Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Havuz şemsiyesi

Kategoriler Bahçe şemsiyesi Havuz şemsiyesi kategorilerinde 40 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:40 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:40 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Havuz Şemsiyesi Fiyatları
Havuz şemsiyeleri, müstakil evlerden site havuzlarına, ticari işletmelerden deniz kenarlarına kadar herkesin ortak ihtiyacını karşılayan ürünlerdir.
Firmamızın da en çok rağbet gören ürünlerinden biridir. 300x300 ebatlarındaki polyester kumaşlı havuz şemsiyeleri, bireysel ve site havuzları için çok fazla tercih edilirken, oteller tarafından da deniz kenarındaki şezlong alanları için kullanılmaktadır.
Manüel ipli olan bu havuz şemsiyeleri oldukça basit bir tasarıma sahiptir, bu yüzden kullanımı da bir o kadar pratiktir. Polyester kumaşı sayesinde havuz ve deniz suyundan etkilenmez.
Rüzgarın taşıdığı ve yıpranmaya yol açabilen kum tanecikleri yüzünden kısa sürede yırtılmaz.
Ahşap gövdeli olarak da üretilen havuz şemsiyeleri bulunmaktadır.
İspanyol akrilik kumaşa sahip havuz şemsiye modelleri daha kaliteli alternatifler olsa da, nispeten daha makul fiyatlı ürün arayışında olan müşterilerimiz 200 cm çaplı, düz veya çizgili renkli polyester modellerden yana tercihini kullanabilirler.
Mermerli tekerlekli taşıyıcı ayağa sahip 300x300 kare havuz şemsiyesi modelimiz tekerlekli kaidenin dışında 70 litre hacimli bidon da tercih edebilir.
300 cm çaplı ve krem rengindeki havuz şemsiyeleri büyük çoğunlukla stoklarımızda bulunduğundan siparişle aynı gün kargoya verilebilirken, kampanya dönemlerinde İstanbul içine çok hızlı teslimat yapabiliyoruz.
Sipariş tarihinde stoklarımızda bulunmayan havuz şemsiyelerinin üretilmesi ve kapınıza teslim edilmesi içinse sadece birkaç gün beklemeniz yeterlidir.
Site havuzlarında ve bireysel havuzlarda en çok kullanılan şemsiye modelimiz 300x300cm manüel ipli sitem polyester kumaşlı şezlong şemsiyesi modelimizdir.
Villalarda bireysel havuz kullanan müşterilerimizin birçoğu da 300x300cm yandan gövdeli ahşap şemsiye tercihinde bulunuyor. Bu ürünümüz İspanyol akrilik kumaşlıdır.
Daha ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz, plajlarda kullanılan 200cm çapında çizgili veya düz renkli polyester kumaşlı plaj şemsiyesini tercih edebilirler.
300cm çapında veya 300x300cm kare model havuz şemsiyesi tercih eden müşterilerimiz taşıyıcı ayak olarak mermerli tekerlekli kaide veya 70 LT bidon tercihinde bulunabilirler.
300cm çapında ve 300x300cm ölçülerindeki krem renkli havuz şemsiyesi stoklarımızda genellikle hazırdadır.
Kampanya dönemlerinde İstanbul içi ücretsiz servisimiz vardır.

Tel