Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Posta kutusu

Kategoriler Metal mobilyalar Posta kutusu kategorilerinde 13 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

POSTA KUTULARI
Siz de mi nostalji tutkunusunuz?
Telefonlarınız, bilgisayarlarınız yıllar boyu en anlamlı iletişim yolu olan mektupların yerini tutmuyor mu?
Öyleyse kesinlikle doğru yerdesiniz. Akbrella güvenliğiyle estetik ve dekoratif metal posta kutuları siz müşterilerimizin ayağına geliyor.
Alüminyum döküm, eskitme görünümlü dekoratif posta kutusu çeşitlerimiz dış mekâna şıklık katar ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca görünümünü muhafaza eder.
Saf alüminyumdan imal ettiğimiz bu metal döküm posta kutularında kullanılan malzemenin dayanaklılığı sayesinde korozyon, iklim koşullarından kaynaklı yüzey çatlakları sorun olmaktan çıkar.
Yıllar geçtikçe üretim kalitesini daha da fazla belli eden ürünlerden olan posta kutusu modellerimizin zamana meydan okuyarak, ne kadar yıl geçerse geçsin ilk günkü gibi görünmeyi sürdüreceğinden emin olabilirsiniz.
Boyama işleminin sonrasında fırınlara alınarak oldukça yüksek ısıya maruz bırakılan posta kutusu modelleri, böylelikle mevsim değişiminden kaynaklı olumsuz hava koşullarına karşı mukavemet kazanır.
Sert esen rüzgârla taşınan ve aşındırıcı özelliğe sahip olan toz parçacıkları yüzünden yıpranmayan ürünlerimiz yaz kış fark etmeden yılın her mevsimi dayanıklı yapısını korur.
Projeleriniz için özel tasarım posta kutusu modelleri tasarlıyor, dilediğiniz renk ve tasarıma sahip ürünleri birkaç gün içinde teslim ediyoruz.
Metal, ayaklı, Amerikan tipi, duvar tipi, kilitli, alüminyum, eskitme, nostalji bakır döküm dekoratif posta kutusu modellerimizden birini tercih edip, siparişinizi verebilirsiniz.
10 adet ve üzeri siparişlerde projenize uygun RAL pantone renginden dilediğiniz renkte posta kutusu üretimi yapabiliriz.
Renkli elektrostatik toz boya uygulanan ve saf alüminyumdan dökme tekniğiyle üretilen posta kutusu çeşitlerimizden yapacağınız siparişler beş iş günü içinde elinizde olacaktır.
Site, villa ve kurumsal yapılar için farklı model tasarımlarımız ve toplu alımlardaki indirimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Tel