Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap Oturma Grupları

Kategoriler Ahşap mobilyalar kategorilerinde 183 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:2/5  Ürün Sayısı:183 
 
  Sayfa:2/5  Ürün Sayısı:183 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AHŞAP OTURMA GRUPLARI

Evinizin yazın en çok vakit geçirdiğiniz bölümü teraslar ve bahçeleridir. Bu yüzden buralarda kullanacağınız ürünlerin de size en çok uyan ve ihtiyaçlarınızı en fazla cevap verecek ürünler olmalıdır. Söz gelimi, salon yerine bahçede konaklıyorsanız, en az salon kadar rahat etmelisiniz. 

Rahatlığınızı, ihtiyaçlarınızı ve sağlığınızı düşünüyorsanız, Akbrella olarak en çok tercih edebileceğimiz ürünler ahşap dış mekan bahçe mobilyalarıdır. Ahşap ürünlerimiz fırınlanmış kayın ağacından imal edilmektedir. Çabuk çürümemesi, dış hava koşullarından etkilenmemesi için emprenye maddesi ile kaplanmıştır. Ayrıca su bazlı dış cepheye uygun boya ve cila ile güçlendirilmiştir. İşte bahçeniz için birkaç öneri:

Ahşap Tabure, Sandalye ve Masalar: Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap masa ve sandalye ürünlerimiz, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur. Yağmur suyundan ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ancak ne kadar sudan etkilenmese de ıslandığında ağacın ömründen yediğini unutulmamalıdır. 

Ahşap Sehpalar: Sandalyenize oturdunuz ya da şezlongunuza uzandınız içeceğinizi yudumlayabileceğiniz sehpalar da, yaz keyfinize ortak olacak. 

Ahşap Salıncaklar: Yaz keyifleri salıncaksız olur mu! Akrilik yumuşak minderleriyle çok daha rahat bir hal alan salıncağınıza kurulun, hem dinlenin hem de keyfiniz yerine gelsin. 

Ahşap Oturma Bankları: Belediye parklarının yanında evinizin bahçesinin dekorasyonunda da tercih edebileceğiniz ahşap banklar, geniş oturma ve yaslanma alanı ile daha rahat oturma sağlar. 

Ahşap Piknik Masaları ve Çardaklar: Toplu piknik alanlarında, köy meydanlarında ya da kendi kişisel bahçelerinizde ikindi çaylarınızı yudumlayabileceğiniz piknik masaları ve çardaklar, yazın keyfini sürmek için uygun ürünlerden. 

Tel