Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal mobilyalar

Kategoriler Metal mobilyalar kategorilerinde 1170 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/30  Ürün Sayısı:1170 
 
  Sayfa:1/30  Ürün Sayısı:1170 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL MOBİLYALAR

 Yaşamınız boyunca yanından geçtiğiniz aydınlatma direğinden oturduğunuz sandalyeye kahvenizi yudumladığınız masadan, çöpünüzü attığınız çöp kovasına kadar hayatınıza dokunan her ürünün dayanıklı olmasını istediğinizin bilincindeyiz. Akbrella olarak bu istediğinizi karşılamak için dayanıklılığınızın yanına konforu da ekliyor ve birbirinden çeşitli metal ürünlerimizi en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz.
 Sitemizin bu bölümünde farklı renk ve modellerindeki aydınlatma direkleri, zengin aplik çeşitleri, alüminyum döküm masa ve sandalyeler, metal posta kutuları, döküm bahçe çeşmeleri, metal çöp kovaları ve daha birçok ürünü inceleyebilir, 40 renk çeşidinden isteğinize uygun olanı seçebilirsiniz.  Dikkat çeken görünümü ve ince detaylarıyla bulunduğu her ortama farklı bir hava katacak olan metal ürünlerimiz,  modelinin yanında ham maddesinin getirdiği dayanıklılık ve sert görünümünün aksine her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz konforuyla tüm isteklerinize cevap veriyor. Siz de metalin hayat bulduğu ve bir anlam kazandığı bu farklı modellerindeki ürünlere sahip olmak istemez misiniz? Evet, yanlış duymadınız, her bir ince ayrıntısı ile evinize, işletmenize, ofisinize, bulunduğu her ortama anlam katacak olan bu ürünlerin her biri farklı bir hikaye yazmaya hazır. Konforunuzu da tam anlamıyla karşılayacak olan bu ürünler tam anlamıyla ayağınıza geldi. Yapmanız gereken tek şey bu uygun fiyatlardaki ürünlerden bir tanesini sipariş etmek ve dayanıklılığın yanında konforunuza bir karşılık almak…

Sitemizin bu bölümünde 1.000 modeli aşkın metal bahçe mobilyaları ve bahçe mobilyaları modellerimizi ilerleyen sayfaları takip ettiğinizde bulacağınız aydınlatma direkleri, zengin aplik çeşitleri, alüminyum döküm masa ve sandalyeler, metal posta kutuları, döküm bahçe çeşmeleri, metal çöp kovaları ve daha bir çok ürün modelimizin yakından inceleme şansını elde etmiş olursunuz.
Metal ürünlerimizin yerli üretim yapılan modellerde ürün özel renk seçenekleri mevcuttur Ral pantone koduna uygun 40 adet farklı renk seçenekleri ile dış ve iç mekanınızda kullanacağınız mobilyaların renklerini seçimde bulunabilirsiniz.
Sitemizde yapacağınız alışverişlerde nakit indirimi %3 ve 500 TL üzeri alışverişte Bonus avantajı vade farkı ödemeden 4 aylık vadeli alışveriş yapabilirsiniz.
Hazır stoktaki ürünlerimizin bir kısmı sipariş günü, bir kısmı da 24 saat içerisine kargo şirketine teslim edilir, özel renkte ve özel desendeki siparişleriniz 4-10 gün içerisinde yoğunluğumuza bağlı olarak üretim süresi gerçekleşir ve taşıma şirketlerine verilerek adresinize kadar sizlere ulaştırılır.

 

Kurumsal firmalara toptan ve indirimli satışımız mevcuttur, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçiniz. Tel: (0212) 546 46 58