Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Bahçe salıncağı

Kategoriler Ahşap mobilyalar Bahçe salıncağı kategorilerinde 16 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Bahçe Salıncakları
Dekoratif yaz aylarında bahçenizde sevdiklerinizle birlikte keyifle kullanabileceğiniz kuruluma hazır demonte depolarımızda stoklu bulunan tek kişilik armut salıncak, 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik üzeri güneş korunaklı kumaş çatılı ahşap bahçe salıncaklarını bu alanda en uygun, en ucuz fiyata bulabilir ürünlerimizin teknik detaylarını ve malzeme içeriklerini yakından inceleyebilirsiniz. Balkonunuzda kullanabileceğiniz tekli salıncaklar, bahçenizde kullanabileceğiniz ikili salıncak, üçlü salıncak ve dörtlü salıncak ürünlerimizin görsellerini, ahşap kısımlarını, kullanılan sünger ve kumaş cinsini, salıncak halatları ve salıncak oturağı gibi bilgileri ürün detay kısmından inceleyebilirsiniz. Doğal ahşap malzemeden üretimi yapılan ahşap bahçe salıncağı ürünlerimiz demonte olup kurulumu oldukça kolay ve kurulum şeması ile birlikte kullanıcısına ulaştırıyoruz. Puf yataklı sünger dolgulu üzerinde rahatlıkla yatıp dinleyebileceğiniz koruma kılıflı 4 kişilik büyük boy ahşap bahçe salıncakları, gondol hamak tarzı salıncaklar, mini tek kişilik ev tip, ipli halatlı, gölgelikli ahşap salıncak modellerimizi tüm çeşitlerinin ebatları kurulumu konusunda detay bölümüne bakarak fikir edinebilirsiniz. Yetişkinler için sallanan el yapımı ahşap makrome ipli gondol hamak kurulum montaj bilgileri ve tavsiyeleri de ürün detay bölümünde bulabilirsiniz. Yurt içi İstanbul Eskişehir, İzmir, Ankara, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Adana gibi illerimize oldukça yoğunlukta sevk ettiğimiz ahşap bahçe salıncağı modellerimiz stokumuzda sevkiyata hazır olup takribi 3 gün içerisinde sipariş sahibine ulaştırılır.

Gondol Hamak Salıncaklar
Dinlenmek için ayırdığınız vakitleri bahçenizde yatarak geçirmenin en keyifli yolu ahşap gövdeli gondol hamak üzerinde zaman geçirmektir, tamamı elde örülürmüş olan %100 pamuk hamak bölümü oldukça ergonomik olup sağlığınıza da iyi gelecektir.

Tekli Makrome Salıncak
Balkon ve bahçenizde kullanabileceğiniz tek kişilik makrome el örgüsü ile elde el işi işçiliği ile %100 pamuk ipler ile örülmüş olan tekli salıncak modeli ahşap üç ayak üzerine yerleştirilmiş olup oturma kısmında silikonlu yumuşak bir minder bulunmaktadır. Sallanma esnasında gıcırdatmayı önlemek için askı kısımında çift halka kullanılmıştır.

Salıncak Kurulumu
Salıncak modellerimiz demonte biçimde paketlenmiştir, tüm ürünlerimizin içerisinde kurulum bilgilerinin olduğu teknik çizimle anlatılmış bir broşür bulunur, tek kişi ile kolayca kurulumu yapılabilir.

Kargo Bilgileri
Ürün görseli altında Ücretsiz kargo ibaresi olan ürünler ücretsiz kapınıza kadar ulaştırılır, Ücretsiz kargo etiketi bulunmayan ürünler anlaşmalı ambar kargo şirketlerince karşı ödemeli olarak kapınıza kadar adresinize ulaştırılır.
Ankara, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kayseri, İstanbul, Antalya, Çorlu, İstoç, Başakşehir, Modoko, Masko gibi Adalar hariç Türkiye-nin tüm bölgelerine ürün sevkiyatımız vardır.
Tel