Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal mobilyalar

Kategoriler Metal mobilyalar kategorilerinde 269 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:269 
 
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:269 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL BAHÇE MOBİLYALARI

Yaşamınız boyunca yanından geçtiğiniz aydınlatma direğinden oturduğunuz sandalyeye, kahvenizi yudumladığınız masadan çöpünüzü attığınız çöp kovasına kadar hayatınıza dokunan her ürünün dayanıklı olmasını istediğinizin farkındayız. Akbrella, dayanıklılığınıza konforu da ekleyerek, birbirinden çeşitli metal ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sunuyor.
Sitemizin bu bölümünde, farklı renk ve modellerdeki aydınlatma direkleri, zengin aplik çeşitleri, alüminyum döküm masa ve sandalyeler, metal posta kutuları, döküm bahçe çeşmeleri, metal çöp kovaları ve daha birçok ürünü inceleyebilir, 40 renk çeşidinden isteğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Metal ürünlerimiz, dikkat çeken görünümü ve ince detaylarıyla bulunduğu her ortama farklı bir hava katacak. Modelinin yanında ham maddesinin getirdiği dayanıklılık ve sert görünümünün aksine, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz konforuyla tüm isteklerinize cevap veriyor. Metalin hayat bulduğu ve anlam kazandığı bu farklı modellerindeki ürünlere sahip olmak istemez misiniz? Evet, yanlış duymadınız. Her bir ince ayrıntısıyla evinizin bahçesine, işletmenize, ofisinize ve bulunduğu her ortama anlam katacak olan bu ürünlerin her biri farklı bir hikaye yazmaya hazır. Konforunuzu da tam anlamıyla karşılayacak olan bu ürünler tam anlamıyla ayağınıza geldi. Yapmanız gereken tek şey, bu uygun fiyatlardaki ürünlerden bir tanesini sipariş etmek ve dayanıklılığın yanında konforunuza karşılık almak…
Sitemizin bu bölümünde, 1.000-den fazla modeli bulunan metal bahçe mobilyalarını ve bahçe mobilyaları modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca ilerleyen sayfalarda, aydınlatma direkleri, zengin aplik çeşitleri, alüminyum döküm masa ve sandalyeler, metal posta kutuları, döküm bahçe çeşmeleri, metal çöp kovaları ve daha birçok ürün modelimizi yakından inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.
Yerli üretim yapılan modellerimizde, Ral pantone koduna uygun 40 adet farklı renk seçeneği mevcuttur. Dış ve iç mekanınızda kullanacağınız mobilyaların renklerini seçebilirsiniz.
Sitemizde yapacağınız alışverişlerde, nakit indirim %3-tür ve 500 TL üzeri alışverişlerde, Bonus avantajı sayesinde vade farkı ödemeden 4 aylık vadeli alışveriş yapabilirsiniz.
Hazır stoktaki ürünlerimizin bir kısmı sipariş günü, bir kısmı da 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Özel renkte ve özel desendeki siparişleriniz 4-10 gün içerisinde, yoğunluğumuza bağlı olarak üretim süresi gerçekleşir ve taşıma şirketlerine verilerek, adresinize kadar ulaştırılır.

Tel