Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap şezlong

Kategoriler Ahşap bahçe mobilya Ahşap şezlong kategorilerinde 2 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

Ahşap şezlong

 Havuz ve deniz kenarlarının, plajların hatta güneşlenmek için birebir olan teras ve bahçelerinizin vazgeçilmezi olacak bir ürünü gururla size sunuyoruz. Karşınızda kalite, şıklık ve dayanıklılığın buluşması: Ahşap şezlong…
 Sitemizin bu bölümünde uzanma pozisyonunuza göre ayarlayabilen özelliğiyle oldukça kullanışlı, ahşap hammaddesinin getirdiği doğal görünüm ile bulunduğu her ortama tabiattan bir esinti üfleyen yine ahşap hammaddesi ile oldukça dayanıklı bunun yanında da rahatınıza hitap ederek oldukça konforlu bir ürün olan ahşap şezlong modellerimizi inceleyebilir, kayın ağacından üretilen bu kaliteli ve zarif ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
 Tüm bu avantajlarının haricinde 180 derece açıyla düz olarak kullanılabildiği gibi koltuk modelinde de kullanılabilen bu ürün denizin tadını dilediğiniz şekilde çıkarmanıza, güneşte istediğiniz şekilde vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca yoğun güneş ışığına, özellikle kumsalda karşılaşabileceğiniz kum tanelerine, mevsim etkilerine ve birçok dış etkene karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün her türlü ihtiyacınıza bulunduğu her alanda cevap verecektir. Siz de bu kullanışlı ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemize bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Plajların vazgeçilmezi olan ahşap şezlong modelleri rahatlığı sade bir şıklıkla buluşturduğu için herkesin ortak seçimi hale gelmiştir. Kayın ağacının yumuşak dokusu ve dayanıklılığından istifade ederek ürettiğimiz ahşap şezlong modellerimiz kullanım rahatlığı esas alınarak tasarlanmıştır.

Ahşap şezlonglar uzanma pozisyonuna göre ayarlanabildiği için herkesin konfor ihtiyacına yanıt verebilir. Deniz kenarında yatarak güneşlenmek veya biraz kestirmek isteyenler ahşap şezlongları 180 derece açıyla düz olarak kullanabilir, arkasına yaslanmak ve ayaklarını denize karşı uzatarak keyif yapmak isteyenler de şık şezlonglarımızın konforundan yararlanabilir. Yaslanma açısı pratik bir şekilde ayarlanabilen ahşap şezlong koltuk olarak kullanılırken basit bir hareketle rahatça yatılabilecek düz bir yüzeye dönüştürülebilir.

Deniz ve havuz suyundan etkilenmemesi, dış yüzeyinde çatlama ve pürüzlerin oluşmaması için fırınlanmış kayın ağacından üretilmiş olan ahşap şezlong modellerimizde koruyucu dış kaplama olarak su bazlı boyayla cila kullanıyoruz. Böylelikle deniz kenarında rüzgarla taşınan ve ahşap yüzeylerde aşındırıcı etkiye sahip olan kum taneleri şezlongun ahşap yüzeyine zarar vermiyor. Yoğun güneş ışığına ve tüm mevsimsel şartlara dayanıklı olan şezlong modellerimiz fırınlanmış kayından imal edildiği için seneler boyunca ilk günkü görünümünü korur. Şezlongunuz kurulu olarak kargoya verileceğinden kurulum için ekstra hizmet almanız, uğraşmanız ve ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Şimdi sipariş vererek, şık tasarımları en cazip fiyatlarla buluşturan firmamızın birinci kalite ahşap şezlonglarının sunduğu konfora hemen sahip olabilirsiniz.

.

■ Fırınlanmış kayın ağacından Avrupa ülkelerinde fason olarak ürettirdiğimiz tekerlekli ahşap şezlonglarımız sezon öncesinden stokumuzda yüksek miktarlarda hazır bulunur.
■ Arka sırt tarafında 4 kademe yükseltme ve alçaltma tramplenli sırtlık tek hareketle çok kolay keyfinize göre ayarlayacağınız şekilde dizayn edilmiştir.
■ Arka kırımında bulunan ahşap üzeri kauçuk tekerlekli iki tekerlek sayesinde bayanlar hatta çocuklar bile şezlongu dilediği noktaya taşıyabilir.
■ Bu model ahşap şezlonglarımızın pvc yüzeyli modelleri mevcuttur bu modeldeki şezlonglarda mindere ihtiyaç duyulmadığından oldukça ekonomik haldedirler.
■ Sezon öncesi oldukça yüksek sayıda ahşap şezlong stokumuz mevcutta bulunur.

Akbrella Kampanya