Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap şezlong

Kategoriler Ahşap mobilyalar Ahşap şezlong kategorilerinde 10 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap şezlong
Havuz ve deniz kenarlarının, plajların hatta güneşlenmek için birebir olan teras ve bahçelerinizin vazgeçilmezi olan şezlongu sizlere ahşap modeliyle sunuyoruz.
Kalite, şıklık ve dayanaklılığın bir araya geldiği ahşap şezlong modelimiz yüzme severler ve güneşlenmenin tadına doyamayanlar için muhteşem bir ürün.
Sitemizin bu bölümünde, uzanma pozisyonunuza göre ayarlanabilen özelliğiyle oldukça kullanışlı, ahşap hammaddesinin getirdiği doğal görünüm ile bulunduğu her ortama tabiattan bir esinti üfleyen, yine ahşap hammaddesi ile oldukça dayanıklı, bunun yanında da rahatınıza hitap ederek oldukça konforlu bir ürün olan ahşap şezlong modellerimizi inceleyebilir, kayın ağacından üretilen bu kaliteli ve zarif ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Tüm bu avantajlarının haricinde 180 derece açıyla düz olarak kullanılabildiği gibi koltuk modelinde de kullanılabilen bu ürün denizin tadını dilediğiniz şekilde çıkarmanıza, güneşte istediğiniz şekilde vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır.
Deniz kenarında yatarak güneşlenmek veya biraz kestirmek isteyenler için 180 derece konumuna getirilebilirken, sırt ayarlı olması sayesinde, arkanıza yaslanmak ve denize karşı ayaklarını uzatarak keyif yapmak isteyenler içinse, kademeli olarak oturur pozisyonda ayarlanabilir.
Yaslanma açısı pratik bir şekilde ayarlanabilirken çok basit bir hareketle sırt kademeli ahşap şezlong modelimiz yatılabilecek düz bir yüzeye dönüştürülebilir. Ayrıca yoğun güneş ışığına, özellikle kumsalda karşılaşabileceğiniz kum tanelerine, mevsim etkilerine ve birçok dış etkene karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün, her türlü ihtiyacınıza bulunduğu her alanda cevap verecektir.
Siz de bu kullanışlı ürüne sahip olmak istiyorsanız, sitemize bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Deniz ve havuz suyundan etkilenmemesi, dış yüzeyinde çatlama ve pürüzlerin oluşmaması için fırınlanmış kayın ağacından üretilmiş olan ahşap şezlong modellerimizde, koruyucu dış kaplama olarak su bazlı boyayla cila kullanıyoruz.
Böylelikle, deniz kenarında, rüzgarla taşınan ve ahşap yüzeylerde aşındırıcı etkiye sahip olan kum taneleri, şezlongun ahşap yüzeyine zarar vermiyor.
Yoğun güneş ışığına ve tüm mevsimsel şartlara dayanıklı olan şezlong modellerimiz, fırınlanmış kayından imal edildiği için seneler boyunca ilk günkü görünümünü korumaktadır. Şezlongunuz kurulu olarak kargoya verileceğinden kurulum için ekstra hizmet almanız, uğraşmanız ve ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Şimdi sipariş vererek, şık tasarımları en cazip fiyatlarla buluşturan firmamızın birinci kalite ahşap şezlonglarının sunduğu konfora hemen sahip olabilirsiniz.

■ Arka sırt tarafında 4 kademe yükseltme ve alçaltma tramplenle, sırtlık tek hareketle çok kolay keyfinize göre ayarlayacağınız şekilde dizayn edilmiştir.
■ Arka kırımında bulunan ahşap üzeri kauçuk tekerlekli iki tekerlek sayesinde bayanlar hatta çocuklar bile şezlongu dilediği noktaya taşıyabilir.
■ Bu model ahşap şezlonglarımızın pvc yüzeyli modelleri mevcuttur. Bu modeldeki şezlonglarda mindere ihtiyaç duyulmadığından, bu şezlong modelimiz ekonomik bir fiyatın yanından kalite arayan müşterilerimize hitap etmektedir..
■ Sezon öncesi oldukça yüksek sayıda ahşap şezlong stokumuz mevcutta bulunur.
Tel