Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Döküm bahçe çeşmesi

Kategoriler Metal Mobilyalar Döküm bahçe çeşmesi kategorilerinde 60 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:60 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:60 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe çeşmesi

Döküm bahçe çeşmesi

Bahçenizde kullanabileceğiniz 40 modeli aşkın alüminyum döküm, talebinize uygun üretebileceğimiz pik döküm çeşme modellerimiz mevcuttur, dekoratif özellikli bu bahçe çeşmelerin tüm modellerini farklı renk seçeneklerinde siparişinize uygun renkte boyamamız mümkündür.

Tek musluklu çeşmeden 4 musluklu çeşmeye kadar farklı seçenekleri olan çeşmelerde kullandığımız musluk %100 pirinçten üretilmekte olup paslanmaz özelliğindedir, kullanılan sarı pirinç ham maddeden dolayı paslanması mümkün değildir. Sitemizdeki çeşmelerimizin ayaklı olanlarında iç su girişi ve su gideri tarafımızdan döşeli olup satın aldığınızda ekstra malzeme almaya ihtiyaç duymazsınız.

Bahçenizin duvarında veya bahçenizin boş düz alanında kullanabileceğiniz çeşme modellerimiz özel talep olmadıkça %100 alüminyumdan döküm tekniği ile üretilir elektrostatik toz boya ile ısıl işlemli fırınlarda fiksaj edilerek uzun ömürlü kullanımı sağlanır. Ürünlerimiz alüminyum olmasından mütevvil paslanma derdi de olmayacaktır. Özel renkte sipariş edeceğiniz bahçe çeşmesi modellerimizi 7 gün gibi bir kısa zamanda hazırlar tarafınıza teslim eder veya talebiniz üzere kargo şirketleri ile arzu ettiğiniz adrese gönderimini sağlarız.


Döküm çeşme

Tüm model çeşmelerimizi külçe metalleri eritmek suretiyle sipariş esnafına uygun ürünü döküm kalıplara dökerek üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kalıplarda soğuyan metal kalıbından ayrılmasından sonra ürünlerin pürüzsüz hale gelmesi için bir takım işlemlerden geçirir ve kalite kontrolden sonra boyama işlemini gerçekleştiririz. Boyaması yapılmış olan döküm çeşme ürünleri imalatta su giderleri, su girişleri ve musluk takımı gerçekleştirilerek paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Üretim esnasında kullandığımız alüminyum %100 saf külçeden üretilmekte olup içeriğinde başkaca karışımlar konulmaz.


Ayaklı çeşme

Parklarda, bahçelerde ve yol kenarlarında kullanacağınız metal döküm çeşmelerimizi düz zeminde kullanıma uygun yere sabitlenebilecek vida, dübel takılabilecek şekilde üretilir.

Dekoratif ayaklı çeşme modellerimizde su giderleri, su girişleri yanında bir çok modelimizde su gideri haznesi kısımlarında bulunmaktadır, hazne sayesinde su dışarı akmaz çeşmenin etrafı daimi kuru kalır.

10 adet üzeri siparişlerinizde dilerseniz PİK DÖKÜMDEN ürünleri siparişte bulunabilirsiniz, genellikle fiyatta bir değişiklik olmaz pik döküm alüminyum dökümden yaklaşık 2 misli daha ağır olmakta paslanmaz garantisi yoktur.


Dekoratif duvar çeşmesi

Alüminyum döküm çeşmelerimizi dekoratif görüntüsü ile doğal yapınıza uygun olan bu çeşmelerimizi duvarınıza monte ederek kullanabilirsiniz, duvar monte edeceğiniz çeşmelerimizde bir su gideri birde su girişine ihtiyaç olacaktır.

Farklı ebatlarda ve farklı şekillerde onlarca çeşit duvar çeşmesi modelimiz mevcuttur, bu ürünümüzü de isteğinize uygun renkte sipariş edebilir 5-7 gün gibi kısa bir sürede ürün üretilir diler adresimizden alır dilerseniz dilediğiniz aderese kargo şirketleri yardımı ile gönderebiliriz.


Hayrat çeşmesi

Daha çok şehir meydanlarında kullanılan alüminyum döküm hayrat çeşmesi modelimiz bir kaç parçadan oluşmakta olup adresinize sevkiyatı mümkündür.

4 ayrı çeşmesi bulunan hayrat çeşmesi modelimizin tüm su giriş sistemleri ve tüm su çıkış sistemleri monte edilerek alıcısına sevk edilir.

Oldukça Osmanlı mimarisini andıran hayrat çeşmemizin tepesinde altın renginde kubbeli hilal mevcuttur, bu ürünümüzün tüm parçaları alüminyum döküm olup elektrostatik boya ile boyanmaktadır

Akbrella Kampanya