Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe korkulukları

Kategoriler Metal mobilyalar Bahçe korkulukları kategorilerinde 0 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 
 
  Sayfa:1/0  Ürün Sayısı:0 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

BALKON KORKULUKLARI
İnce ve zarif ayrıntıların evine, bahçesine, terasına temas etmesini kim istemez ki...
Göz zevkinize ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz ve Akbrella olarak göz zevkinizin yanında, dayanıklılığımız ve kalitemizle güveninize de hitap ediyoruz. İşte karşınızda hoş ve dekoratif görünümü, dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla metal bahçe korkulukları...
Şık tasarımların ve oldukça kaliteli modellerin yer aldığı metal bahçe korkulukları kataloğumuz eviniz, bahçeniz, terasınız hatta belki de işletmeleriniz için büyük bir fırsat...
Saf alüminyum kullanılarak, döküm tekniğiyle üretilen modellerimiz kullanmak istediğiniz mekâna uzun yıllar hizmet edecek, fiksaj işlemleriyle dayanıklılığı daha da artan ürünlerimiz yüksek sıcaklık değerlerine çıkılan bu fırınlama işlemi sayesinde hangi mevsim olursa olsun çevresel iklim şartlarından etkilenmeyecek, elektrostatik toz boyama yapılmasının ardından fırınlanarak ısıl işleme maruz kalan modellerimiz yıllar boyunca yeni alınmış gibi görünmeye devam edecektir.

Tüm bu avantajların ve zarif görünümlü modellerin yanı sıra kendini tamamen özel hissetmek isteyen mekânına kendi dokunuşlarıyla bir görünüm kazandırmak isteyen müşterilerimiz de unutmadık.
Farklı renk seçeneklerinin yanında bizimle iletişime geçmeniz halinde siparişlerinizin adedine göre size özel kalıp çıkararak, çok sayıda ve tamamen size özel tasarlanmış metal bahçe çiti modellerini kısa sürede üretebiliriz.
Evet, yanlış duymadınız, ürününüz her bir parçasıyla size ve zevkinize ait olacak. Eğer siz de tüm bu fırsatlardan en ekonomik fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizin bu bölümüne bir göz atmak.

Şık tasarımı ve üretim kalitesiyle öne çıkan modellerin yer aldığı metal bahçe korkulukları kataloğumuzda alüminyum döküm, elektrostatik toz boyamayla kaplanmış pek çok model seçeneği bulunmaktadır.
Metal bahçe çitleri kataloğumuzdaki ürünler saf alüminyum kullanılarak, döküm tekniğiyle üretildiği için satın alacağınız ürünü görünümünde ve dayanıklılığında hiçbir değişiklik olmadan seneler boyunca kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Fiksaj işlemleriyle dayanıklılığı daha da artan bahçe korkulukları, yüksek sıcaklık değerlerine çıkılan bu fırınlama işlemi sayesinde hangi mevsim olursa olsun çevresel iklim şartlarından etkilenmez.
Elektrostatik toz boyama yapılmasının ardından fırınlanarak ısıl işleme maruz kalan metal çit çeşitleri yıllar boyunca yeni alınmış gibi görünmeye devam eder.
Projelerinize göre arzu ettiğiniz tasarımda ve renkte alüminyum korkuluklar üretiyor, tasarım konusunda yaratıcı ve deneyimli ekibimizle projelerinize özel metal çit tasarımları yapıyoruz. Sınırsız renk seçeneği ve şık tasarım alternatiflerinden yararlanarak projelerinize değer katan bir dış mekân görselliği eklemek için tek yapmanız gereken; bizimle iletişime geçmek. Siparişlerinizin adedine ve ölçüsüne göre size özel kalıp çıkararak, çok sayıda ve tamamen size özel tasarlanmış metal bahçe, balkon ve pencere korkuluk modellerini kısa sürede üretebiliriz. Stok dahilinde olmayan siparişlerinizde bile hemen üretime geçerek, satın aldığınız bahçe korkuluklarını beş gün içinde teslim ediyoruz.
Tel