Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Ahşap tabure

 Güzel havaların tadını küçük kaçamaklarla çıkarmayı sevenlerden misiniz? Canınız istediğinde güneşin ve yeşilliğin tadını çıkarmak için piknik sepetini hazırlayıp yola mı koyuluyorsunuz? Ve ya kalabalık misafir gruplarıyla karşı kaşıya kalmaya alışkın olanlardan mısınız? Öyleyse iç ve dış her mekâna uyum sağlayan %100 doğal ahşap bahçe taburesi tam size göre… 
 Kayın ağacının şıklığını ahşabın doğallığıyla tamamlayan, pürüzsüz dokunun sıcaklığıyla buluşturan ahşap bahçe taburesi modelleri bahçe ve teraslardan yaşam alanlarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, özgün tasarımlarıyla da bu alanlara farklı bir hava kazandıracaktır. Bu özelliklerinin yanı sıra katlanılabilir ve sabit ayaklı seçeneklerle zevkinize uygun hale gelen bu model oldukça kullanışlıdır. Kayın ağacının dayanıklılığını yansıtan modelimiz üretiminde kullanılan su bazlı boya ve cilası ile de oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Kafelerde, bahçe ve teraslarda bu mekânların yanı sıra ticari kar getiren işletmelerde rahatlıkla kullanılacak olan bu ürün, doğallığı ve kalitesinin yanında uygun fiyatlarıyla da siz müşterilerimizi bekliyor.

Her devrin trendi olan, doğallığa vurgu yapan %100 organik üretim malzemesiyle ahşap tabureler iç dış mekân fark etmeden istenen her yerde kullanılıyor. Mekâna şıklık ve pratiklik katan ahşap tabure modelleri özellikle geniş kullanım alanlarına sahip olunmayan ev ve işyerleri için idealdir. Kayın ağacının şıklığını ahşabın doğallığıyla yakalanan pürüzsüz dokunun sıcaklığıyla buluşturan ahşap tabure modelleri bahçe ve teraslardan yaşam alanlarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Ahşap tabure kataloğumuzda bulunan ve özgün tasarımıyla mekâna şıklık katan ahşap tabure modelleri, fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretilmiştir. Su bazlı boya ve cila sayesinde dayanıklılığı daha da arttırılan ahşap tabure modelleri uzun süreli kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Ahşap dış yüzeylerin güçlendirilmesiyle kışın sert iklim şartlarından etkilenmeyen bu mobilyaların renkleri yazın yoğun güneş ışığında solmaz, rüzgârla taşınan aşındırıcı parçacıklar sebebiyle yüzeylerde pürüz oluşmaz.

Kafelerde, bahçe ve teraslarda, mutfaklarda kısacası ticari mekânlar dâhil istenen her yerde kullanılan ahşap tabure modelleri iç ve dış mekânlara işlevsellik katar ve bunu da en şık şekilde yapar. Doğallığa vurgu yapan ve sade tasarımıyla mekândaki diğer dekoratif objeler ve mobilyalarla kolayca uyum sağlayan tabure modellerimiz konforu ve sağlamlığıyla her ihtiyaca hitap etmektedir.

■ Avrupa-dan ithal ettiğimiz fırınlanmış kayın ağacından üretilmiş ahşap katlenır tabure cafe bahçeleri ve barlar için bar taburesi tarzında farklı ölçü ve farklı modellerde üretilmektedir.
■ Sezon öncesi stoklarımızda sayılı miktarda bulunan ahşap tabureler, ahşap bar taburesi modellerimiz 2 yıl kullanım garantili olarak müşterilerimizin hizmetindedir.
■ Katlanır, sabit ayaklı süngerli ve deri seleli ahşap katlanır tabure modellerimiz dış mekanlar, iç mekanlar için ayrı ayrı şekillerde tasarlanıp üretilmektedir.
■ Katlanır özellikli ahşap taburelerimizin oturak yerlerinin ahşap ve kumaşlı olan modelleri mevcuttur, gün içerisinde sürekli açık olmayan mekanlarda kullanmak için kaldırıldığında yer tasarrufu açısından oldukça keyifli ürünlerdir.
■ Tolu siparişlerinizde ahşap tabure modellerimizin fiyatlarında oldukça memnun olacağınız indirimleri bulacaksınız.Akbrella Kampanya