Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Havuz şemsiyesi

Kategoriler Bahçe Şemsiyesi Havuz şemsiyesi kategorilerinde 30 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:30 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:30 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ürün bilgileri

 

HAVUZ ŞEMSİYESİ

Havuz şemsiyesi

 Yazı neden bu kadar çok severiz? Güneşin tadını en çok nerede çıkabiliriz? Cevabınızı duyar gibiyiz, yazın vazgeçilmezi, can dostu deniz ve onun sitelerde, müstakil evlerimizde yerini tutan havuz…
 Akbrella olarak vazgeçilmeziniz olan bu unsurların size ne kadar keyifli dakikalar verdiğinin farkındayız ve siz bu dakikaların tadını çıkarırken fazla güneş ışınlarından korunmanızı sağlamak için sitemizin bu kısmını havuz ve deniz şemsiyelerine ayırdık. Plajların ve havuzların olmazsa olmazı olan bu ürünümüz 300x300cm manüel ipli sitemiyle oldukça kullanışı olmanın yanında polyester kumaşıyla oldukça kalitelidir.  Ayrıca özellikle bireysel havuz kullanan müşterilerimiz tarafından tercih edilen birçoğu da 300x300cm yandan gövdeli sisteme sahip olan ahşap şemsiye modelimizde sitemizin bu bölümünde yer almaktadır. Bu ürünümüz ise İspanyol akrilik kumaşlıdır. Daha ekonomik bir ürüne sahip olmak isteyen müşterilerimiz içinse özellikle plajlarda kullanılan 200cm çapında çizgili veya düz renkli plaj şemsiyemiz bulunmaktadır. Bu ürünümüz ise polyester kumaşla üretilmiştir.  Hem fiyat hem de kalite olarak oldukça cazip olan havuz şemsiyesi modellerimizi sitemizin bu bölümünde inceleyebilir, siparişinizden sadece birkaç gün sonra ürününüze sahip olabilirsiniz. Yazın esintisini tam anlamıyla hissedeceğiniz bu ürünümüz havuzlarınızın yanı başında yer almak, siz denizin tadını çıkarırken gerekli koruma ortamını oluşturmak için sizleri bekliyor.HAVUZ ŞEMSİYESİ MODELLERİ

Müstakil evlerde site havuzlarına, ticari işletmelerden deniz kenarlarına kadar herkesin ortak ihtiyacını karşılayan havuz şemsiyeleri firmamızın da en çok rağbet gören ürünlerindendir. 300x300 ebatlarındaki polyester kumaşlı havuz şemsiyeleri bireysel ve site havuzları için çok fazla tercih edilirken bu ürünler oteller tarafından, deniz kenarlarındaki şezlong alanları için de kullanılmaktadır. 
Manuel ipli olan bu havuz şemsiyeleri oldukça basit bir tasarıma sahip olduğundan kullanımı da bir o kadar pratiktir. Polyester kumaşıyla havuz ve deniz suyundan etkilenmeyen, rüzgârın taşıdığı ve yıpranmaya yol açabilen kum tanecikleri yüzünden kısa sürede yırtılmayan havuz şemsiyeleri ahşap gövdeli olarak da üretilebilir. İspanyol akrilik kumaşa sahip havuz şemsiyesi modelleri daha kaliteli alternatifler olmasına rağmen nispeten daha makul fiyatlı ürün arayışında olan müşterilerimizse tercihini 200 cm çaplı, düz veya çizgili renkli polyester modellerden yana kullanabilir. 
Mermerli tekerlekli taşıyıcı ayağa sahip 300x300 kare havuz şemsiyesi modelimiz tekerlekli kaidenin dışında 70 litre hacimli bidon da tercih edebilir. 300 cm çaplı ve krem rengindeki havuz şemsiyeleri büyük çoğunlukla stoklarımızda bulunduğundan siparişle aynı gün kargoya verilebilirken kampanya dönemlerinde İstanbul içine çok hızlı teslimat yapabiliyoruz. Sipariş tarihinde stoklarımız bulunmayan havuz şemsiyelerinin üretilmesi ve kapınıza teslim edilmesi içinse sadece birkaç gün beklemeniz

 

■ Site havuzlarında ve bireysel havuzlarda en çok kullanılan şemsiye modelimiz 300x300cm manüel ipli sitem polyester kumaşlı şemsiye modelimizdir.
■ Villalarda bireysel havuz kullanan müşterilerimizin bir çoğu da 300x300cm yandan gövdeli ahşap şemsiye tercihinde bulunuyor, bu ürünümüz İspanyol akrilik kumaşlıdır.
■ Daha ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz plajlarda kullanılan 200cm çapında çizgili veya düz renkli polyester kumaşlı plaj şemsiyesini tercih ediyorlar.
■ 300cm çapında veya 300x300cm kare model havuz şemsiyesi tercih eden müşterilerimiz taşıyıcı ayak olara mermerli tekerlekli kaide veya 70 LT bidon tercihinde bulunabilirler.
■ 300cm çapında ve 300x300cm ölçülerindeki krem renkli havuz şemsiyesi stoklarımızda genellikle hazırda bulunur, kampanya dönemlerinde İstanbul içi ücretsiz servisimiz vardır.yeterlidir. 

 

Akbrella Kampanya

 

Ahşap bahçe şemsiyesi Cafe şemsiyesi Bahçe şemsiyesi Havuz şemsiyesi Pagoda şemsiye Plaj şemsiyesi Teras şemsiyesi Yandan gövdeli şemsiye