Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe mobilya

Kategoriler Ahşap bahçe mobilya kategorilerinde 126 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:126 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:126 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Bahçe mobilyası

 

Ahşap Dış mekan mobilyalar

 

DIŞ MEKAN MOBİLYALARI

Dış mekâna şık bir görsellik katan ve açık havada geçirilen zamana konfor katan ahşap bahçe mobilyaları %100 doğal malzemeden üretildiği için tüm dekorasyon tarzlarıyla kolayca uyum sağlar. Belli bir tarzın veya stilin modası olmayan bu özel tasarım ahşap mobilyalar, her dönem dekorasyon trendlerini belirleyen modellerdir. Ticari işletmelerin müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak için tercih ettiği ilk seçenekler arasında yer alan ahşap bahçe mobilyası modelleri yaşam alanlarındaki konfor ve estetik beklentileri fazlasıyla karşılayan tasarım seçeneklerine sahiptir.

Ahşap bahçe mobilyası modelleri için fırınlanmış kayın ağacı kullanıyor, böylelikle kayının şıklığıyla dayanıklılığını bir araya getiriyoruz. Kayından üretilen bu özel tasarım bahçe mobilyaları uzun süreli kullanıma uygun, yüksek dayanıklılığa sahip ürünler olarak yaz kış fark etmeden iklim şartlarından etkilenmeden ilk günkü görünümünü muhafaza eder. Yoğun güneş ışığı, rüzgarla taşınan ve ahşap yüzeyleri aşındıran toz parçacıkları, su ve nem gibi olumsuz çevresel şartlara karşı ürünlerimiz su bazlı boya ve cilayla kaplanmıştır. İklimsel koşullardan etkilenmeden ve şıklığından ödün vermeden seneler boyunca kullanılabilecek kalitedeki ahşap bahçe mobilyaları tasarım konusundaki yaratıcılığımız sayesinde tüm açık alanlarda prestijli bir şıklık vaat eder.

Üretim kalitesiyle farkını ilk kullanımdan itibaren ortaya koyan ahşap bahçe mobilyaları farklı mekanlar ve farklı konfor beklentileri düşünülerek tasarlanmıştır. Görsellik anlamındaki beklentileri fazlasıyla karşılayan sade ancak göz alıncı tasarımlı ahşap mobilya modellerimiz aynı zamanda her tür konfor ihtiyacına da yanıt verecek rahatlıkta dır. Doğallığı şık tasarımlı ve konforlu tasarımlarla buluşturan ahşap bahçe mobilyaları katalogumuzdaki ürünleri şimdi sipariş edin, kurulum için ekstra harcama yapmadan birkaç gün içinde elinizde olan ahşap bahçe mobilyalarınızı hemen kullanmaya başlayın.


BAHÇE MOBİLYALARI

 Evinizin hoş sohbetlere, keyifli buluşmalara, lezzetli yemek sofralarına misafirlik eden ve doğayla iç içe olan bölümü: Bahçeniz… Hoş dakikalar geçireceğiniz bu mekânı küçük bir dünyaya dönüştürmek istemez misiniz? Tamamen kendi zevkinizle dizayn ettiğiniz, sevdiklerinizle beraber olacağınız, kendinize ait bir dünya…
 Akbrella olarak sitemizin bu bölümünde siz müşterilerimize bu dünyaya değecek ufak dokunuşlar sunuyoruz.  Güneşin tadına varacağınız ve minder gereksinimi duymadan hoş vakit geçireceğiniz şezlong modellerimizden, kahvenizi yudumlayacağınız ahşap masalara, ailenizle eğlenceli dakikalar geçireceğiniz salıncak modellerimizden, misafirlerinizle hoş sohbetler gerçekleştireceğiniz çardak modellerimize, bahçenizi adeta bir parka dönüştürecek bank modellerine kadar her ürün sadece bir tuş uzaklığınıza geliyor. Zevkiniz doğrultusunda sahip olmak istediğiniz her ürün ile beraber bahçenizi ve teraslarınızı doğanın bir parçasına dönüştürmek artık çok kolay.. Üstelik ahşabın dokunuşu sitemizin bu bölümdeki ürünlerle de bizimle beraber, doğallığıyla bahçelerinizin ve teraslarınızın havasını dokunduğu anda değiştirecek olan bu ürünler, tabiatı tam anlamıyla bulunduğunuz mekânlarla bütünleştirecek. Görünümünün etkisiyle getirdiği dekorun yanı sıra dayanıklılığıyla da oldukça etkili olan ürünlerimiz tüm bu özelliklerinin karşısında sahip oldukları en uygun fiyatlarla sitemizin bu bölümünde sizleri bekliyor.

