Ürünler  
ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap bahçe sandalyesi

İthal iç mekan ve dış mekanlar için ahşap cafe sandalyeleri indirimli fiyatları taksitli satışlar.

Kategoriler Ahşap Bahçe Mob Ahşap bahçe sandalyesi kategorilerinde 21 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 

AHŞAP BAHÇE SANDALYESİ

■ Katlanır özellikli veya düz ayaklı bulunan ahşap sandalye modellerimiz oldukça çeşitli formlarda ve çeşitli boylarda onlarca seçenek sunuyoruz.
■ Avrupa ülkelerinde fason olarak ürettirdiğimiz ahşap sandalye masa fırınlanmış kayın ağacından üretilmekte olup genellikle stoklarımızda hazırda bulunmaktadır.
■ Yerli olarak ta ürettiğimiz ahşap sandalye modellerimiz daha çok cafe, bar ve restoranlarda tercih edilmekte olup daha çok sipariş üzerine üretim yapmaktayız.
■ Son günlerde yoğun talep üzerine ahşap zeminli üzeri foto baskılı Contry tarzı ahşap sandalye çeşitleri de üretmeye başlamış durumdayız.
■ Bu modellerin dışında oturak yerleri ve sırt kısımlarında kumaş kullandığımız ahşap katlanır sandalye modellerimizde mevcuttur, bu ürünleri kaldırıp kurmak oldukça rahattır.
 
AHŞAP BAHÇE SANDALYESİ

Kullanışlı ve ahşap dokusu sayesinde her dekorasyon stiliyle kolayca uyum sağlayan ahşap sandalye modelleri ev işyeri fark etmeden kullanıldığı her mekâna konfor ve samimiyet katar. Belli dönemlerin değil, tamamen organik bir materyal olan ahşap sayesinde her çağın dekorasyon trendi olan ahşap sandalyeler bahçe ve teraslar kadar iç mekândaki farklı dekorasyon tercihlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Şıklığı dayanıklılıkla buluşturan fırınlanmış kayın malzemeye sahip ahşap sandalye modelleri seneler geçse dahi ilk günkü şıklığını korur ve dayanıklılığından da herhangi bir şey kaybetmez. Mevsimsel şartlardan etkilenmemesi için ahşap sandalyelerde su bazlı boya ve cila kullanılmıştır. Uygulanan cila sayesinde yazın sıcak günlerinde rüzgârla taşınan aşındırıcı toz ve kum parçacıklarından, kışın sert geçen günlerindeki ani ısı değişimleri ve sudan etkilenmez.

Her geçen gün ürünlerimizin arasına yenilerini eklediğimiz için ihtiyacınız her ne olursa olsun ahşap sandalye kategorisi altında beğeni ve bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Restoran ve kafe gibi ticari işletmelerde uygulanan yaratıcı mekân tasarımlarının tamamıyla uyum sağlayabilecek görsel şıklığa sahip ahşap sandalye modellerimiz yaşam alanlarında kullanılan tüm dekorasyon tarzlarıyla da sorunsuz uyum sağlayacaktır. Türkiye geneline hızlı kargo gönderimi seçeneğiyle teslimat yapıyor, seçtiğiniz ahşap sandalye modeli stok dâhilinde olması durumunda ürünün birkaç gün içinde adresinize ulaşmasını sağlıyoruz.


Akbrella bahçe mobilyası modelleri & bahçe şemsiyesi online satışı.