Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe çeşmesi

Kategoriler Metal mobilyalar Bahçe çeşmesi kategorilerinde 40 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:40 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:40 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE ÇEŞMESİ
Yaz ayları başta olmak üzere her mevsim vazgeçilmeziniz, kaçamak noktanız olan bahçeleriniz, Akbrella ile hoş ve estetik bir görünüm kazanıyor.
Sitemizin bu bölümünde, döküm çeşme, ayaklı çeşme, dekoratif duvar çeşmesi ve sebil hayrat çeşmesi başlığı altında her biri ayrı ve hoş dekoratif özelliklere sahip, lavabolu çeşme, musluklu çeşme, yalaklı çeşme, eskitme çeşme, nostaljik çeşme,
Bizans çeşmesi ve Osmanlı çeşmesi gibi 40 adete yakın çeşme modelimiz bulunmaktadır. Tek musluktan dört musluğa kadar, farklı seçeneklere sahip olan ürünlerimiz %100 pirinç malzemeden üretilip paslanmaz, aşınmaz oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.
Bahçenizin dilediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabileceğiniz, isterseniz duvarınıza monte edebileceğiniz çeşme modellerimiz, alüminyum malzemeden döküm tekniğiyle üretilip elektrostatik toz boya ile boyanarak dayanıklı ve kaliteli yapısını gözler önüne sermiştir.
Dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ayaklı çeşme modellerimiz ise ağırlığı ve kalitesiyle karşınıza çıkan dayanıklı modellerimizden birisidir.
Duvarınıza monte ederek kullanabileceğiniz dekoratif duvar çeşme modelimiz ise bahçelerinize hoş ve estetik bir görünüm katarak göz zevkinize hitap edecektir.
Daha çok şehir meydanlarında göreceğiniz hayrat çeşme modelimiz ise diğer çeşmelerimiz gibi alüminyum döküm olup elektrostatik toz boya ile boyanarak kalitesini gözler önüne sermektedir.
Osmanlı mimarisini andıran hayrat çeşmemizin tepesinde altın renginde kubbeli hilal mevcuttur. Dekoratif özellikli bu bahçe çeşmelerin tüm modellerini farklı renk seçeneklerinde, siparişinize uygun renkte boyamamız mümkündür.
Sitemizdeki çeşmelerimizin ayaklı olanlarında iç su girişi ve su gideri tarafımızdan döşeli olup satın aldığınızda ekstra malzeme almaya ihtiyaç duymazsınız.
Parklarda, bahçelerde ve yol kenarlarında kullanacağınız metal döküm çeşmelerimiz, düz zeminde kullanıma uygun olarak yere sabitlenebilecek vida, dübel takılabilecek şekilde üretilir.
Bahçenizin duvarında veya bahçenizin boş düz alanında kullanabileceğiniz çeşme modellerimiz özel talep olmadıkça %100 alüminyumdan döküm tekniği ile üretilir elektrostatik toz boya ile ısıl işlemli fırınlarda fiksaj edilerek uzun ömürlü kullanımı sağlanır.
Ürünlerimiz alüminyum olmasından mütevvil paslanma derdi de olmayacaktır. Özel renkte sipariş edeceğiniz bahçe çeşmesi modellerimizi, 7 gün gibi bir kısa zamanda hazırlar tarafınıza teslim eder veya talebiniz üzere kargo şirketleri ile arzu ettiğiniz adrese gönderimini sağlarız.
Tel