 

AHŞAP BAHÇE SALINCAĞI

Yerli üretim ve ithal ürünlerimiz arasında bulunan ahşap bahçe salıncağı modellerimiz tek kişilik, 2 kişilik, üç kişilik ve 4 kişilik şeklinde farklı boyutlarda ve değişik modellerde minder yastık aksesuarlı salıncak modellerimiz mevcuttur.
Ahşap salıncaklarımız de-monte halde depomuzda şehirler arası nakil edilecek durumda paketlenmiş olup sipariş halinde 24 saat içerisinde en uygun taşıma işlemini yapan ambar taşıma firmalarına verilerek sipariş sahiplerine 2*3 gün içerisinde kapı teslimi yapılır.
Rus ladin çamından üretilmiş olan ahşap bahçe salıncağı ürünlerimizde montajı anlatan bir kitapçık bulunur, İngiliz anahtar ve L anahtar yardımıyla tek kişi tarafından rahatlıkla kurulabilir.

 

AHŞAP ÇARDAK ve KAMELYALAR

Ahşap çardak ve kamelyaya sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, bu sayfadaki fırınlanmış ladin ağacından üretilmiş uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede ve şıklıktaki ürünler de-monte şekilde şehirlerarası yolculuğa uygun paketler şeklinde hazırda bulunur.
Sipariş edeceğiniz ahşap çardak ve kamelya ürünlerimiz 24 saat içerisinde ambar taşıma şirketleri aracılığı ile 2-3 gün gibi kısa bir sürrede kapı teslimi adresinize gelir.
Bu ürünleri monte etmekte çok kolaydır, tüm vida, somum vs aksesuarlar paketi içerinde gelir 2 kişi tarafında kolayca kurulabilir, kurulumu anlatan birde kitapçığı mevcuttur.

 

AHŞAP OTURMA BANKLARI

Tamamı alüminyum dökümden üretilen ve ahşap metal kombinasyonlu onlarca model dış mekanlar için ahşap oturma bakı modelimiz mevcuttur, bu ürünlerimiz stoklarımızda hazırda bulunmaz sipariş itibarı ile 7-9 gün gibi bir sürede üretimi gerçekleştirilir müşterisine teslim edilir.

 

AHŞAP PİKNİK MASALARI

Sert hava koşullarına, kızgın yakıcı güneşin ışınlarından çok az etkilenen ahşap piknik masaları depomuzda stoklu de-monte şekilde sevkiyata hazır durumdadır, sipariş halinde 2-3 gün kadar kısa bir sürede ambar taşıma şirketleri aracılığı ile adresinize teslim edilir.

 

AHŞAP BAHÇE MASASI

Dış ortamda kullanabileceğiniz onlarca yuvarlak formda, kare ve dikdörtgen formda ahşap masa modellerimizi sitemizin bu sayfasından ve devamı sayfalardan bakıp inceleyebilirsiniz.
Modern çizgide ve klasik, nostaljik bir çok dış mekanlara uygun masa çeşidimiz, katlanabilir özellikteki pratik ahşap bahçe masa modellerlini sitemizde inceleyebilir online satın alabilirsiniz.

 

AHŞAP BAHÇE SANDALYESİ

Yeme içme işletmelerin bahçesinde, teras katında ve balkonunda kullanıma uygun her beğeniye uygun fırınlanmış değişik ahşaptan üretilmiş ahşap bahçe sandalyemizi sitemizde inceleme imkanına sahip olacaksınız.
Son zamanlarda en çok talep edilen ürünlerin arasında olan katlanır özellikli istiflemesi ve kurulumu oldukça zahmetsiz katlanabilir ahşap sandalyelerimizi yakından inceleyip mekanınıza uygunluğunu değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
500 TL ve üzeri ürün siparişlerinde Bonus kartınıza 4 ay vade farksız vade avantajı, peşin alımlarda da %3 ekstra indirim avantajı sunuyoruz.

 

Akbrella Kampanya