaşıyla cafe şemsiyesi modellerimiz yaz sıcaklarında doğrudan güneşe maruz kalsa dahi uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü muhafaza eder. Metrekaresi 320 gram ağırlıkta olan bu ithal kumaş su ve ısıya karşı yüksek dayanıma sahip olup, ayrıca su itici özelliği sayesinde şemsiye altında oturan müşterilerin sağanak yağışlarda dahi kesinlikle ıslanmamasını sağlar.
Gün içinde değişen güneş açısına uyum sağlaması için 360 derece dönme yeteneğine sahip olacak şekilde üretilen yandan gövdeli cafe şemsiyeleri zeminiyse toplamda 240 kg ağırlığa sahip mermer ile sabitlenmektedir. Böylelikle şemsiyelerimiz yoğun rüzgârda bile savrulmaz, günün her saati değişen güneş pozisyonuna göre kolayca ayarlanarak günün boyu gölgelik sunar. Bordo, krem ve yeşil renklerin genellikle stoklarımızda hazır bulunduğu bu ürünlerden sipariş etmeniz durumunda aynı gün kargoya verebiliriz. Farklı renklerdeki talepleriniz deyse üretim ve teslimat bir haftayı bulabilir.
Yandan gövdeli şemsiye | Ahşap Yandan bomlu şemsiye | Yandan kollu Şemsiye | Yandan direkli şemsiye fiyatları Akbrella indirim