Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ferforje metal döküm korkuluklar

Kategoriler Metal Mobilyalar Ferforje metal döküm korkuluklar kategorilerinde 23 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BAHÇE KORKULUKLARI

Döküm korkuluk

Şık tasarımı ve üretim kalitesiyle öne çıkan modellerin yer aldığı metal bahçe korkulukları kataloğumuzda alüminyum döküm, elektrostatik toz boyamayla kaplanmış pek çok model seçeneği bulunmaktadır. Metal bahçe çitleri kataloğumuzdaki ürünler saf alüminyum kullanılarak, döküm tekniğiyle üretildiği için satın alacağınız ürünü görünümünde ve dayanıklılığında hiçbir değişiklik olmadan seneler boyunca kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Fiksaj işlemleriyle dayanıklılığı daha da artan bahçe çitleri, yüksek sıcaklık değerlerine çıkılan bu fırınlama işlemi sayesinde hangi mevsim olursa olsun çevresel iklim şartlarından etkilenmez. Elektrostatik toz boyama yapılmasının ardından fırınlanarak ısıl işleme maruz kalan metal çit çeşitleri yıllar boyunca yeni alınmış gibi görünmeye devam eder.
Projelerinize göre arzu ettiğiniz tasarımda ve renkte alüminyum çit üretiyor, tasarım konusunda yaratıcı ve deneyimli ekibimizle projelerinize özel metal çit tasarımları yapıyoruz. Sınırsız renk seçeneği ve şık tasarım alternatiflerinden yararlanarak projelerinize değer katan bir dış mekân görselliği eklemek için tek yapmanız gereken; bizimle iletişime geçmek. Siparişlerinizin adedine göre size özel kalıp çıkararak, çok sayıda ve tamamen size özel tasarlanmış metal bahçe çiti modellerini kısa sürede üretebiliriz. Stok dahilinde olmayan siparişlerinizde bile hemen üretime geçerek, satın aldığınız bahçe çitlerini beş gün içinde teslim ediyoruz.


METAL BAHÇE ÇİTİ

■ Bahçe korkulukları metal bahçe çitleri modellerimiz %100 alüminyum ile alüminyum döküm sistemiyle üretilmektedir.
Metal duvar korkulukları ürünlerimizde kullandığımız elektrostatik boya yüksek ısılı fırın odalarında ısıl işleme maruz bırakılıp boya fiksaj edilip 4 mevsim hava şartlarından etkilenmeyecek mukavemete getirilir.
■ Bahçe çitlerini projenize uygun renkte ve parçalı renkli boya uygulamalarını yapabiliriz.
■ Yüksek miktarlı siparişlerde projenize uygun desende farklı kalıplar çıkarılmak suretiyle ponjenize uygun üretim yapabiliriz.
■ Sipariş itibarı ile takriben 5 iş gününde siparişler üretilir ve teslimatları yapılır.

Akbrella Kampanya