Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap sandalye

Kategoriler Ahşap Cafe Mobilya Ahşap sandalye kategorilerinde 250 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:250 
 
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:250 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Ahşap sandalye

Bu bölümdeki web sitemizin ahşap sandalye kategori sayfalarını sırayla incelediğinizde klasik model ve yeni sezon modern sandalyelerinin yüzlercesini inceleme şansına sahip olacaksınız.
Üretimde son derece hassasiyetle ürettiğimiz sandalye modellerimizin tümü fırınlanış çeşitli ağaçlardan üretilmektedir. Kumaş ve deri kaplamalı sandalyelerimizde talebinize uygun renkte ve kalitede kumaş, deri ve suni deri kombinasyonlarını uygulamamız mümkündür, 20 adet üzerindeki ahşap sandalye siparişinizde ahşap gövde kısımlarını da 20 farklı renkte talebinize uygun cila işlemini gerçekleştirebiliriz. Siparişiniz halinde ürünler 10-15 gün kadar kısa bir sürede projenize uygun üretilir kalite kontrol akabinde paketlenir teslimatı gerçekleştirilir.

 

Ahşap cafe sandalyesi

Cafeniz iç mekanlarında kullanabileceğiniz cafe kimliğinize uygun yüzlerce ahşap cafe sandalyesi modelimizden seçim yaparak arzu ettiğiniz renkte ve seçimini yapacağınız kumaş, aksesuarlar kullanılarak üretimi gerçekleştirilir, talebinize uygun paketleme yapıldıktan sonrasında ürün teslimatı gerçekleştirilir. Özel üretim sandalye siparişiniz minimum 20 adet olmalıdır.

 

Ahşap iç mekan sandalye

Yeme içme alanları, ev ortamı ve çalışma alanlarınıza uygun olabilecek yüzlerce ahşap iç mekan sandalye modelimiz bu alandaki sayfaları takip ederek inceleyebilir ürün hakkında (Ürün detayları) bölümünde ürün hakkında içerik ve ölçü bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Metal ve ahşap kombinasyonlu olan ahşap iç mekan sandalye modellerimizde ahşap kısımlarını 20 farkı renkte, metal aksamlarını da 40 ayrı renkte talebinize uygun renkte boyama şansına sahibiz, özel renkteki ürün siparişiniz için minimum 20 adet ürün alımı gerçekleştirmelisiniz.

 

Ahşap dış mekan sandalyesi

Dış hava koşullarında ürün deformasyonu minimum indirmek için ahşap sandalye modellerimizde ireko, tik, teak gibi ahşap tipleri kullanıyoruz ürünlerimizin tüm ahşap kısımları fırınlanmış olup dış hava koşullarına uygun boya ve cila ile kuvvetlendirilmektedir. Sitemizde onlarca modelini bulacağınız ahşap diş mekan sandalyelerinden seçim yapabilir arzu ettiğiniz renkte üretmemizi isteyebilirsiniz.
20 adet ve üzerinde vereceğiniz ahşap dış mekan sandalye siparişinde talebinize uygun renkte boyaması ve cilası yapılır 10-15 gün kadar bir sürede teslimatı yapılır.

 

Thonet sandalye

Daha çok cafe, restoran gibi yeme içme mekanlarında yemek masası etrafında kullanılan thonet ahşap sandalye modelleri göz alıcı güzelliği ile mekanlara zenginlik katmaktadır.
Web sitemizde onlarca modelini bulacağınız, kollu thonet sandalyeler, kolsuz thonet sandalyeler, minderli ve mindersiz thonet ahşap sandalyelerimizden 20 adet ve üzerinde sipariş vermeniz durumunda
talebinize uygun olacak renkte ve kumaş, deri kombinasyonları ile özel üretim yapabiliriz. Sipariş halinde 15 gün kadar kısa bir sürede siparişleriniz üretilir teslimatı gerçekleştirilir.

 

Sallanan sandalye

Yaz mevsiminde bahçe ve balkonunuzda kullanabileceğiniz fırınlanmış ahşap malzemeden üretilen sallanan sandalye modellerimizi bu online web sitemizde inceleyebilir kredi kartınızla Bonus avantajı ile siparişiniz gerçekleştirebilirsiniz.

 

Poliüretan Sandalye

Zaman içerisinde yıpranması oldukça az olan poliüretan sandalye modellerimizin onlarcasını web sitemizde bulabilirisiniz hafif, kullanışlı şık görünümlü poliüretan sandalye modellerimizden seçim yapabilir 20 adet ve de ürerinde sipariş vermeniz durumunda projenize uygun renkte ve talebinize uygun kumaş kullanılarak poliüretan sandalye siparişiniz 15 gün gibi bir sürede üretilerek teslim edilir.

 

Düğün salonu sandalyesi

İç ortamlarda ve havuz başlarında kullanabileceğiniz zarif düğün salonu sandalye çeşitlerini web sitemizin bu sayfalarını takip ederek bulabilir ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.
Toplu siparişlerinizde mekanınıza ve projenize uygun ürünleri üretebilir renk seçiminizde de 20 farklı renkten birini tercihte bulunabilirsiniz.
Düğün salonunuza uygun seçeceğiniz ürünlerimizi siparişiniz halinde toplu sipariş indiriminden yararlanabilir kredi kartınıza vade farkı ödemeden 4 ay vade ile ürünleri satın alabilirsiniz.Ahşap sandalyeAkbrella Kampanya