Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Ahşap masa sandalye takımı

Kategoriler Ahşap mobilyalar Ahşap masa sandalye takımı kategorilerinde 28 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:28 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:28 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

AHŞAP MASA SANDALYE TAKIMI
Ahşap masa sandalye takımı bölümümüzde, yaşam alanlarınıza konfor katacak, %100 organik bir materyal olan ahşap sayesinde, her zaman trend olan şık görünümüyle gerek ticari işletmelere gerekse ticari işletmeler dışında, dış mekân iç mekân fark etmeksizin; balkon, bahçe, teras, ve çardaklarınızda, pikniklerinizde, şezlong başlarınızda rahatça kullanabileceğiniz, bulunduğunuz ortamlara değer katacak masa sandalye takımı modellerini bulabilirsiniz.
Bahçelerin doğal enerjisine konforlu bir görsellik katan ahşap masa sandalye takımlılarımız, modern çağın tasarım trendlerine uygun model seçenekleriyle tüm ihtiyaçlar için kullanışlı dış mekân mobilya seçeneğini sunuyor.
Fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ahşap masa sandalye takımı çeşitleri, su bazlı boya ve cila kullanımı sayesinde yılın dört mevsimi karşılaşılan iklimsel şartlara karşı güçlendirilmiştir.
Yazın güneşin yoğun ışınlarından ve rüzgârla taşınan aşındırıcı toz parçacıklarından etkilenmeyen bahçe masa sandalye takımı, kış mevsiminin sert iklim şartlarında da ilk günkü görünümünü muhafaza eder.
Stoklarımızda hazır olan ürünlerden sipariş etmeniz durumunda dört gün içinde satın alacağınız ahşap masa sandalye takımı teslim alabileceğiniz gibi sıfırdan imal edilmesi durumunda birkaç hafta içinde, sizin için üretilen ahşap malzemeli masa sandalye takımcılarımızı teslim alabilirsiniz.
Kurulu halde paketleme yaptığımız için karmaşık kurulum talimatlarıyla ve mobilyanın kurulumuyla bizzat uğraşmanıza gerek kalmaz.
Ürün kalitemize sonuna kadar güvendiğimiz için bahçe masa sandalye takımı ve ahşap masa sandalye takımı modellerimize de 2 yıl garanti veriyoruz.
Her çağa ayak uyduran, %100 organik materyal olan ağaç malzemeli masa sandalye takımı modelleri, yazlıklardan bahçelere, balkonlardan havuz kenarlarına ve ticari mekânların açık alan tasarımlarına kadar istenen her yerde kullanılabilir ve kullanıldığı her mekânda şıklığı konforla buluşturmaktadır.

■ Katlanır özellikli veya düz ayak klasik ahşap masa sandalye takımı modellerimiz genellikle fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir.
■ En çok tercih edilen 40x40cm ahşap masa sandalye takımımız daha çok şezlong kenarlarında kullanılan ahşap masa sandalye takımı, şezlong masa sandalye takımı ismini de kullanıyoruz.
■ Katlanır özelliğindeki ahşap masa sandalye takımı modelimizin ölçüsü 30x30cm ölçülerinde ve 50x50cm ölçülerinde olup kullanım yerine göre uzun boy ve kısa boy olarak ikisinden biri tercih edilebilir.
■ Sabit ayaklı en küçük masa sandalye takımımızın ölçüsü 40x40cm dir, yuvarlak olarak ta en küçük masa sandalye takımı modelimiz 35 cm çapındadır.
Tel