Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe mobilyası

Kategoriler Bahçe mobilyası kategorilerinde 127 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:127 
 
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:127 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Akbrella Kampanya

DIŞ MEKAN MOBİLYAR

   Dış mekâna şık bir görsellik katan ve açık havada geçirilen zamana konfor katan ahşap bahçe mobilyaları, %100 doğal ahşap malzemeden üretildiği için tüm dekorasyon tarzlarıyla kolayca uyum sağlar. Belli bir tarzın veya stilin modası olmayan bu özel tasarım ahşap mobilyalar, her dönem dekorasyon trendlerine uygun modellerdir. Cafe restoran gibi ticari işletmelerin müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak için tercih ettiği ilk seçenekler arasında yer alan ahşap bahçe mobilyası modelleri, yaşam alanlarındaki konfor ve estetik beklentileri fazlasıyla karşılayan tasarım seçeneklerine sahiptir.

    Bu alandaki ahşap bahçe mobilyası modellerinin üretiminde fırınlanmış kayın ağacı kullanıyor, böylelikle dış hava koşullarına oldukça dayanaklığıyla şıklığı bir araya gelmiştir. Kayından üretilen bu özel tasarım bahçe mobilyaları uzun süreli kullanıma uygun, yüksek dayanıklılığa sahip ürünler olarak yaz bahar fark etmeden, iklim şartlarına karşı oldukça dayanıklı , uygun cila bakımı yapılması durumunda ilk günkü görünümünü muhafaza eder. Yoğun güneş ışığı, rüzgarla taşınan ve ahşap yüzeyleri aşındıran toz parçacıkları, su ve nem gibi olumsuz çevresel şartlara karşı ürünlerimiz su bazlı boya ve cilayla kaplanmıştır. İklimsel koşullardan oldukça az etkilenen ve şıklığından ödün vermeden seneler boyunca kullanılabilecek kalitedeki ahşap bahçe mobilyaları tasarım konusundaki yaratıcılığımız sayesinde tüm açık alanlarda prestijli bir şıklık vaat eder.

   Üretim kalitesiyle farkını ilk kullanımdan itibaren ortaya koyan ahşap dış mekan bahçe mobilyaları farklı mekanlar ve farklı konfor beklentileri düşünülerek tasarlanmıştır. Görsellik anlamındaki beklentileri fazlasıyla karşılayan, sade ancak göz alıcı tasarımlı ahşap takımlarımız, aynı zamanda her tür konfor ihtiyacına da yanıt verecek rahatlıktadır. Doğallığı şık tasarımlı ve konforlu tasarımlarla buluşturan ahşap bahçe mobilyaları katalogumuzdaki ürünleri şimdi sipariş edin, kurulum için ekstra harcama yapmadan birkaç gün içinde elinizde olan ahşap bahçe mobilyalarınızı hemen kullanmaya başlayın.

 

AHŞAP BAHÇE MOBİLYALARI

  Kullanım alanınıza uygun seçim yapabileceğiniz katlanır ahşap sandalye modelleri, katlanır ahşap yuvarlak masa çeşitleri, balkon ortamınızda kullanmayı düşünebileceğiniz kare ve dikdörtgen katlanır masalar, kumaş kaplamalı kollu hasır ahşap katlanır ve sabit ayaklı sandalyeler, bahçeniz, terasınız ve balkonunuz için ahşap oturma grupları, ahşap koltuklu bankların teklisi, ikilisi ve üçlü modelleri, tekli ikili ve üçlü ahşap salıncak modelleri, ahşap mdf cafe masaları, makrome salıncak, ahşap tekerlekli şezlong, kumaşlı sandalye tipi katlanır ahşap şezlong, piknik masaları gibi oldukça bol seçenekte ürün çeşidini bu sayfamızda bulabileceksiniz.