Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Masa Camı

İstanbul tekstil imalatı, Güngören tekstil üreticileri triko abiye tesettür ürünleri üretimi yapan firmalar

Kategoriler Aksesuarlar Masa Camı kategorilerinde 92 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:92 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:92 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Temperli Cam Nasıl Üretilir?
Temperleme işlemi, bu işleme özel ısıtma sistemleri ile camların 600°C – 650°C arasındaki sıcaklıklara getirilip ani olarak hava ile soğutulmasıdır. Sıcaklığın azalması ile birlikte yüzey sertleşir.
Temperli veya sertleştirilmiş cam, normal cama kıyasla gücünü artırmak için kontrollü termal veya kimyasal işlemlerle işlenen bir tür güvenlik camıdır. Temperleme, dış yüzeyleri sıkıştırır ve iç kısmı gerdirir. Bu tür gerilimler, camın kırıldığında, sıradan tavlanmış camda olduğu gibi pürüzlü parçalara ayrılmak yerine küçük granüler parçalar halinde parçalanmasına neden olur. Granüler parçaların yaralanmaya neden olma olasılığı daha düşüktür.

Temperli Masa Camı
600°C – 650°C arasında ısıtılan cam ani soğutularak hacmin içe çekilmesi sağlanır, ilk yüzeyi büzülen camın iç kısmında sıkıştırarak basınçtan dolayı sertleşir, kırılma şekli normal üretilmiş cam gibi dağılmaz, iç içe geçmiş ve sıkışmış cam lifleri sayesinde çatlaklar oluşur fakat cam parçacıkları dökülmesi olmaz. Kırılmaya karşı oldukça dayanıklı olan temperli masa camı bahçe ve dış mekandaki masalarınız en uygun üründür. Aile ortamında masa üzerine kullanacağınız camın temperli olması can güvenliğiniz içinde çok önemlidir, 8mm kalınlığında masa camı veya 10mm kalınlığında masa camı masanızın boyutu büyükse daha kalın cam tercihiniz doğru olacaktır.

Masa Camı Renkleri
Online olarak belirlenmiş ölçülerde satışını yaptığımız masa camları füme cam, şeffaf cam (renksiz) şeklindedir, özel renkte ve özel kaplama desenli cam siparişinizi 10 mm, 8 m kalınlığında size özel masa camı imalatı yapabiliriz. Desenli veya farklı renkte temperli kırılmaya karşı sıkıştırılmış masa fiyatları için müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.

Masa Camı Kestirme
Aşağıda liste halinde belirtilen masa camı ölçüleri masanıza uygun ise masanıza uygun ölçülü masa camını tıklayarak ürün sayfasına gidiniz ve ÜRÜN SEÇENEKLERİ bölümünden size uygun 10 mm veya 8 mm kalınlığındaki seçeneklerden birini tıklayarak ürünü satın alabilirsiniz, ürün seçimi yaparken şeffaf veya renkli füme renkli camlardan birini seçmeyi unutmayınız. Ölçü listemizde size uygun cam ölçüsü yok ise kestirmek istediğiniz cam ölçüsünü milimetrik olarak bizlere bildiriniz fiyatlandırma sonrası siparişiniz halinde size uygun ölçüde kırılmaya karşı sıkıştırılmış temperli cam kesimi yapılır ve kenarları taşlanarak adresinize gönderilir, gönderim esnasında cam siparişiniz sizlere kapı teslimi ulaşana dek kırılmalara karşı Akbrella garantisi altındadır, ürün tesliminde lütfen paketi açınız ve sağlam olup olmadığından emin olunuz, taşıma esnasında olası hasar almış camları teslim almayınız. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Kayseri, Denizli, Tekirdağ, Konya gibi illerimize sıkça güvenle sevk ettiğimiz siparişleri hangi ilimizde olursanız olun kargo şirketlerinin hizmet alanındaysanız kargo bedeli karşı (Siz) ödemli güvenle sizlere ulaştırılır.

Masa Camı Fiyatları
4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik, 10 kişilik, 12 kişilik, 70x12 masa camı, 70x110 masa camı, 80x120 masa camı, 80x80 masa camı, bahçe masası, balkon masası, mutfak masası gibi tüm ölçüdeki masalarınıza yuvarlak, kare, dikdörtgen formda masa camı fiyatları indirimli olarak 9 ay taksit avantajı ile online web sitemizde masa camı satışını yapmaktayız. Masa camı imalatçısı arıyorsanız evinizden ayrılmadan siyah bronz renkte veya şeffaf masanıza uygun cam siparişini sitemizden gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Sıkça sorulan sorular arasından; masa camı boyanır mı, çizik nasıl giderilir, camım kırıldı nasıl yapıştırılır, cam yapıştırıcı, cam çatladı ne yapmalıyım gibi sorularınıza maalesef cevap veremiyoruz.

Masa Camı Ölçüleri (ÖZEL ÖLÇÜDEKİ CAM İHTİYACINIZ İÇİN BİZİMLE TEMASA GEÇİNİZ)
Tel